K: tagasilla reduktorid

Üldised arutelud ning näpunäited
Ingvar
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 06.03.2003 20:12 46
Peamine sõiduk: G31 530d Xdrive,
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Ingvar »

Tänud soon, lähen sinna mingi aeg vaatama. Mul kindlalt reduktor ikkagi undab, veermik ja kõik muu juba kontrollitud.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

anna siis teada kui sinna minema hakkad, mul võibolla sulle üks reduktor olemas vähe soodsama hinnaga.
Lurjus
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 22.03.2004 22:29 43

viskodiffer

Postitus Postitas Lurjus »

:cry: Aidake! Haakumine planeediga Maa on kehva võitu. Tahaks võidu sõita, aga puudub plokkdiffer(visko). Tahaks oma üherattaveolise BMW 2WD -ks teha. "Võimsus on null kui puudub haakumine". Tehke pakkumisi diffrile! Oskab keegi midagi head ja tarka öelda viskodiffri kohta? Mis on selle plussid ja miinused võrreldes tavalise ketastega diffriga? Teid juba ette tänades...

Lugupidamisega,

Lurjus.
Kasutaja avatar
Andry
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 03.10.2002 10:13 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andry »

e30 puhul on kõige lihtsam vahet teha suurel ja väiksel korpusel nii:
suure korpusega diffri tagakaanel on õlijuurdevalamiskorgid ühel joonel(vertikaalselt), aga väiksel diagonaalis.
5-nda seeria e28 ja e34 differ sobib alla ka kõikidele e30-tele kui vahetada tagakaas. Tagakaas peab olema muidugi suure korpusega diffri oma.
Minu teada sobivad ka alla ka 7-nda seeria diffrid(samuti kaan vahetada), aga seal oleneb see mootorist.
Kasutaja avatar
Andry
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 03.10.2002 10:13 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andry »

ja veel.
ix diffrid on selles suhtes kehvad, et kui blokeering nõrgaks jääb(enamus vanadest), ei ole võimalik blokki kuidagi tugevdada erinevalt ketastega LSD diffritest. Patrickulgi on neid lisakettaid müüa kui keegi soovib oma blokki tugevdada.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

patrik kirjutas:ise olen paigaldanud vähemalt neli väikese korpusega difrit enda 325i alla. mäletamist mööda mingit jama küll polnud
ja
patrik kirjutas:no mina sain väikese korpusega kuni esimese nurgani sõita kui pulki juba kukkus, mõni kestis terve nädala ka isegi :D . aga kaal paneb asjad paika
vahepeal kerkis teema jälle aktuaalseks ja vaatasin vana jutu uuesti läbi. aga nüüd jäi m6ni asi arusaamatuks.
kas väikse diffriga siis on jama v6i ei ole. v6i rääkisid sa erinevatest asjadest patrik?
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

esimene kehtib paigalduse, teine vastupidavuse kohta
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta