E36 näidikuplokk probleemne

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

E36 näidikuplokk probleemne

Postitus Postitas meph »

Ehk siis suure hurraaga ühendasin enda uue Sauelt Siimult saadud näidikuploki autosse ja esimene asi mida ma nägin olid kiri PPPPPP läbisõidu asemel. Mida see tähendada võib??? Samas see test, mida saab teostada hoids näidikuploki nuppu all ja siis süüdet sisse keerates kah nagu ei tahtnud toimida... kas keegi viitsiks siia VEEL ÜHE KORRA :) kirja panna kuidas see käis?

Ja kas näidikuplokk ajuga ka miskit moodi E36'l suhtleb? Võib see jama olla tingitud sellest, et mul E34 aju autol peal? :\
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

No sain surfates teada, et mingi kodeerimisprobleem vist... aga kas seda kuidagi ka elustada annab?

Edit:

Appi... ühes listis kisatakse selle kohta juba, et asi võib olla DME's kinni... et see otsad andnud... ma olen juba päris ehmunud :(
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

need PPPPP-si on enda autolgi 320 e36 paar korda ette löönd+bensiini näidik langeb nulli, vist kiirus ka a ple kindel, viimaselajal ple seda enam olnd, a süüte väljakeeramine ja uuesti sisse keeramine eemaldas selle, kas siit võib mingit ohtu millegi minekule näha?kui õieti mäletan siis olid need nähud suvel ja palava ilmaga,kui see ka midagi loeb.
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Re: E36 näidikuplokk probleemne

Postitus Postitas vanaisa »

meph kirjutas:Ehk siis suure hurraaga ühendasin enda uue Sauelt Siimult saadud näidikuploki autosse ja esimene asi mida ma nägin olid kiri PPPPPP läbisõidu asemel. Mida see tähendada võib??? Samas see test, mida saab teostada hoids näidikuploki nuppu all ja siis süüdet sisse keerates kah nagu ei tahtnud toimida... kas keegi viitsiks siia VEEL ÜHE KORRA :) kirja panna kuidas see käis?

Ja kas näidikuplokk ajuga ka miskit moodi E36'l suhtleb? Võib see jama olla tingitud sellest, et mul E34 aju autol peal? :\
Soovitan Tartus Tehase 21 ja küsi Heikit! Papp lauda ja mured nagu pühitud. Saad ausa vastuse ka siis kui abi ei saa
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

E36-l minuteada kombi ja ECU omavahel rohkem ei suhtle kui kahe analoogsignaali kaudu (suund ainult ECU->Kombi):
- pöörded (iga süüteimpulss)
- kütusekulu (1. silindri sissepritseaeg)

Mingit kavalust ega tarkust seal olla ei tohiks.
Homme ehk saan ka pikemalt sellest testist kirjutada.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Antud hetkel oleks abi tallinnast rohkem teretulnud. poolkomplektse autoga eriti nagu tartusse ei hakka minema ;)
Vasta