Tahaks autot vahatada. Millist VAHA kasutada??

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Tahaks autot vahatada. Millist VAHA kasutada??

Postitus Postitas taarm »

Tervist!

Vabandan, kui postituse valesse teemasse panin. :oops:
Kuid küsimus siis selline, et millist vaha oskab keegi soovitada? Kevad juba käes ning võiks auto vahaga üle käia(jääks väheke läikivam :lol: )

Kas kellelgi on kogemusi oskab keegi soovitada tõeliselt head vaha(mõne toote nimi abiks). Auto ise on must metallik.

Ette tänades..
BMW= Sõidurõõm
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Rultsius Noksius @ "318"
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Postitus Postitas taarm »

Tänud! :)
Uurin asja.
BMW= Sõidurõõm
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Kas on mingeid abivahendeid millega saab ka kriimudele leevendust?

Tartus õlipoes (Favora) nägin mingit Scratch remover pastat...
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

mina olen pisemad vead saanud likvideerida Turtle (kilpkonnaga) läike taastajaga. sobib siiski vaid vanala autole. Samas seeriast kasutan ka polerimisvaha ja see teeb tõeliselt libedaks/läikivaks. Iseasi, et auto ka 10 aasta vana :-(
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
taarm
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 16.12.2004 22:01 48

Postitus Postitas taarm »

Ma arvan ise ka, et Turtle vist ikka kõige parem :) . Asi ongi selles, et auto vana ja värv nati tuhmunud ning mõned kriipsukesed ka peal. Tahaksgi mingi hea asjaga üle teha, ise lapiga hõõrudes :)
BMW= Sõidurõõm
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Turtle Wax Scratch & Swirl Remover
Kas siis selline?
http://www.turtlewax.com/
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...sai lastud just auto ära poleerida ja ka kutiga arutatud kogu seda poleerimise ja vahatamise teemat. Tema kommentaar oli, et paraku kodused vahad ei anna oodatud tulemust - isegi inimese käes, kes on kogenud autovahataja (samas on rahulolu igati indiviidist kinni). Tema soovitus oli küll, et pigem 2-3 kuu tagant lasta spetsialistidel see vahatus ära teha 700-800.- ... ja kui peale poleerimist olid mu autol veel need imepisikesed kriimud sees (just need mis päikese käes häirivad) siis peale vahatust oli erinevus nagu öö ja päev - praegu on küll auto nagu "bling-bling" :D (ja tema sõnul oli tegu mingi uue pastaga, mis just mõeldud paksemale värvi/lakikihile nagu seda kannavad BMW'd)
isegi mu ema sõidab BMWga
Kasutaja avatar
jevgeni
Huviline
Postitusi: 301
Liitunud: 07.08.2003 16:19 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas jevgeni »

ottOmar kirjutas:...sai lastud just auto ära poleerida ja ka kutiga arutatud kogu seda poleerimise ja vahatamise teemat. Tema kommentaar oli, et paraku kodused vahad ei anna oodatud tulemust - isegi inimese käes, kes on kogenud autovahataja (samas on rahulolu igati indiviidist kinni). Tema soovitus oli küll, et pigem 2-3 kuu tagant lasta spetsialistidel see vahatus ära teha 700-800.- ... ja kui peale poleerimist olid mu autol veel need imepisikesed kriimud sees (just need mis päikese käes häirivad) siis peale vahatust oli erinevus nagu öö ja päev - praegu on küll auto nagu "bling-bling" :D (ja tema sõnul oli tegu mingi uue pastaga, mis just mõeldud paksemale värvi/lakikihile nagu seda kannavad BMW'd)
ehk räägid täpsemalt kus see kutt asub ja kas ta veel sellist tööd ettevõtab. kas ennem mainitud hind (700-800) on kõigidele mõeldud või see on sinu soodukas. sest ma arvan paljudel on poleerimis probleem ees.
BMW is lifestyle
X5 3.0d e53 ´05
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...see 700 - 800 on vahatamise hind, mida soovitas teha siis iga 2 - 3 kuu tagant. Paraku jah poleerimise sain niivõrd kuivõrd omahinnaga (tavaline heade altuuravendade hind). Aga mees ise asub Türi tänaval Tallinnas käsipesulas Yes. Meelis on ta nimi ja number tal 56662862. Eks peate ise rääkima ja kokku leppima - peab tunnistama, et tööd teeb tõesti hästi ja korralikult.
isegi mu ema sõidab BMWga
Vasta