Velje remont

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
vendw
Huviline
Postitusi: 844
Liitunud: 22.12.2006 19:43 09
Asukoht: tallinn

Velje remont

Postitus Postitas vendw »

küsimus siis foorumi kaaslastele, et kus saaks valuvelge remontida? nimelt siis veljel piki serva 1cm laiune ja 15-20 cm pikk riba küljest ära.kuid rehv on peal ja öhku peab.
Kasutaja avatar
raul123
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 14.01.2006 21:21 55
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas raul123 »

Tartus Sõbra Keskuse taga üks mees tegi kunagi. Ei leia praegu numbrit. Üks endine laohoone, õhtuti kostab sealt bändiproove.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

Sealt sõbrakeskuse juurest kolisid nad mu meelest ju minema, jäi nagu kusagilt kõrva.
aga ei oska aidata kahjuks, kuhu nad kolisid
2000 a. 320d, e46
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

raul123 kirjutas:Tartus Sõbra Keskuse taga üks mees tegi kunagi. Ei leia praegu numbrit. Üks endine laohoone, õhtuti kostab sealt bändiproove.
Ei ole enam ammu - selle koha peal on Maxima kauplus nüüd.
Nüüd tegutseb tüüp Võru mnt 53 kummiboksis, tel on 5204314.
Indrek
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Aga tallinnas kes tegeleb sellise asjaga ? Vaja paar mõlki välja lüüa.
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Selline vend nagu Ago. Asub natuke enne Sakut. Peaks kohe varsti oma veljed sealt kätte saama, oli ka 2 väikest, silmaga esialgu märkamatuks jäävat mõlki.
Eks annan teada, kuidas rahule jäin.
Muidugi algul lubati samal päeval või hiljemalt 2 päeva pärast ära teha, nüüd jookseb juba 3. nädal :D
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Mul nagu velgedega kiire ei ole,saaks lihtsalt millalgi tehtud.Kuskil vist äärekivi pihta aetud vms.Tundub,et sirged on,aga see mõlk on häiriv.Tahaks ju ikkagi pärast uue värvi peale lasta ning ühte uut kapslit ka vaja.Aga LOWRY,kui viitsid,siis informeeri mind,et kuidas töö ja hind jne.
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Tallinnas on vabaduse pst lõpus Toomas - 50 62 821 Kui jutule saad , sest sellel mehel vähemalt minu teada kogu aeg käed tööd täis...
Enda veljed sain alles kätte ja jäin rahule 2 tk 16 ´´ lihtsalt sirgestamine 1400 eek ja kui vaja siis keevitamisel cm hind olen ma aru saanud .
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Marko, Lasin ka ise paar aastat tagasi ühe velje ära teha, samuti sai ka Rain oma veljed hiljuti kätte. Samas, Raini velgedele sai tasakaalustusvihte päris palju peale- eks Ago seal suht näpu vahel teeb ja vbl selle pärast kvaliteet nats kannatab. Samas, selle hinna eest, mis ta küsib, on kvaliteeti küll ja veel ;)
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Tartusse sõit ja siin korda tegemine on odavam kui tallinnas teha, lisaks saab päevakese funni :D

Marko kui väga vaja siis võin mõned veljed peale visata kui tallinnast jälle siiapoole liigun

terv
erich
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Nii õhtul saan veljed kätte. Kahe 18"-se tegemine läks kokku 700-.
Samas mul neid kuhugi pinki panna kohe ei ole, nii et saab suht raske olema see mõistatamine, kas on nüüd 100% head. Aga hoian teid kursis :)
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Veljed käes, silma järgi võiksid nagu päris head olla. Eks selles saab täielikult veenduda, kui hakkan rehve peale panema. Aga jah, selle hinna eest võib vist rahule jääda.

Et kellel huvi on siis Ago nr. 5136807
matsa
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 22.05.2006 11:02 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas matsa »

"BMW remontijad" teema alt leiab ju kohe kolm kontakti, kus valuvelgi remontida saab. Ago juurde olen ka üritanud viia, aga igakord, kui helistasin, ütles mulle, et helista järgmine nädal. Ise tean nelja erinevat velge, mis on käinud sellises kohas nagu www.valuvelg.com . Igati tip-top on alati olnud, eriti pani imestama viimane kord, kui töökaaslane oma Alessio sinna viis, mis igati paranka oli ja üks serv kenasti pikalt maha sõidetud oli. Kättesaades oli nagu uus ja hinda küsis 800.-, nüüd vist sipa hinnad tõsnud. Tähtajad on ka alati ca. 2-3 päeva olnud. Paistab, et keegi seal Saue ja Keila vahel teeb ka nüüd velje remonti ( www.rehvivahetus.planet.ee ) , hind tundub soodne aga pole kuulnud veel tulemuste kohta, elame näme :)
Kasutaja avatar
Enrico_P
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 10.04.2005 11:14 42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Enrico_P »

sten10 kirjutas:Tallinnas on vabaduse pst lõpus Toomas - 50 62 821 Kui jutule saad , sest sellel mehel vähemalt minu teada kogu aeg käed tööd täis...
Enda veljed sain alles kätte ja jäin rahule 2 tk 16 ´´ lihtsalt sirgestamine 1400 eek ja kui vaja siis keevitamisel cm hind olen ma aru saanud .
Tundub, et sel Toomasel on hinnad ka tõusnud vastavalt hooajale,
sest kui ma paar kuud tagasi seal käisin siis küsis tiba väiksemat summat.
Aga sirgeks seal saab küll.Ise olen rahul ja soovitan ;)

NB!Kuid neid velje teemasid on siin ikka päris palju juba :roll:
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

sten10 kirjutas:Tallinnas on vabaduse pst lõpus Toomas - 50 62 821 Kui jutule saad , sest sellel mehel vähemalt minu teada kogu aeg käed tööd täis...
Enda veljed sain alles kätte ja jäin rahule 2 tk 16 ´´ lihtsalt sirgestamine 1400 eek ja kui vaja siis keevitamisel cm hind olen ma aru saanud .
enda velje lasin ka seal sirgeks ajada (viskas natuke), 3 päeva läks aega ja 700raha küsiti...tüüp ise on väga sõbralik ja mõnusa jutuga :)

matsa kirjutas: Paistab, et keegi seal Saue ja Keila vahel teeb ka nüüd velje remonti ( www.rehvivahetus.planet.ee ) , hind tundub soodne aga pole kuulnud veel tulemuste kohta, elame näme :)
ˇEile helistasin sinna, tagumised veljed tahavad uut lakki saada randile, kutt ütles et ta pole jõudnud veel velgede parandusega tegelema hakata...küsisin siis et kas kunagi lähitulevikus võiks uuesti helistada, siis ütles et "ei tea, pole õrna aimugi kuna velgede parandamisega tegelema hakkan" vms oli :P aga kutt oli ise jutupoolest ka väga sõbralik...vb paari kuu pärast juba süsteemid töötavad tal...
Kasutaja avatar
trummar
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 27.05.2006 10:50 44
Asukoht: Päälinn, vahel ka Mulgimaal
Kontakt:

Postitus Postitas trummar »

ermicas kirjutas:
matsa kirjutas: Paistab, et keegi seal Saue ja Keila vahel teeb ka nüüd velje remonti ( www.rehvivahetus.planet.ee ) , hind tundub soodne aga pole kuulnud veel tulemuste kohta, elame näme :)
ˇEile helistasin sinna, tagumised veljed tahavad uut lakki saada randile, kutt ütles et ta pole jõudnud veel velgede parandusega tegelema hakata...küsisin siis et kas kunagi lähitulevikus võiks uuesti helistada, siis ütles et "ei tea, pole õrna aimugi kuna velgede parandamisega tegelema hakkan" vms oli :P aga kutt oli ise jutupoolest ka väga sõbralik...vb paari kuu pärast juba süsteemid töötavad tal...
Samas ma viisin eile 17" sinna sirgestamisse. Lubas, et laupäevaks on valmis. Muidu jah sõbralik tüüp oli.
Kasutaja avatar
trummar
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 27.05.2006 10:50 44
Asukoht: Päälinn, vahel ka Mulgimaal
Kontakt:

Postitus Postitas trummar »

Täna hommikul juba helistas, et valmis.
Veljed tükk maad sirgemad kui enne.
Pole ühtki halba sõna selle kohta, eriti selle hinna eest ;)
jaanike
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 20.12.2007 12:54 42
Asukoht: Harju-Risti\Keila

Postitus Postitas jaanike »

trummar kirjutas:Täna hommikul juba helistas, et valmis.
Veljed tükk maad sirgemad kui enne.
Pole ühtki halba sõna selle kohta, eriti selle hinna eest ;)
Mitu raha siis läks kui saladus pole ;)
E30 318 1988,E30 318 1988
Kasutaja avatar
wanamees
Huviline
Postitusi: 669
Liitunud: 30.05.2007 22:15 52
Asukoht: earth

Postitus Postitas wanamees »

www.rehvivahetus.planet.ee

soovitan.
3 x 19" velge sirgeks 1500.-
tuttavale soovitasin, tegi ühe velje sirgeks + terveks (lasi õhku läbi) 800.- eest.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Velje remont

Postitus Postitas hanno »

Suletud