mure:ukselukud, kesklukk,alarm.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
saarik
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11.05.2003 17:12 41

mure:ukselukud, kesklukk,alarm.

Postitus Postitas saarik »

Tere!
Mure järgmine: paar kuud tagasi hakkas alarm (GEMINI) streikima. Peale läheb esimese nupulevajutusega, kuid maha enam ei tule. Maha võtmine võtab aega 5-10 min. pidevalt puldinuppu vajutades. Igavene jama :roll:
Teine mure on lukkudega. Nimelt pärast seda, kui alarmi enam kasutada ei saanud, hakkasin kesklukku võtmest keerama. Juhiukse lukk hakkas aga järjest raskemini liikuma. Võtsin kätte ja kiskusin lahti. Selgus, et see väike hoovakene (kuketinast või mis iganes materjalist ta on),mis lukusüdamikku ja lukku ühendab on katki. Nüüd oleks vaja seda väikest vidinat (kui seda eraldi üldse on) ja ehk ka inimest, kes asjast midagi rohkem teab, sest ruumi seal ukse sees on vähe ja midagi ei näe ka. Pole vist mõtet jalgratast leiutada. Auto on 316 90a E30.
Head aastalõppu kõigile ja ehk leidub kedagi, kes mind aidata saab... :(
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Pilt

Kui ma nüüd sinu jutust õieti aru sain siis sul on katki nr 1 tähistatud osa?
Et seda kätte saada tuleb nr 2 välja lükata-suruda jne.
Aga see ei õnnestu kuna nr 3 tähistatud osa on kiiluga kinni fikseeritud (suurendus ka kiilust) [järeldused minu talupoja mõistusega]. (Endal oli probleem, et eelmisest omanikust murtud võti kätte saada, mille ma ka sain teisel menetlusel).
Kui sul on nr 1 tähistatud osa katki siis lihtsam on uus (kasutatud) lukk koos võtmega osta või vahetada kõrval ukse omaga.

Keskluku probleemiga võid Patriku poole pöörduda, kes elektrist jagab kõike, kui lihtsa meh. õlitamisest kasu polnud.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

helista 05045047 ja mine kohale ta leiab sulle eeldatavasti selle jupi, kindlasti võta vana jupp kaasa mu vanamees suht juhm igasuguste vidinate kohalt ja mehhaanikas( vene k )
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
saarik
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11.05.2003 17:12 41

Postitus Postitas saarik »

tere jälle!
tõstan vana teema uuesti üles, kuna nüüd plaan asi korda teha. Olen olnud laisk ja lohakas, et asi niikauaks venima jäänud on, kuid parem hilja, kui mitte kunagi.
Niisiis, kas leiduks kellelgi eelpoolmainitud luku vidinat. See, mis pildil näha on vist vanema tüübi lukk. Minu lukul on see veidi teistsugune. Kui kellelgi leidub ja on nõus seda müüma, siis tulen rõõmuga sellele järgi(Tallinna piires). Olen muidugi nõus ka terve luku ostma, kes seda vidinat niiväga ikka eraldi müüb, kuid mine tea...
Ja veel üks soov. Nimelt jäi ühel hetkel pihku kojamehe lülituskang (murdus küljest) :roll: .Seda siis oleks ka vaja.

Tervist ja jõudu kõigile!!!
Lauri_M
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 10.11.2003 16:41 40
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Lauri_M »

saarik kirjutas:tere jälle!
tõstan vana teema uuesti üles, kuna nüüd plaan asi korda teha. Olen olnud laisk ja lohakas, et asi niikauaks venima jäänud on, kuid parem hilja, kui mitte kunagi.
Niisiis, kas leiduks kellelgi eelpoolmainitud luku vidinat. See, mis pildil näha on vist vanema tüübi lukk. Minu lukul on see veidi teistsugune. Kui kellelgi leidub ja on nõus seda müüma, siis tulen rõõmuga sellele järgi(Tallinna piires). Olen muidugi nõus ka terve luku ostma, kes seda vidinat niiväga ikka eraldi müüb, kuid mine tea...
Ja veel üks soov. Nimelt jäi ühel hetkel pihku kojamehe lülituskang (murdus küljest) :roll: .Seda siis oleks ka vaja.

Tervist ja jõudu kõigile!!!

tasa tasa auto ei ole jõusaal et sääl jõuga kange murda :P
Vasta