Navi Navigatsioon TV on drive MK1 MK2 MK3 MK4 DVD

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

priitv8 kirjutas:Jutu alguses mainitud VDO East-Europe CD-kaardil on küll nii kaart näha, kui ka teisi eesti linnu, peale Tallinna. Viimati sai proovitud Rakveres ja Leisis näiteks. Aga marsruudi-arvutus kalab kohati täiega. Nt. eile haruteel pärnu maanteele tulles teatas korra, et Tallinnani on veel 52km. Siis, kui juba pealesõiduteel olin, pakkus juba 22km, mis on vähe parem.
Tartus juhatab suhteliselt rappa - pisemad teed on küll kaardile kriipsudena joonistatud aga navi neid teid teedena ei võta ja neid pidi ei juhata. Arvestab ainult suuremaid teid ja juhatab ka ainult suuremaid teid pidi. Lisaks on kaardil umbes valikud "TARTU, LINN", "TARTU, REGIO" ja "TARTU LINN, REGIO" ja no valides ükskõik millise neist, on tänavate nimekiri seal taga erinev - suht tülikas on seda õiget varianti leida, mis vajalikku tänavat pakuks :) Ja siis kah juhatab sinna mööda suuremaid teid ja näiteks tiiruga ümber linna kuigi saab ka otse mööda pisemaid tänavaid.
Indrek
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Indrek_M kirjutas:
priitv8 kirjutas:Jutu alguses mainitud VDO East-Europe CD-kaardil on küll nii kaart näha, kui ka teisi eesti linnu, peale Tallinna. Viimati sai proovitud Rakveres ja Leisis näiteks. Aga marsruudi-arvutus kalab kohati täiega. Nt. eile haruteel pärnu maanteele tulles teatas korra, et Tallinnani on veel 52km. Siis, kui juba pealesõiduteel olin, pakkus juba 22km, mis on vähe parem.
Tartus juhatab suhteliselt rappa - pisemad teed on küll kaardile kriipsudena joonistatud aga navi neid teid teedena ei võta ja neid pidi ei juhata. Arvestab ainult suuremaid teid ja juhatab ka ainult suuremaid teid pidi. Lisaks on kaardil umbes valikud "TARTU, LINN", "TARTU, REGIO" ja "TARTU LINN, REGIO" ja no valides ükskõik millise neist, on tänavate nimekiri seal taga erinev - suht tülikas on seda õiget varianti leida, mis vajalikku tänavat pakuks :) Ja siis kah juhatab sinna mööda suuremaid teid ja näiteks tiiruga ümber linna kuigi saab ka otse mööda pisemaid tänavaid.
kas sa oled ikka highway maha võtnud? :D vist mitte. õigem valik eestis oleks shortest route näiteks
pirnikas
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 27.10.2004 21:51 54
Peamine sõiduk: MB W221 320CDI 2009a
Telefon: 3725164888
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas pirnikas »

Prooviks siis kah kas saan lõpuks käima navi(professional dvd navi E60le)Äkki on kellelgi Tartus kelle käest saaks proovida 50 747 99 kellel on?Katsetaks
Bmw 525d 2005a 130 kw
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Ehk on kellelgi plaati mk2 navi jaoks Tallinnas või selle ümbruses tahaks ka proovida kas ikka töötab!
Kasutaja avatar
alziz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 25.03.2004 20:41 09
Peamine sõiduk: X5

Postitus Postitas alziz »

Olen nüüd siis mõnda aega testnud seda 2007 versiooni Eesti NAVIST.

