elektrijamad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
piloot
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 08.12.2003 14:49 23
Asukoht: Tallinn

elektrijamad

Postitus Postitas piloot »

autoks ´84 320i (E30). paar kuud tagasi hakkas selline jama, et kui raadio mängis ja tuled põlema panin, hakkas raadio sahisema ja ei leidnud enam otsides jaamu; ilma tuledeta kõik korras. kõik korras ka siis, kui lihtsalt CD-d kuulata. siis põles läbi kaitse (7,5ne), millest nähtavasti sõltus tagumise parema gabariiditule töö (ja arvatavasti ka armatuurlaua valgustuse töö, aga seda märkasin ma alles nüüd). kui kaitse oli läbi põlenud ja ülejäänud tuled põlesid, ei olnud raadiol mingeid sahinaid. eile juhtus jälle kaitse läbi põlema ja loomulikult vahetasin selle kohe ära. varem pidas üks kaitse vastu vähemalt nädala, kui ma raadiot ei kuulanud, aga eile põles see läbi minutiga. panin kohe jälle uue, mis põles läbi mõne hetkega (eile alles märkasin, et koos tagatulega, kadus ka armatuuri valgustus v.a. märgutuled). rohkem kaitsmeid igaks juhuks ei vahetanud, jätsin katkise kaitsme sisse, et voolu läbi ei laseks.
kas keegi teab, milles asi on?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

maki mass...
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
piloot
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 08.12.2003 14:49 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas piloot »

nüüdseks on probleem (suured tänud siinkohal patrikule) lahendatud. viga ei olnud lõpuks mitte ainult maki massis, vaid selgus ka et armatuuri all mõned juhtmed vaikselt kärssasid (+ veel paar lühiseohtlikku juhet põrandamattide all).. ma olen õnnega koos, et mul auto juba ammu maha polnud põlenud :P igatahes hoian nüüd alati tulekustuti käepärast.
Vasta