K: voolikud

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

K: voolikud

Postitus Postitas hollow »

Ei oska seda pealkirja siia sedasi teha, et see 3 lauset pikk ei tuleks... Aga ajan mina praegu tööl olles taga, et kas on olemas mõni koht kus oleks võimalik laup. pühap. osta mingit sellist voolikut meetrikaupa rullist mida saaks kasutada klaasipesu pihustite taha... st see auk seal keskel peaks olema ~5mm... hea kui oleks kummi voolik mis kannatab ka natuke survet... avastasin, et tagasivoolu klapiga klaasipesutüüsidest ei olegi nii lihtne läbi puhuda...


Pange kirja kus üldse seda otsida... Statoil saatis mu pikalt... väitsid, et nendel pole kunagi müüdud seda... kuigi tean, et ise olen mõned aastad tahasi ostnud seda keila statist. mine võta sa kinni siis

Samas kui kellelgi vedeleb neid haigla tilguti voolikuid, siis mingi paari meetri vastu oleks huvi
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Kui sa viitsid,siis vura homme Kadaka teelt Troost autost läbi. 4-5 meetrit saan sulle eraldada. Aga hind on 70.- meeter :oops:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

iisak kirjutas:Kui sa viitsid,siis vura homme Kadaka teelt Troost autost läbi. 4-5 meetrit saan sulle eraldada. Aga hind on 70.- meeter :oops:
see 70 eeki meeter sobib ja vaja umbes 3m aga sealt troostist saan läbi vurada kas kella 9 paiku hommikul võ peale 21 õhtul... päeval istun letitaga rocca keskuses...

äkki sul vaja nii möödaminnes autosse maki osta ja satud rocca keskusesse... siis haarad volla kaasa :P
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Nr 5209320 ja helista kohe,räägime ilma foorumita :D
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

tänud iisakule... minu poolt teema lukku
Suletud