Omal autoks 318is, 93a. Vana katt on umbes, hing kinni.
Käisin ühes kohas uurimas, öeldi et universaali pole mõtet panna, ei pea vastu ning jube lörin pidi hakkama kaa sumpsist tulema (tegelt niigi on juba).

Originaali pidi universaalist juba mõõdult kõvasti suurem kah olema.
Soovitati mingit 3-kilost katti, kuid kuna see kuu on muude jubinate peale juba irmus raha läinud siis eriti vaimustund nagu ei ole sellest.
Tespera.ee lehel nägin et 1.8 liitrisele saab universaali 1500 eest. Bosal ja Walker on need mis nad seal pakuvad.
Nagu ma aru olen saand siis seda kohta väga ei kiideta aga katti võib vast vahetama minna kartmata et midagi ära lõhutakse?:)
Soovitused-arvamused?

P.S. olen kuuld ka arvamust et kasutatud originaal võib olla mõistlikum kui mingi x-universaal katt. Saab sellele kasutatud katile peale vaadates aru, kõlbab ta veel või mitte?