Touringu tagumise registrimärgi puhtana püsimine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Ma pakuks, et 50km märjal asfalteel sõites on numbrimärk veel täiesti loetav :) Trahvi teevad siis kui numbrid enam välja ei paista. Eks see on universaalide ja kaubikute viga, et tuulekeerisega tõmbab pori tagaluugile. Ega muud lahendust pole kui regulaarselt puhastada. Ma olen seda teinud koos tagaklaasi puhastamisega, tag. kojamees puhastab minu jaoks liig väikese ala (olen kasutanud erinevaid autosid ja kaubikuid) aga meeldib selge vaade, mis taga toimub. Tavaliselt saab pestud siis ka esiklaas ja esimesed ning tagumised tuled ka siis üksiti. Näiteks Rakvere sõites pole mu meelest enne Viitnat ühtegi tanklat, kus klaase/ tulesid pesta saaks. Kui väga tatine ilm on, siis olen väikse kankuga pesuvee kaasa võtnud, vahepeal hea kinni pidada, selga sirutada ja väike pesuoperatsioon teha :)
Kasutaja avatar
karlerik
Huviline
Postitusi: 371
Liitunud: 07.10.2004 12:05 30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas karlerik »

Pea auo kinni ja pese, pühi.
320i-83a.
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

täpselt sama probleem. autoks E36 touring. Tagumine nr juba nii ära kulunud sellest pidevast nühkimisest. Tagaaken tõmbab ka mõnusalt rokaseks mõne km järel. Eriti just naelkummidega. Ehk on lahenduseks porilatakad, ise pole viitsinud panna. (M-paketile vist UM ei pakugi neid)
bemar, bemar, über alles! :)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: E46 Touringu tagumise registrimärgi puhtana püsimine

Postitus Postitas Indrek_M »

diislijoodik kirjutas:Arutelu mõte oleks järgmine: kui sagedasti peaks tagumist numbrit küürima; millist kosmosetehnoloogiat peaks numbri puhtana püsimiseks kasutama
Minu kogemus - kui tagaklaas kojamehe poolt mittepühitavas alas paistab läbi, siis on ka number veel näha :)
Number on õnnestunud nähtamatuks sõita porisel kruusal ja talvise lumega, ok jõulude paiku Tartu mnt peal 200km-ga muutus ka nähtamatuks.
Muul ajal ... no vahel käin ikka pesulast läbi ja pole seetõttu pidanud eraldi puhastama.
Indrek
Vasta