Abi vaja M20B20 mootoriga

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
epic_metal
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 29.02.2004 19:00 15

Abi vaja M20B20 mootoriga

Postitus Postitas epic_metal »

Tere

Imelik lugu

Auto on 520i, M20 mootor. Läks teine keema siin ühel heal päeval. Lõi puruks lõdviku mis ühendab termostaadi koprust veepumbaga. Nii.
Täna siis vahetasin lõdviku ära, panin vee sisse. Kuna juba mingit aega immitses õli jahutusvedelikku, oli kogu mootor peale lõdviku lõhkemist õliseguse veega koos. Lasin leotusainega ja veega puhtaks asja. Noh alguses muidugi käima ei läinud, küünlajuhtmed lõid üle. Kuivatasin ära, sain käima. Lasin korralikult soojaks käia, kontrollisin kas läheb keema või ei. Ei läinud, kõik ok. Panin seisma, seisis 15min ja enam isegi ei luba ükski silinder. Säde on olemas. Pole jõudnud rohkem tegeleda ka, eks lähiajal võtan ette.

Aga küsimus. Kas on reaalne et kaas kees kõveraks ja tõmbas silindrid vett täis ? Või on ehk kellelgi mõni muu idee ?
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Keera küünlad välja ja vaata mis seal toimub...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

kui sul on silindrid vett täis, siis mootor ringi ei käiks. samas on sul ikkagi tõenäoliselt plokikaas p***s, kui juba eelnevalt olid õli ja vesi koos.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
epic_metal
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 29.02.2004 19:00 15

Postitus Postitas epic_metal »

Lähengi ja hakkan asjaga tegelema. Käis ringi küll aga kuidagi raskelt.
epic_metal
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 29.02.2004 19:00 15

Postitus Postitas epic_metal »

No sain käima. Küünlad olid s**ased. Keema ei lähe, aga suits on täiega tagant väljas. Niiet õhtal.

Kusjuures 5 küünalt olid Euquemid ja üks Cdelano v CCCP niiet ma imestan kuidas ta mul pool aastat käinud on üldse. Esimest korda võtsin küünlad maha praegu...

Aga miks on tühikäik 1700 pöörde kandis ? Sooja mootoriga ka.
See jama oli juba enne ka mul. Nüüd kui tööle panin oli alguses üldse 2100. Nüüdseks langes siis 1700 peale aga alla selle ei saa. Ja see reguleerimiskruvi on ka täitsa maha keeratud, isegi ei puuduta vaakumjunni...
Vasta