Mida siis olen avastanud Tartu kohta:
* Võrreldes eelmise kaardiga on Tartut väga palju edasi arendatud. Kahe maanteede ristmiku asemel on Tartu nüüd ikka tänavate võrgustikuga linn. Ütleks, et praktiliselt kõik tänavad peal, isegi väiksemad ja ka ihaste.
* Nagu eelnevalt juba öeldi, siis on tõesti nii, et juhatatakse sind mööda suuremaid tänavaid. Kui oled sihtmärkiks pannud mõne väiksema tänava, siis sellele keerates ütleb navi, et you are not on digitalized road. Ja ekraanile tuleb kaardi peale tekst: Correct dest. guidance not possible. Kuigi sellest hetkest alates enam meeldiv hääl sind ei juhenda ja ka keeramise noolekesi ei teki, siis siiski jääb õige teekond kaardile alles ja selle järgi saad alati kasvõi ringiga aga kohale. Ei teagi miks see nii on, sest ta juhatab õigesti. Kas kuidagi tootmises peab olema tal sees eraldi kaardid nii tänavate, kui juhatamaise jaoks ja siis üks on puudu vms.
* Väga mõnus on kasutada ka lihtsalt seda, et ta alati näitab, mis linnas ja tänaval sa asud. Või lihtsalt linnulennult näha, milline on ümbruskond seal, kust sõidad, mis aitab omakorda aru saada kauaaegsest mõtisklusest, et milline tee see siiski lühem on punktist A punkti B.
* Kaart on täiesti olemas, nii-et see siiski oli pada, mida ennem siin räägiti, et kaarti enam pole ja tegu ainult noolte juhatusega. Küll aga tooksin välja selle, et kui kaart zuumida kaugemale, kui 500m, siis kaovad nagu tänavad pealt ära koos maanteedega ja jääb ainult see tee alles, mille kaudu oled määranud marsuudi. 500m ja alla selle kaugusega aga kõik ilusti perfektselt näha. Siis veel see, et kui eelmise versiooniga välja zuumides oli näha eesti maad koos merega jne, siis nüüd on kogu kaart nagu suur tükk maad ilma mereta. Võimalik, et tõesti tegemis odavama versiooniga ja seega on mõned privileegid kinni keeratud...;)
* Infost näitab ta ainult City Centereid, mis on pisut imelik, pole veel aru saanud, mida ta täpselt nende all mõtleb kas mingeid keskpunkte vms. Airport ja muud asjad, mis eelmisel versioonil olid on kahjuks kadunud.
* Tartu tänavatel maja numbri järgi teekonna arvutamine ei ole välja arendatud. Ei tea, kas tallinnal on see alles (vanal versioonil oli).
* Valides Tartu saad kolm valikut: Tartu Linn, Tartu REGIO, Tartu Linn REGIO. Olen tähele pannud, et kõige parem on võtta Tartu linn, regio variandid ei oma pooltki nii palju tänavaid.
* Mõned ringteed on sellel versioonil ära kaotatud ja asendatud lihtsalt sirge teega, mille peale navi vahepeal ei saa aru, kus sa oled.
* Kui Tallinnas käisin, siis maanteel on näha palju kõrvalisi tänavaid ristumas, kui zuum jällegi 500m vi vähem. eelmisel versioonil oli lihtsalt üks sirge tee Tallina ja Tartu vahel ja kõik! Isegi põltsamaa tänavad paistsid, kui mööda sõitsin.
* Tallinnas käies avastasin, et sadamas on mõned tänavad puudu (eelmisel versioonil olid need olemas).

Tundub, et on tahetud kiiresti tänavaid kõvasti juurde saada ja siis on andmed nagu kopeeritud mingist olemasolevast andmebaasist ja seega on palju vigu ja see värk väikeste tänavatega, mis ma ennem ütlesin. Samas on tõesti palju tänavaid juures.

Kokkuvõtteks ütleksin, et kui sul navi on, siis peab ka see kaart olema, sest see on juba päris informatiivne. Mitte täisulik.... aga päris hea... Kasutan koguaeg... Juba ellmine oli palju parem, kui mitte midagi... aga see on juba nagu väga abistav. Usun, et juba järgmise aasta kaart või äärmisel juhul ülejärgmise... saab olema suht täisulik ja siis ongi juba eestil olemas täiesti täiuslik kaart ja keegi ei saa enam öelda, et eestis pole naviga midagi teha vaid kõik töötab nagu mujal euroopas.

Noh... sai nüüd pikem seletus aga oleksin ise äärmiselt rahul sellise seletusega, mis aitab otsustada kas soovite seda kaarti või mitte. eks tulevikus võib-olla lisan kuidas teistes linnades on.
BMW X5 2005 (Nacht-blau)
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

kas ma olen ainuke kellel see antud 2007a kaart ei oma tartu mnt´d, narva mnt´d jne, sõpruse pst puudub (pole kaardile joonistatud). pidevalt on kiri ees, et auto on kaardi alalt väljas või korrigeeri sõiduki asukohta vms, kuigi kaardi järgi olen õiges kohas. siis maastiku alad puuduvad, kõik lame ja ühte tooni (2006a kaardil on see olemas).
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Kas kellegagi foorumikasutajatest saaks kaubale selle 2007 a VDO eesti kaardi osas? Teinekord juhtub ikka seda naviteenust vaja minevat...Naviseade on MKIII ja sööb CD-d.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

pirnikas kirjutas:Prooviks siis kah kas saan lõpuks käima navi(professional dvd navi E60le)Äkki on kellelgi Tartus kelle käest saaks proovida 50 747 99 kellel on?Katsetaks
Ühinen pirnikaga.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

