e36 signalisatsiooni jama

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

e36 signalisatsiooni jama

Postitus Postitas Dannuuu »

325i 1993
probleem: signalisatsioon ei tule maha
auto seisis mingi kuu aega niisama ja aku oli täiesti tühi,panin eile krokodillidest tööle ja sain signa ka maha,täna siis võtsin aku maha et laadima panna..laadis 3tundi ja panin tagasi,aga probleem nüüd selles et kohe kui klemmid peale panen hakkan signaal karjuma ja ei tule puldist maha...
patareid on puldil täis. proovisin kahte pulti ...
signa ei tunne pulti nagu ära...
a.p.s '. signa vist .... sellised tähed puldil on vähemalt...taga on puldil mingid kirjad ka aga need nii ära kulunud.. küsimus siis selline et kuidas ma saan panna uuesti puldi signat ära tundma... kuna muud lahendust ma ei teaks...
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

kas signa õpetus alles, seal peaks olema õpetus kuda signat ümber programmeerida
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

MuiduMees kirjutas:kas signa õpetus alles, seal peaks olema õpetus kuda signat ümber programmeerida
ei kus :D
pole sellist asja kunagi käes hoidnud.. ja auto suht kaua mu käes ka olnud nii et vaevalt eelmise omanikuga kontakti leian....
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

okei..leidsin oma sign seadmed ,värgid ülesse.. ja nüüd küsimus...
leidsin sellise kaitsme seal ,ja aru ma ei saa on see läbi v.mitte...
mille järgi saaks?
kas siis kui klemmid põlenud nagu oleks v.mismoodi?
Pilt[/url]


ja siis leidsin kaitsmekarbist ellise kaitsme v.asjanduse kah...
mis see on ... :oops: ?

Pilt


ja see siin on nn.signa aju :D

mis nende nuppudega keerates teha annab? :oops:
signa peetis praegu nii et äkki aitaks kruttimine a niisama ei hakka nokkima....

Pilt
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ükski neist vidinatest pole kaitse. Esimesed kaks on mingid releed, läbi mille siis katkestatakse mingeid ahelaid signa rakendumisel või vastupidi. Viimane julla on pigem tõenäoliselt mingi andur mitte signa aju.
Indrek
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

viimane peaks olema A.P.S'i põrutus andur... kui just sama kujuga ka mikrolaine andurit tehtud pole

kui sa nüüd mööda selle anduri juhet edasi lähed, siis leiad sa ülese ka signa ploki

aga need esimesed releed... tunduvad olevat BMW original releed... see APS'i andur ei kuulu bmw original turvavarustuse hulka
Vasta