Voolu vähe???

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
userxxx
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.05.2004 19:08 11

Voolu vähe???

Postitus Postitas userxxx »

Umm, veider jama on tekkinud....
ok, probleem siis selles, et automakki ei anna enam tühikäigul ja aku pealt üle poole võimsusele keerata, asi lihtsalt lülitab end välja. Kui pöörded üleval on, näiteks 100 sõites, siis keera volüümi palju tahad, nii kui gaasilt jala võtad, sahh kinni...

..ja pole seal autos muidugi mingeid supertümakaid, tavaline tehase 6 -ne kõlarikomplekt ja aiwa cd-kas :D

...tühja mul muidugi sellest makist muidugi, hakkasin lihtsalt kahtlustama, kas mitte genekas korralikult ei tööta või midagi, aku tuli põlema pole läinud, käima läheb ka masin hommikuti ilusti...

...on kellelgi ideid :?

auto ikka e36
Kasutaja avatar
urki
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 23.04.2004 09:13 49
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas urki »

pakun, et harjad, tee katse, et auto käima ja kõik, mis annab elektrilist sisse lülitada, siis tee seda. Vaata mis juhtub!?
Muide omal E-34. ja kui sellel harjad tagant ära kukkusid, et põlenud ka armatuuri laadimise tuli. See pidi hakkama põlema muudel juhtudel, kui ma ei eksi. Vist võis olla nii, et kui harjad läbi, siis ei näita tuld ka süüte sisse keeramisel.
Ärge näkku lööge, kui mööda panin
:)
Kes hommikuti külas käib, see asjatult ei longi!
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Mul oli mersus mingi philipsi makk,mis alguses jamas sama moodi(vähemalt tundus mulle nii)kui auto tühikäigul töötas siis viskas makk pildi taskusse(talvel kui mootorit soojendasin),hiljem hakkas pidevalt pilt tasku kaduma.Lülitasid uuesti sisse ja töötas jälle.Maki viga oli algul makk veel külm siis viskas pildi minema aga hiljem ka soojast pärast.
Aiwal peaks kuskil vist mingi väike reseti nupp olema(oleneb vist mudelist ka)prooviks seda,ma siiski arvan et sul ka makk jamab.
Kasutaja avatar
userxxx
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.05.2004 19:08 11

Postitus Postitas userxxx »

Heh, ok viga leitud.... tõepoolest "voolu vähe" autos ei olnud :P...lihtsalt see kaitse mis ennem makki asub, selle pesa oli kuidagi nii veidralt lahti murdunud, et suurema tümaka ajal, ei tulnud sealt siis maki jaoks vajalikul hulgal voolu enam läbi või ma ei mõista ise ka õieti...igatahes lappisin kinni ja asi taas töötab :?
Vasta