TiitR kirjutas:
pirnikas kirjutas:Prooviks siis kah kas saan lõpuks käima navi(professional dvd navi E60le)Äkki on kellelgi Tartus kelle käest saaks proovida 50 747 99 kellel on?Katsetaks
Ühinen pirnikaga.
Jussi autos sai proovitud CD formaadis olevat VDO East Europe 2007.01 kaarti ja see käima ei läinud igatahes, ei tea kas ongi nüüd nendel ainult DVD kaardid käigus või oli asi navisüsteemi softis. 2007.02 Euroopa DVD (ei sisalda Eestit) on sikutatav läbi eMule näiteks.
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Tänud kõigile, kes oma abi pakkusid. Saan tõenäoliselt AndresS-ga kaubale, kes esimesena reageeris :)
Tnx veelkord!
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

aise kirjutas:
TiitR kirjutas:
pirnikas kirjutas:Prooviks siis kah kas saan lõpuks käima navi(professional dvd navi E60le)Äkki on kellelgi Tartus kelle käest saaks proovida 50 747 99 kellel on?Katsetaks
Ühinen pirnikaga.
Jussi autos sai proovitud CD formaadis olevat VDO East Europe 2007.01 kaarti ja see käima ei läinud igatahes, ei tea kas ongi nüüd nendel ainult DVD kaardid käigus või oli asi navisüsteemi softis. 2007.02 Euroopa DVD (ei sisalda Eestit) on sikutatav läbi eMule näiteks.
Suhtlesin sellel teemak a UM'iga ning nemad arvasid, et võibolla tõesti aitab siinkohal softi uuendus. Esmaspäeval läheb siis uuendamisele. Eks siis näe.
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Lugesin terve teema läbi ja kas jäi kahesilma vahele... :roll:
Aga ei leidnud mull ekõige olulisemat inffi, et kuda navi inglise keelseks saab. Kuna saksa keelt üldse ei oska siis ei oska ka menüüs liikuda. Kui see asi lihtsalt käib, siis selline info peaks olema esimeses postituses IMO :roll:
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

[Menu] > Einstellungen > Sprache

NB! Valida saad ainult nende keelte vahel, mis navis kodeeritud.
Keelte loetelu muutmiseks pead esindust vm samapädeva varustusega kodanikku külastama.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

priitv8 kirjutas:[Menu] > Einstellungen > Sprache

NB! Valida saad ainult nende keelte vahel, mis navis kodeeritud.
Keelte loetelu muutmiseks pead esindust vm samapädeva varustusega kodanikku külastama.
Tänud! Toimis :)
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

aise kirjutas:töötab nagu kellavärk. sai ka aadressi otsingut proovitud ja juhatas ilusti kohale kah :D kahjuks pole lähi ajal plaanis tallinnast välja minna, seega ei tea kas teised linnad ka olemas on.
Kas keegi tore inimene Tallinnast, ka minu MK3'le sellise asja peale installiks ? + tõenäoliselt plaati ka vaja mulle.
Väikse tasu eest loomulikult
Oleks väga tänulik.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

KristjanS kirjutas:
aise kirjutas:töötab nagu kellavärk. sai ka aadressi otsingut proovitud ja juhatas ilusti kohale kah :D kahjuks pole lähi ajal plaanis tallinnast välja minna, seega ei tea kas teised linnad ka olemas on.
Kas keegi tore inimene Tallinnast, ka minu MK3'le sellise asja peale installiks ? + tõenäoliselt plaati ka vaja mulle.
Väikse tasu eest loomulikult
Oleks väga tänulik.
see plaat on tiritav, mina ei tea kas seda tohib siin sedasi öelda, vist mitte :P aga see on nagu poolpidune versioon ka, selle eest maksta on sama mis raha maha vistata. eMule´ga ja otsingusse vdo east europe 2007 ;)

tõmbad ära ja kasutad programmi ImgBurn kirjutamiseks, mida aeglasemalt seda parem.
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Kas oluline on mingi kindel softi versioon ka ? Mõtlen navi.
Neroga ei kannata kirjutada ? :shock:
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

