Hoiatus armatuuris

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
seawolf
Huviline
Postitusi: 245
Liitunud: 21.01.2005 12:32 37
Peamine sõiduk: BMW 525d
Asukoht: Tartu

Hoiatus armatuuris

Postitus Postitas seawolf »

Küsimus: kas keegi teab mida tähendab või mida on vaja teha kui BMW 520 89 armatuuris süttib tuli "inspection" ja kõrval vasakul mingi kella märk? Õli see kindlasti ei ole, kuna õli kontroll riba on roheline ja see sai vahetatud alles kuu aega tagasi.
Rain J
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 09.02.2005 12:11 27
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Rain J »

et otsing abix see on mingi läbiv populaarne teema siin :idea: ;)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

õlis jah viga ei saa olla kuna seda ei ole :D

tegelikult peaks see tähendama korralist hooldust- sh ka õlivahetust. Kui vahetasid õli ära nende tulede järgi siis ehk nägi auto ette veel, et sa oleks pidanud ka mõned filtrid, küünlad vms vahetama!

Ei ole oma jutus 100% kindel :oops:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Ei ei sul põleb armatuuris "kell inspection" ja see tähendab jahutusvedeliku vahetust vastavalt kontrollimise tulemusele + pidurivedeliku vahetust."Kell inspectioni" käigus õli ei vahetata!!!
Kasutaja avatar
tyhjus
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.09.2003 01:09 59
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas tyhjus »

Väga õige teema.

Vahetult peale jagaja kaane,-rootori ja küünalde vahetust säravad samad tegelased armatuuris. Esimese hurraaga kippusin juba uue õli ja filtri järele minema, aga... Pole nagu mõtet vist. Et kas need tulukesed võivad kuidagi selle väikse remondiga seotud olla ja egas nende kustutamine/rebootimine vist suurt hullu ei tee? Sest nii või naa jõuab auto ülevaatusse siis kui raha on, mitte siis, kui mingi korraline hetk tekib...
-- Vana Risu 325i --
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

tekkis siis ka kysimus seda teemat lugedes et mul vilguvad need tuled E30- el isnpection ja oilservice aga pihta ma ei saa miks kuna õli vahetatud aga plaanis uuesti vahetada juba ahjaa ma millegi pärast kaldun arvama et saab halba yhendust kellade tagant kuna samal hetkel kui need vilguvad siis vehib ehk siis tõmbleb ka temperatuuri kell edasi tagasi :? ja nii kogu aeg või on viga nendes akudes seal armatuuri taga et need äkki tyhjad on kellelgi mingi hea soovitus, ette tänades :D
truumu

Postitus Postitas truumu »

esiteks on peale õlivahetust vaja kellad "nulli" panna, kui see ei aita, siis viga jah patakates
otsing aitab...
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

Mul ka üks vähe teemaga seotud küsimus, nimelt kipub veetemperatuuri näidik mõnikord hüppama/tõmblema (keskelt kolmveerandi peale ja tagasi), muidu näitab õieti, kas viga võib olla patareis? Autoks E30 -87.

Tõnu
Driven by goa
Kasutaja avatar
margo74
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 09.02.2005 21:27 35
Asukoht: jõgevamaa

Postitus Postitas margo74 »

mul sama ``kell inspection`` kui vedelikud ära vahetan kuidas ära saan nullida?
Mootori õli vehetusel oli vaja vist 7 ja 2 auk oma vahel ühendada või 7 massi :oops:
ex e-32, Chrysler 300M, Cadillac Eldorado 77a. 8,2l , volvo 245L 76, Hunday Trajet 2000. GAZ-52 78
Suletud