Kojamehed - Millist osta ja millist mitte?

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Kojamehed - Millist osta ja millist mitte?

Postitus Postitas KristjanS »

Nimelt siis müüakse ju igasuguseid ja igas hinnaklassis ja igast poest saab midagi. Samas ka kõik kiidavad oma kaupa nii, et osta ja testida ka ei jaksa nagu. Tahakski teada millega foorumlased oma aknaid puhastavad ja mis kogemused kojameestega seoses on. Ise hetkel kasutan Champione ja need küll ei kõlba kuhugi :| Valeo omad on juba kallimad aga ei julge osta sest ei tea millega tegu jällegi... Hetkel siis pole mitte rahas ja hinnas küsimus vaid just, et saada hea kojamees mis on oma hinda ka väärt. Talvekojamehed jätaks teemast välja.

Tänud.
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

Postitus Postitas kopamees »

Ja ma küsiks siia juurde, kas neid nn. ilma raamita uuema tüübi kojamehi on kuskil müüa mis sobiksid E34 varrele? Melasis Valeo valik suur aga E34 kohta ei miskit :(
E21 320; E30 320; E28 524TD; E34 524TDA; E34 525 TDS T
Tehnosüsteemide ehitus ja pinnasetööd, ekskavaatorid, kallurveod http://www.multiprofiil.ee/
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Ise olen kasutanud Bosche. Peugeot 206-l pidasid kaks aastat vastu (sellest ühe talve küll auto vahepeal natuke seisis). Hind on küll kallim, aga vastu pidasid küll hästi. Siis olid veel ühel Mazdal ka nii pool aastat, siis müüsin auto maha, seega edasist ei tea. Ka seal probleeme polnud.

Praegusele BMW-le said ka Boschid võetud, aga kuu ajaga pole nagu veel võimalik miskit järeldust teha.
ahtil
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 14.06.2004 23:40 25

Postitus Postitas ahtil »

Olen kasutanud BMW orginaale, vahetatava kummiga. Ühe kummi hind oli 100 krooni ringis.
kristjan128
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 08.08.2003 13:43 03
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kristjan128 »

ma just tunnike tagasi ostsin omale Hella omad, tahtsin Boschi, kuid pikk sõit ees ja polnud aega otsima minna. Maksid 500 millegagi ja hetkel veel pühivad hästi :lol: :lol: eks paari kuu pärast kirjutan siia uuesti...
BMW 525 E39/ galant 2,5 v6
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

kristjan128 kirjutas:ma just tunnike tagasi ostsin omale Hella omad, tahtsin Boschi, kuid pikk sõit ees ja polnud aega otsima minna. Maksid 500 millegagi ja hetkel veel pühivad hästi :lol: :lol: eks paari kuu pärast kirjutan siia uuesti...
Boschi saab Bakt Kaubandusest, Vana fordi keskuse taga, Kalevi kommivabriku kõrval. Pärnu mnt 137 Tallinn, Tel: 6503888.

Teine asi mida sealt võtnud olen on pirnid. Need ka asjad mis hästi vastu peavad. Kunagi oli selline tore auto nagu Hyundai Sonata ja muude tootjate pirnid põlesid suht kiirelt läbi (Osram Coolblue ja sellised kallimad). Peale seda sai võetud Boschi +50% ja rohkem ma neid enne auto müüki vahetada ei jõudnud. Kuna ka paljudele sõpradele olen neid pähe suutnud määrida (ise ostnud ja aidanud vahetada), siis sain juba näo järgi vahepeal alet (ehk siis ise pakkusid) :D.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Kojameeste kohta pädeb (üldjuhul) väide, et on olemas kahte sorti kojamehi: odavad ja s..ad ning kallid ja s..ad.
Omal on suhteliselt head kogemused olnud Dyna'ga ja on kiidetud ka Trico't.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Kasuta otsingut.
TEEMA selline olemas.
Suletud