K: e38 temp ei tõuse

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

K: e38 temp ei tõuse

Postitus Postitas ottOmar »

jama siis selles, et vastupidiselt eelmisele e34'jale ei tõuse temperatuurinäidik kuidagi sinna normaalsesse keskmisesse asendisse. Maanteel praeguse ilmaga jääb lausa sinise osa peale.
Oma mõistus aimab, et viga võib olla termostaadis. Kuid milliseid variante veel pakute? Pidavat ju auto üksjagu rohkem kütet neelama, kui ei tööta norm temperatuuri juures.
isegi mu ema sõidab BMWga
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

:P
Viimati muutis heigosan, 03.05.2005 21:18 05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

See , et kas mahlad ikka on sees ? Kui tase madal ei näita ka miskit ja ei lähe ka soojaks ...
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
truumu

Postitus Postitas truumu »

heigosan kirjutas:Mine UM-i,seal pannakse tester takka ja näeb kohe ära kas termostaat vigane või mitte..
et siis milline tester? :roll:
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...hmm - tase võib madal olla küll. Kontrollin täna ja vaatab mis siis saab.
isegi mu ema sõidab BMWga
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

truumu kirjutas:
heigosan kirjutas:Mine UM-i,seal pannakse tester takka ja näeb kohe ära kas termostaat vigane või mitte..
et siis milline tester? :roll:
Tavaline Kurztest näitab vea ära ;)
Seda muidugi juhul kui on elektriline termostaat :P
truumu

Postitus Postitas truumu »

jälle targem :oops:
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo ma arvan, et kui linna sõiduga, või siis koha peal temp nagu kergelt kerkib, aga samas maanteele minnes see langeb sinise peale, siis ikkagi tegemist termostaadiga, kas on saba andnud või isegi välja võetud mingil põhjusel :roll:
Mercedes EQS 450+ 2022
truumu

Postitus Postitas truumu »

Viljar_V kirjutas:Noo ma arvan, et kui linna sõiduga, või siis koha peal temp nagu kergelt kerkib, aga samas maanteele minnes see langeb sinise peale, siis ikkagi tegemist termostaadiga, kas on saba andnud või isegi välja võetud mingil põhjusel :roll:
täiesti nõus, kuid kui termostaat oleks täitsa väljas, siis selliste tempidega, nagu hetkel ei tõuseks anduri näit üle sinise mingil juhul
pigem on kas liiga varase lahtituleku tembiga termostaat, või siis sama vidin lihtsalt tuksis
Vasta