Halvad kogemused CarStopiga

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Halvad kogemused CarStopiga

Postitus Postitas guardvv »

nii endale nüüd siin paras bläck maha pandud- meel suht mõru ja kasutusele võetud juba enamus abunõud- jäänud veel siis tarbijakaitse ja info edastamine kohalikku tartu meediasse :evil: mis arvestades asjade hetkelist kulgu suure tõenäosusega ka käiku lähevad

ei hakka foorumi pika tekstiga risustama, kel huvi tsekib blogi http://guardv.blogspot.com/
Viimati muutis guardvv, 17.02.2007 00:29 58, muudetud 1 kord kokku.
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
steve6
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 12.10.2006 11:21 59
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas steve6 »

Endal ka Carstopiga halvad kogemused , küll tallinna omaga..Nimelt ei tea mehed silla kontrollimisest mitte midagi ..Nad oleks mul ära vahetanud jupid mis olid täiesti töökorras .
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Ei oskagi midagi kosta. Olen isegi nimetatud Carstopis korduvalt käinud ja seni pole probleeme esinenud ning teenindus on ka üle prahi olnud.. ptüi, ptüi, ptüi
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

JD kirjutas: Ei oskagi midagi kosta. Olen isegi nimetatud Carstopis korduvalt käinud ja seni pole probleeme esinenud ning teenindus on ka üle prahi olnud.. ptüi, ptüi, ptüi

vott just endal ka varem- küll teiste autodega kõik seal ok oli seda eelnevalt küll veermiku osas, seda asutust vähemalt 5 erineva eelmis autoga korduvalt olin külastanud ja suht püsiklient ... aga see sellistele keldriasutustele suht savi nagu välja tuleb.. vestlusest nendega ühesõnaga kui töö välja kukub on hea kui aga pe**e läheb ei ole ka vastutust ega garantiid
Viimati muutis guardvv, 17.02.2007 09:13 18, muudetud 1 kord kokku.
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Kui nad üritasid isegi rikutud eelsüüteküünla pesa varjata, siis on asi ikka paha, olgu siis milline teenindus tahe, aga sellise asja puhul peaks juba kohe omanikule helistama ja oma rahadega keerme taastama seal. Ei ole normaalne kui hea näoga antakse kätte auto millel küünal mingi ratsiga kuidagi sisse keeratud ja selle eest veel ausa näoga raha vastu võetakse.
525 TDS´a EXECUTIVE
raiks660
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 13.08.2006 14:04 46
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas raiks660 »

starter maha-peale ja küünalde vahetus nii raske töö carstopi jaoks.mul vahetasid (haapsalu carstop)amorte ja selle käigus rikkusid ära "varga mutrid"ja selle vötme ,uus kompl. oli 650 eeki(odav kompl.). viisin vana neile tagasi ja töenaosus et keeratud oli neid polte öhukeerajaga on 100%(ise töötanud sellise asjaga 4 aastat ja tean mis jälje jätab tavalisele padrunvötmele)aga nemad et "nad ei ole nii lollid et sedasi teha"aga siiski tegid.rohkem ei ole mul sinna carstopi asja, kui vaja siis otsin muu koha kus autot lasen rem.da.
mul uus bmw ainult kere on vahetamata ...
truumu

Postitus Postitas truumu »

M.P kirjutas:Kui nad üritasid isegi rikutud eelsüüteküünla pesa varjata, siis on asi ikka paha, olgu siis milline teenindus tahe, aga sellise asja puhul peaks juba kohe omanikule helistama ja oma rahadega keerme taastama seal. Ei ole normaalne kui hea näoga antakse kätte auto millel küünal mingi ratsiga kuidagi sisse keeratud ja selle eest veel ausa näoga raha vastu võetakse.


Ei taha seda firmat kuidagi kaitsta, kuid aus olles ei ole küünalde sisse äramurdumine mingi uudis ja Carstop-i selles süüdistada ei saa kohe kuidagi
See ei ole üldjuhul seotud räpaka tööga vaid kaua mootori küljes olnud detailide omapäraga ehk siis füüsikaga-keemiaga
Kes ei usu, võin anda prooviks välja keerata 15 aastat VW Golfi kollektoris olnud lambdat kus teras ja malm on juba kokku kasvanud
Veel vähem on õigust neilt raha sisse nõuda
Samamoodi võib hagi esitada BMW tehasele, et valmistamisel keerati küünlad liiga kõvasti kinni
Pealegi kui viitsid tähelepanelikumalt blogi lugeda, helistas Carstopi meister kliendile ja teatas äpardusest
Igati korrektne ju?
Ja üldse on viimasel ajal jube popiks muutunud mingi firma maine hävitamine
Rahuneksime veidi maha ja vaataksime asja erapooletult?

