Alternatiivi kolvirõnga vahetusele

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Ei ole tõesti meie kaubandusvõrgus midagi spetsiaalset pakkuda. Kõik poesellid teevad :shock: nägu. Seda kas ma sellest üritusest ka abi sain on veel vara öelda. Nii kuu aja pärast julgen täpselt öelda, mitte varem. Vahepeal peaks ka küünlaid üle vaatama. Muidugi 150tkm on väga vähe ükskõik mis tänapäevasele mootorile. Aise, kuidas sul mootor seespoolt paisab? On väga rokane?
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

sai vaadatud küünla aukudest sisse (spetsiaalse riistaga) ja sealt paistis tahmane põlemiskamber, see suht loomulik ka kui seal õli suurtes kogustes põletatakse. maas on ainult kambri kaas käinud ja seal vist oli normaalne kõik. UM väitis, et õli pidi must olema. huvitav millest, ma ju pidevalt kallan puhast peale, kuigi korra sai x1r lisandit pandud, mis ei olnud vist kõige õigem tegu. peale seda sai õlivahetus ka tehtud muidu. tegelikult peaks mootori laiali kiskuma ja rõngad ära vahetama aga see on kallis ja võtab aega, autot pidevalt vaja.
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Palju sul seda õli siis kulub? Ja kas kogu problem on ainult õli kulus? Või on ka hetgaasid pahad? Kas mootor käib hästi? külmalt ei vibra?
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Andrez kirjutas:Palju sul seda õli siis kulub? Ja kas kogu problem on ainult õli kulus? Või on ka hetgaasid pahad? Kas mootor käib hästi? külmalt ei vibra?
1L 1000km kohta umbes. heitgaasid korras, mootor käib hästi. külmalt ei vibra.

kui nii võtta siis see 1L õli selle 120-130L kütuse kohta pole ju midagi aga mulle ei meeldi see ikkagi
Arti
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 17.06.2004 14:14 15
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Postitus Postitas Arti »

Kust sa seda etüülatsetaati said. Peab vist enda autoga sama asja ette võtma.
Vasta