e28 mootor m30 nukvõlli keti märgid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

e28 mootor m30 nukvõlli keti märgid

Postitus Postitas ren »

Küsimus järgmine. Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et nukvõlli ketti paika pannes ei leia nuka hammakal märki. Kuda siis ülde on võimalik kett paika panna? Autoks e28, mootoriks m30. Äkki keegi oskab aidata? Tänud ette abi eest
truumu

Postitus Postitas truumu »

kui annad meiliaadressi, võin pildi saata.foorumis ei oska ma seda teha, :( pilt arvutis(Autodata)
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

puutusin sama probleemiga kokku,kuid leidsin lahenduse raamatust.kui oled tlnast võin seletada.nii on raske selgeks teha.
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

Kahjuks olen Tartust, Aga e28 mis raamatust lugesid? Ehk leian Tartust ka üles. Truumu, mailiaadress on renar@valoor.ee. Tänud ette pildi eest
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

Truumu, tänud pildi eest, peaks vist olema sama mootor. Üks küsimus veel. Kas alt rihmarattalt tuleb panna moorot ülemisse surnud seisu(nullseisu) või peab ka sealt panema mingi nurga alla. Seal ju kolm märki. Igatahes suured tänud. Nüüd vast hakkab ka õieti pöördesse minema. praegu mootor käib kuid ühtlaselt sõites jõnkab. Ise arvangi, et nukvõlli kett veel tiba mööda.
Kasutaja avatar
rax1
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 28.10.2003 15:00 34
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rax1 »

E28 kirjutas:puutusin sama probleemiga kokku,kuid leidsin lahenduse raamatust.kui oled tlnast võin seletada.nii on raske selgeks teha.

Tegelt pole siin ju midagi rasket.Lihtsalt vaja teda et kui kolb ylemises SS-is ja klapi vastu keerad......siis mitu hammast tagasi .Õige vastus 2 HAMMAST.No polnud ju midagi rasket.Ma ei saa aru mix kõik asjad nii keerulisex aetaxe.Aga kui minu jutust midagi segasex jäi võin yle seletada.
BMW 530 d
Kasutaja avatar
rax1
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 28.10.2003 15:00 34
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rax1 »

E28 kirjutas:puutusin sama probleemiga kokku,kuid leidsin lahenduse raamatust.kui oled tlnast võin seletada.nii on raske selgeks teha.

Tegelt pole siin ju midagi rasket.Lihtsalt vaja teda et kui kolb ylemises SS-is ja klapi vastu keerad......siis mitu hammast tagasi .Õige vastus 2 HAMMAST.No polnud ju midagi rasket.Ma ei saa aru mix kõik asjad nii keerulisex aetaxe.Aga kui minu jutust midagi segasex jäi võin yle seletada.
BMW 530 d
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

mis sa kogud mingit postituste arvu? ammune jutt.inimene kes pole väga lähedastes suhetes tehnikaga ei pruugi aru saada.kui su autos on nii vähe bensiini et sõita 5km selleks et inimene teeks ilusti selgeks kuidas probleemi lahendada on see sinu probleem
Vasta