sooja keeramis nuppude tuled e34

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
ELL
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 15.09.2004 10:19 20

sooja keeramis nuppude tuled e34

Postitus Postitas ELL »

jama siis selles et nende nuppude valgustus ütles üles!K k****i kohast ma neid pirne pean otsima ja kuidas neid kätte saab jne.Olen otsinud aga kuskil ei midagi.Vähe niru söita nii kuna viisakas oleks bmw vendadel korras ja kaunite masinatega söita!!!
Olts
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 28.06.2004 11:38 30
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Postitus Postitas Olts »

See blokk ventilatsiooni nuppudega tuleb välja nii et tõmbad juhipoolse otsa välja ja siis tuleb ka teine pool. Pirni leiad SELLET PILDILT number 7.
E 34 M50B25
53 840 111
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

hea info, läheb endalgi vaja
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

E36 lähitulede lüliti pirni vahetus?

Postitus Postitas Markii7 »

Ennast huvitaks E36 lähitulede lüliti pirni vahetus...võtsin asja lahti, leidsin küll valgust suunava plastiku, kuid pirnist ei kõssugi...
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Üks pirn on tal. See number 7 seal joonisel ja kogu värk valgustatakse valgusradade abil sellega ära.

Paras häda on selle pirni vahetus aga. Nagu öeldud tõmbad vasaku äära välja ja siis saad ka parema. Eirit kaugele sa seda aga tõmmata ei saa, sest soojaklappide hoovad hoiavad kinni.

Idee on muidu see, et sa pead saama lahti kaks kruvi keskelt ja kaks kurvi paremalt. Siis tuleb see pealmine liist lahti ja saad pirni ära vahetada. Kui sul õnnestub väikse kruvikeerajaga need seest poolt lahti keerata siis on kihvt, aga mul oli see vähe lagunenud ka ja mina ei suutnud.

Kui olin selle mooduli natuke eemale saanud võtsin kõige pealt kolm trossi sealt vasakult tagant (roheline, punane, sinine) ja siis selle kollase pareamalt keskmise pöördnupu tagant. Aga neid ei ole just kõige mõnusam lahti saada.

Võib olla kui asi ainult pirnivahetuses seisneb ei ole vaja nii palju lammutada ja keegi oskab mingit lihtsamat varianti soovitada.
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=61&fg=35
number 1 lülitil näed kus paikneb E36 pirn.
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

tnx, no arvata oligi , et nii see käib...sest tagantpoolt vaadates näed küll, et pirni koht seal, aga et vahetada, pead selle lüliti paneeli küljest lahti saama... :D
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

e34 puhul veel..tõmbasin seda juhipoolset ikka korralikult ... no hale hakkas juba, et ikka kõigil e34-jadel käib see selle süsteemiga nagu priit seal näitas...või äkki olen ise nõrga :roll: puruks kah nati nadi ulli peaga tõmmata
GAY.. Girls Are Yummy ;)
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

äärtes olevad plastkust nurgad pead ennem eemaldama seal all onmõlemal pool kaks kruvi
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Egas nüüd selle jaoks poolt keskkonsooli lahti lõhkuma ei pea!
Esmalt tagaklaasisoojenduse/kondi lüliti ette välja, näpp august sisse, vasakul on lukustuskang. Seda ühele poole vajutades tuleb kliima juhtploki vasak serv ette välja, paremal on ainult nagad. Niipalju tuleb just ette et saab pistikud ja need kolm värvilist trossi lahti. Edasi käib juba tegemine laua peal.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Nende puna-rohe-sinine trosside kätte saamine on lõbu võrreldes selle kollase trossiga, mis on selle vendika tugevuse reguleerimisnupu taga, kuhu taha hästi käsi ei taha mahtuda. :) Vähemalt esimest korda lahti võttes on küll paras leiutamine.

Aga see vasaku ja parema vertikaalse peenikese plastikliistu ära võtmine ja kruvide lahti keeramine ei anna küll suurt midagi juurde selle sooja reguleerimisnuppude kättesaamisele.
Vasta