Üldiselt oleks ikkagi korrektne ja eetiline need probleemid firma endaga lahendada, mitte mööda foorumeid paanikat tekitada
Töömehe või firma nime täistegemine pole kuigi keeruline aga kas selle peale olete mõtelnud, mis vaeva on sama firma näinud, et konkurentsis püsida ja positiivne image luua?
See tuleb aastatepikkuse töö ja vaevaga, puuduse ja hädaga, higi ja pisaratega
Ja siis tuleb mingi inimene ja ühe kirjareaga tõmbab mitmele inimesele vee peale?
Kes tõstab käe ja ütleb, et on oma ametis olnud täiesti eksimatu?
Tahaks sellist Supermani oma silmaga ka kaeda
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

truumu kirjutas:Ei taha seda firmat kuidagi kaitsta, kuid aus olles ei ole küünalde sisse äramurdumine mingi uudis ja Carstop-i selles süüdistada ei saa kohe kuidagi
See ei ole üldjuhul seotud räpaka tööga vaid kaua mootori küljes olnud detailide omapäraga ehk siis füüsikaga-keemiaga
Kes ei usu, võin anda prooviks välja keerata 15 aastat VW Golfi kollektoris olnud lambdat kus teras ja malm on juba kokku kasvanud
Veel vähem on õigust neilt raha sisse nõuda
Samamoodi võib hagi esitada BMW tehasele, et valmistamisel keerati küünlad liiga kõvasti kinni
Pealegi kui viitsid tähelepanelikumalt blogi lugeda, helistas Carstopi meister kliendile ja teatas äpardusest
Igati korrektne ju?
Ja üldse on viimasel ajal jube popiks muutunud mingi firma maine hävitamine
Rahuneksime veidi maha ja vaataksime asja erapooletult?

Üldiselt oleks ikkagi korrektne ja eetiline need probleemid firma endaga lahendada, mitte mööda foorumeid paanikat tekitada
Töömehe või firma nime täistegemine pole kuigi keeruline aga kas selle peale olete mõtelnud, mis vaeva on sama firma näinud, et konkurentsis püsida ja positiivne image luua?
See tuleb aastatepikkuse töö ja vaevaga, puuduse ja hädaga, higi ja pisaratega
Ja siis tuleb mingi inimene ja ühe kirjareaga tõmbab mitmele inimesele vee peale?
Kes tõstab käe ja ütleb, et on oma ametis olnud täiesti eksimatu?
Tahaks sellist Supermani oma silmaga ka kaeda

paluks blogi ikka korralikult lugeda ja mitte hakata kaitsma firmat kes sõna otseses mõttes on mu korras auto täiesti peesse keeranud ja blogis ka kirjeldatud mis vigu naad seal lisaks juurde on kõik tekitanud oma lohaka asjase suhtumisega. blogis ju ilusti kirjas, et küsisin kas kõik sai ok kas keermed küünlad jne ... sellepeale selge jah(tähendab garantii jne tööle) ja seda, et naad selle vindi seal sõna otseses mõttes ära sittunud on seda öeldi ka united motorsis mulle!!!

ja see et sa seda firmat mitte kuidagi kaitsta ei taha nagu eelpool mainisid tuli küll nüüd lausa puhta reklaam slõuganina sul seal välja-... tubli! oled selle firmaga kuidagi seotud või? siis pea meeles tõmban sellele veel niipalju vett seal peale kui vähegi minu võimuses on!!!!

ja huvitav miks mul pole õigus neilt raha sisse nõuda kui nad mu autole sitaks vigu on juurde tekitanud... aru me ei saa, ja ilmselt ka saaksin papi....

1.fikseeritud vigade akt bmw-st ´pluss hinnapakkumine remondiks nende juures
2. avaldus carstopile kus kirjeldan mulle tekitatud vigu ja sellega seotud kulutusi(kopia jääb mulle)
3.neil aega 15 päeva et sellele vastata!
4.naad vastavad, et ei kompenseeri seda mulle
2. lasta auto bmw-s korda teha maksan ise kinni(põhjendus tarbijakaitsesse ja kohtule kuna olen kaotanud selle firma vastu täieliku usalduse)
5.kõik paberid(aktid,tagastatud vastusega avaldus,tsekid, pildid tekitatud vigadest) anda edasi tarbijakaitsele
6. tarbijakaitse esitab avalduse tallinna komisjoni mis otsustab kes süüdi kes mitte vajadusel trahvib ka lisaks firmat
7. kogu pekett lendab edasi kohtusse max 2 kuu pärast on mulle kogu vaev ja raha koos kohtukuludega tõenäoliselt kompenseeritud