KristjanS kirjutas:Kas oluline on mingi kindel softi versioon ka ? Mõtlen navi.
Neroga ei kannata kirjutada ? :shock:
mida uuem soft seda parem on. neroga annab kirjutada aga imgburn välistab selle, et sa midagi pekki keerad.
bmwFriend
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 16.09.2005 21:13 49
Asukoht: Tallinn, Haapsalu, Linnamäe :)

Jess töötab

Postitus Postitas bmwFriend »

bmwFriend kirjutas:Tervist,

Selline jama siis. Esiteks mul MKI ja sellel versioon 1-1/72 mis viimati oli navi v24 plaadi peal. Ja alates v24.1 versioonist peaks saama peale versiooni 1-1/80. Kas kellelgi on sellist plaati olemas ja oleks aega-viitsimist see asi ära uuendada. Asi nimelt ka selles, et olen nende versiooni plaatide peale juba oma ca4-5 toorikut raisanud ja ükski pole masinas märku andnud (1x kirjutatud). Viimati siis proovisin v28 peaks ka see kõge uuem versioon olema, aga mitte midagi.

Ja ka kas keegi kes asuks päeval Tlna kesklinnas ja omaks toimivat navi plaati võiks seda anda korraks proovida mu masinas, kuna ma tõesti kaldun arvama et võib-olla on midagi mu cd lugejaga viga, kuna pole suutnud veel ühtegi plaati omistada.

Aidake hädast välja, tahaks selle navi asja juba kuidagigi tööle saada, muidu vaata et viska minema, kuna pole tolku teisest :(
Tere jälle,

pärast lõputuid katseid oma navi probleemile lahendust leida, õnnestus mul täna see asi lõpuks toimima saada. Pärast loetud hulgal plaatide mõtetut raiskamist lootuses, et see või too plaat peaks nüüd küll toimima, õnnestus nüüd siis kirjutada plaadid mis ikkagi toimivad. Nimelt kirjutamisprogrammiks sai siis proovitud seda imgburn'i ning see paistab väga hea riist olevat. Ühesõnaga sain siis Navteq'i Skandinaavia ja Ida-Euroopa kaardid ja kirjutasin kõigepealt Skandinaavia kaardi plaadile ja mõtlesin, et nüüd tuleb jälle üks üritus, läksin autosse, panin plaadi sisse ja ootasin, ja ennäe imet, tavalisest hoopis lõbusam pilt tuli ette :) Näppisin natuke ja kõik paistis toimivat. Niisiis, kähku tuppa ja see ida-euroopa oma ka plaadile ja tallinnat avastama :P. Ka see plaat toimis. Sai siis veidi testitud ja esimeseks sihtmärgiks valitud 'Rocca-al-Mare amusement park' ja kasutades ka väiksemaid teid juhatati mind väga edukalt kohale (muidugi Nõmme tee remont oli navile uudis ja see ei saanud mõnda aega aru, miks ma tema juhiseid natuke aega ei täitnud). Ja siis jälle väikse ringiga koju tagasi. Vot nii on lood, mul kohe hea meel selle kõige üle. Muidugi versiooni plaate ma nüüd pole enam näppinud, ehk nendega tuleb veel häda, aga vähemalt selgus, et mu navi seade ikkagi töötab ja GPS antenn ka olemas.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

aise - äkki õpetad mullegi, kes ma selles navi asjanduses üldse kodus pole seda plaadi kirjutamise asja. Nimelt panin emule otsingusse vdo east europe ja seal ta oligi, tiris ta seda pea poolteist päeva :D , kuid ära ta tuli. Samuti on mul olemas imgburn ja sellega ma siis selle east europe plaadile kirjutasingi, kusjuures 1x kiirusega. Panin plaadi autosse, aga sealne memm "käratab" ikkagi, et sisesta navi cd. Kas äkki minu autol on mingi muu variant või mis, äkki selgitad?
Terv. Tiit.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

TiitR kirjutas:aise - äkki õpetad mullegi, kes ma selles navi asjanduses üldse kodus pole seda plaadi kirjutamise asja. Nimelt panin emule otsingusse vdo east europe ja seal ta oligi, tiris ta seda pea poolteist päeva :D , kuid ära ta tuli. Samuti on mul olemas imgburn ja sellega ma siis selle east europe plaadile kirjutasingi, kusjuures 1x kiirusega. Panin plaadi autosse, aga sealne memm "käratab" ikkagi, et sisesta navi cd. Kas äkki minu autol on mingi muu variant või mis, äkki selgitad?
Terv. Tiit.
me proovisime seda sama plaati ka Jussi e60´s. ei töötanud ka seal. kaks varianti:

1. uued MOST navid kasutavad ainult DVD plaate
2. navisoft vaja uuendamist

ma ei tea kas Juss on seda proovinud nüüd teha.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Sai selle asjaga nüüd juba põhjalikult tegeletud ja need plaadid EI HAKKA e60 tööle. Sõltumata softi uuendamisest.

