K: E34 tagasillapiirkonna klobin-nagin

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
crist
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 10.03.2003 16:47 09
Peamine sõiduk: E65 730d

K: E34 tagasillapiirkonna klobin-nagin

Postitus Postitas crist »

Et siis tagasillas (või tagumiste uste piirkonnas) mingi nagin ja klobin kui juba väiksematest aukudest läbi sõita. UM-s vaadati, et tagasillapuksid ja geelipuksid korras. Amordid ei tilgu ja amortide löögipuksid (üleval) kah OK - huvitav, mis seda käginat siis põhjustab? P.S. Kas amordi löögipuks ja amordipadi on 1 ja sama asi? :?
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

ei ole need samad asjad ja siin ei olegi ju muud viga kui uued ülemised amordi tugipadjad ve puksid kuda keegi nimetab need e34 üks minevamaid pukse tagasillaosas ise olen neid juba 2x vahetanud saab neid UM.ist mingi 350 tk ja analooge siiani saada polnud kuid paari kuu eest tuli AAVE se müügile mingid vufflid ja alla 150 oli tk minuarust mujalt pole neid mõtet otsida sest mujal neid pole
crist
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 10.03.2003 16:47 09
Peamine sõiduk: E65 730d

Postitus Postitas crist »

Kas sa mõtled neid heledast nn vahtplastist junne? Krt ma ise kah arvasin, et need läbi ja ostsin UM-st ära (400 raha paar (AAVES ei olnud)) aga remondimees, kes suutis mu masina esisilla täiesti vaikseks teha ;) väitis, et need puksid taga üleval küll läbi ei ole... Samuti ei maininud UM, kui ta veermikukontrolli tegi, et tagasillas miskit mäda oleks. Aga rõve klobin jäi... Siit küsimus listirahvale, et oskab keegi soovitada mõnda norm hinnaga remondimeest/firmat Tartus, kes suudaks tuvastada vea ja selle likvideerida?
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Sellest ülemisest tugipadjast saab ju lihtsalt aru. Kui ta katki siis käib puks sealt padjast edasi tagasi läbi ja kui sa auto üles tõstad ja ratast üles alla liigutad siis on kohe aru saada.

Endal olid ka läbi. Vahetus pole üldsegi kallis aga kolks taga istudes see eest küll üsna rõve.
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

ei ma ei mõelnud neid vahtplastist heledaid vaid nendest veel üleval pool on metallist ümmargused ca 10cm läpimõõduga kettad mille sisu on kummist ja kuhu külge kinnitub siis metallist puks.eelnev kirjutaja võitis et on näha aga alati ole näha kui puks läbi aga kolinat teeb ikkagi.Ühesõnaga kui koopasse vaatad siis üleval kus vedru põpeb asub kohe see tugipuks sedaanil tuleb vahetamiseks tagumine iste (seljatugi) välja võtta touringul on asi keerukam neid katteid rohkem
aga tartus on parim koht bmw-le Riia mäel kohe vahetult peale CANON-i maja rohelised metall uksed lähevad hoovi ja seal omaala spetsialistid näitavad sulle täpselt mis ja kus nr ka 50 50 325 Vaido
crist
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 10.03.2003 16:47 09
Peamine sõiduk: E65 730d

Postitus Postitas crist »

Tnx vastajatele! Nüüd need ülemised puksid vahetatud, klobin kadunud ja auto nigu uus! :D Teema võib kah lukku panna.
Vasta