huvitav huvitav mis seda foorumlastel rääkida ei tohi :D ma oleks küll tänulik kui saaksil lugeda selliseid asju pealeselle teha sealt omi järeldusi kus midagi remontiga tasub. OLEN KINDEL ET ENAMUS FOORUMLASI TAHAVAD SELLISTEST PETTURITEST TEADA! JÄTA SEE kasutaja truumu PALUN IKKA NENDE OTSUSTADA
Viimati muutis guardvv, 17.02.2007 18:54 16, muudetud 3 korda kokku.
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Härrad???
Siin foorumis omavahel piikide murdmine küll asja ei lahenda :(
Blogist lugedes jäi vähemalt mulle küll mulje,et guardvv üritas alguses vaikselt ja viisakalt asja klattida,aga sellest ei tulnud suurt midagi välja...
Kui ta ikka tõtt rääkis,mitte ei ilustanud-liialdanud :evil:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Teatati küll välja puuritud küünlast, aga ei õeldud, et selle tulemina rikuti pesa, mille taastamine tuleks siiski hüvitada remondifirma poolt.
Viimati muutis Maiks, 17.02.2007 17:10 36, muudetud 1 kord kokku.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

just, kui autole järgi läksin öeldi, et kõik OK ja laabus suurepäraselt! küsisin veel ekstra üle kuna hoolin autost ja tahtsin teada mis kus jne

eks aega hetkel puhkepäevadel siin foorumis latutada aga esmaspäeval läheb saaga jälle edasi ja ei teagi mis kohe esimesena ette võtta, ideid niipalju, et ei oska kohe seda kõige paremat lahendust neist välja selekteerida, ja **** kõigetähtsam ju et autot ka vaja liikumiseks
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Väike kõrvalepõige teemast, aga firma jääb samaks. Nimelt peale õlivahetust Carstopis sai küsitud,kas õlitule ka ikka ära nullivad,vastati,et ega nad diagnostikud ei ole (pigem pole piisavalt pädevust arvan mina) :roll:
Sai kah lolli näoga vahtima jäädud ja kodus asi ära nullitud.
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Siinkohal tahaks ainult öelda, et Carstop on erinevaid firmasid ühendav kaubamärk. Erinevaid firmasid, kes selle nime all tegutsevad on palju ja tõesti, mõned neist on eriti halva kuulsusega. Eriti kirutakse Tallinnas Kadaka teel asuvat töökoda.
Mainisin seda, et ei tekiks arvamust, et kõik Carstopiga seotud töökojad on ühe vitsaga löödud ;)
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

kunagi juba siin foorumis mainisin selle Tallinna esinduse kohta, et kui käisime amordi tesitis siis lasti ühel vanemal (vist E23) mootor kokku.... lihtsalt töömees andis seni tuuri kuni käis hele litakas ja kõik oli vait... meil sõbraga oli nägu naeru täis (tollal ~18aastat vanad ja igasugune selline tegevus kus pöörded üle 5000 ajas vere keema :D )
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Postitus Postitas al101 »

mnjaa, jube lugeda. See on ikka puhas hoolimatus ja ikka täielik lambapeasus mis seal carstopis teevad , su jutu järgi. Minul tehti seal esisilla regulli, kuid minu arvates nad seda paika küll ei saanud. ja tööraha muidu ka kallis seal. Ikka ilgem **** , siis mis seal tehakse.
Tunnen teema algatajale sügavalt kaasa.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

oleksin läinud täpselt sama teed mis sinagi, sest ise ma küll ei kavatseks teiste tehtud sitta kinni maksta. Ja ma usun et tekitautd kahju on tubli 5 kohaline number. Mis siin ikka siis üle jääb, tarbijakaitse ja kohus. Vähemalt loodan, et saad oma raha ja auto jälle korda (Y) edu

Sellised teemad on täiesti õiged minuarust, sest ma küll ei soovi et seal samas carstopis ma auto ära lõhutakse. Kindlasti hoidun sellest konkreetsest esindusest.
PM: Isegi mul on nendega 1 halb kogemus, silla reguleerimise kohapealt. Tagasillas jäeti mingid varda poldid natuke lahti, et kurvis sõites hakaks kolksuma(andis järele). Paar päeva sõitsin ja läksin rehvieksperti kontolli (ja avastati 2 lahtist polt ja reguleeriti sild jälle ära. Kuna öeldi et tagasild jookseb nagu kutsikas järgi, täiesti paigast ära.), kuna carstop ütles et pane ennast nädalasse järjekorda ja siis vaatame, et mis seal viga on. Aga ma ei saanud ju 1 nädal kolksuva tagasillaga sõita.
Muidugi arvet ma sinna esitama ei läinud, sest raha poleks ma sealt niikuinii saanud, aga ise väldin samuti seda kohta.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

no kui siin carstop'i mustamiseks läks, siis ma räägin yhe ja ainukese oma kogemuse ka ära... nimelt läksin mina nüüd siis juba mingi 1,5 aastat tagasi selle samase bmw'ga õli vahetusse... kuna oli laupäevane päev ja mujal ei saanud kohta siis läksin sinna... võeti kohe vahele...