Tuleb osta regio teedeatlas või rohkem välismaal käia.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

mnjah, siis küll tiba kehvasti. Eks siis peab vist jah rohkem välismaal käima hakkama. :D
Edit: 1. uued MOST navid kasutavad ainult DVD plaate ...kusjuures memm nõuab häälekalt CD plaati, samas ekraanil ilutseb PLEASE INSERT MAP DVD.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Juss kirjutas:Sai selle asjaga nüüd juba põhjalikult tegeletud ja need plaadid EI HAKKA e60 tööle. Sõltumata softi uuendamisest.

Tuleb osta regio teedeatlas või rohkem välismaal käia.
no lubati Euroopa DVD plaat välja lasta millel Eesti peal, viimane jnfo, et 2008 a algus.

TiitR kirjutas:mnjah, siis küll tiba kehvasti. Eks siis peab vist jah rohkem välismaal käima hakkama. :D
Edit: 1. uued MOST navid kasutavad ainult DVD plaate ...kusjuures memm nõuab häälekalt CD plaati, samas ekraanil ilutseb PLEASE INSERT MAP DVD.
see hääl seal võib öelda mida iganes, üldiselt liigitatakse ka DVD plaat CD-CompactDisk alla.

tuleb oodata, mis muud.
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Kas teil ka 2007a ida-euroopa kaardiga see jama, et ei lase sisestada maja numbrit vaid ainult pakub "junctionit" ehk ristteed? Või annab seda kusagilt seadistada, et kas house number või junction?
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Väga sisukas ja mahukas teema, aga mina vastust ei saanud. Oskab keegi internetist MK-II-le miskit plaati juhatada? Muidu kasutaja erx viitas ühele lehele aga see link ei toimi enam.
Kasutaja avatar
ivar4
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 04.06.2005 13:35 22
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas ivar4 »

priitv8 kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Lisaks on sellel 2007-1 plaadil enamus ristmikke nihkes. Ei saanudki aru mis suunas. Enamasti ütles ristmikul, et veel 200m ristmikuni ja kui ma siiski ära keerasin siis kukkus kohe kisama, et ma pole digitaliseeritud kaardil. Hiljem sai ikka teele jälle pihta.
Jah, mul sama. Ei osanudki seda ise kirja panna.
Kuressaares jätab ka soovida, sama jama, ristmikud nihkes, kuid mingi hetk leiab end jälle teelt korralikult. MK2 siis
'84 kondimootor
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Mul on selline navi SW 2/1-22 ehk siis MK2 kui ma olen õigesti aru saanud ja järgmised plaadid mul tööle ei lähe:
BMW Scandinavia navigation 2005-2 (499MB),
VDO East Europe 07-2006 (232MB)

Milles võib asi olla, kirjutasin imgburniga ja 1x kiirusega.
Soovitage veel mingeid plaate.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

teet3 kirjutas:Mul on selline navi SW 2/1-22 ehk siis MK2 kui ma olen õigesti aru saanud ja järgmised plaadid mul tööle ei lähe:
BMW Scandinavia navigation 2005-2 (499MB),
VDO East Europe 07-2006 (232MB)

Milles võib asi olla, kirjutasin imgburniga ja 1x kiirusega.
Soovitage veel mingeid plaate.
Huvitav, minul näitas selle VDO East Europe suuruseks küll 563MB? Ja proovisin sõbra autos E46 (2004a.) ja töötab perfektselt.
Edit: krt. mul see East Europe ju 2007a. oma, ju siis sellest ka see suuruse vahe.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

teet3 kirjutas:Mul on selline navi SW 2/1-22 ehk siis MK2 kui ma olen õigesti aru saanud ja järgmised plaadid mul tööle ei lähe:
BMW Scandinavia navigation 2005-2 (499MB),
VDO East Europe 07-2006 (232MB)

Milles võib asi olla, kirjutasin imgburniga ja 1x kiirusega.
Soovitage veel mingeid plaate.
uuenda navi soft ja proovi siis
Vasta