õli filtrit kui ma poleks töömehele öelnud, siis poleks nad seda vahetanudki... ja kelladeplokis õlitule jada pidin ikka ise ära nullima... muud kokkupuudet pole selle firmaga olnud
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

äkki on foorumlastel välja pakkuda ideid kuidas peaks asja lahendama või on kellelgi analoogseid kogemusi ja kuidas neil probleem lõpuks lahenenud on :!:

vaadake selle carstop ühingu kodulehel olevates garantii tingimustes ka see ilusti kirjas:

10. Töövõtugarantiiga on hõlmatud puudused garantii andja poolt tellijale osutatud teenuses, mis on tekkinud seoses garantii andja töötaja ebakvaliteetse tööga või garantii andja töötaja poolt teenuse tehnoloogia nõuete rikkumisega. Töövõtugarantiiga ei ole hõlmatud need puudused, mis tekivad seetõttu, et tellija tellib tervikliku teenuse asemel osa teenusest ja väljendab oma vastavasisulist soovi kirjaliku vormis.

http://www.carstop.ee/index.php?lang=est&id=26,28

CARSTOP annab nii paigaldatud varuosadele kui teostatud töödele 12 kuulise üle-Eestilise garantii oma ketis.

CARSTOP TAGAB TEILE MURETU JA OHUTU AUTOSÕIDU! :D :D :D ----kõva slõugan huvitav, et ise seda ei tunne :evil:
Viimati muutis guardvv, 19.02.2007 08:48 34, muudetud 3 korda kokku.
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
raiks660
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 13.08.2006 14:04 46
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas raiks660 »

tarbija kaitsesse minna ja asi käima ajada KUI sa tunned et oled saanud piisavalt suure kahju et tasub hakata kohut käima.

PS.carstopis on nii köva sillareg.pink et isegi uute esisilla detailidega silda ei saa reguleerida(asi vist oli laiskuses või ei tahtnud nad raha saada tehtava töö eest)
mul uus bmw ainult kere on vahetamata ...
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Minuarust on see teema suht tüüpiline näide sellest, mis saab, kui profaanid hakkavad kohut mõistma.

Mitte et ma seda töötegijat kuidagit moodi kaitseks, aga see jutt kisub siin natuke ühepoolseks. Eriti kui enamik negatiivse hinnangu andjaid on siin täielikud profaanid -kes elus mutrivõtit vähe peos hoidnud.

Sa mine kohale, klaari oma asi ära kui nii kõva mees oled, nagu siin räägid. Mitte ära vahuta kuskil internetis - siin on kõik mehed kõvad.

Olen ise sellist tööd mõned aastad teinud ja võin omadekst kogemustest öelda (ka siis oli inimesi, kes internetti oma muret kurtma läksid ilma töökojaga suhtlemata, seejuures esitades asju nii, nagu tegelikult polnud), et suurem osa igasugu katkikeeratud ja äralõhutud asjadest tuleb auto vanusest ja ebapiisavast tehnilisest seisukorrast. Ehk kui esisilda pole 15a reguleeritud, siis ei maksa töökoda süüdistada, kui ta lahtivõtmisega mõne rooliotsa pooleks lõikas.

Peale enda nahal kogetut on minu tagasihoidlik arvamus igasugu netikommentaatoritest suht negatiivne. Kui keerati pekki, mine õienda ja aja oma asi korda. Kes teeb, sel juhtub - ka UM-s juhtub (ka mul on juhtunud).
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

nagu ma seda asja ei ajaks ega ju asjata ei võtnud neilt autot ära ja ei viinud um-i ekspertiisi see ise mulle 1000.- maksis aga kuidagi pidin enda tagala ka kindlustama ja seal oli selge jah, et see on carstopi bläkk ja naad ei oleks tohtinud autot üldse sellisena väljagi lasta.. ahjaa mis huvitav asi veel selgus um-is naad olid selle ühe küünla mingi hallollusega sinna sisse üritanud kinni panna millest mulle mõistagi ei sõnakestki. kutsuti ka um-i töömees kes seal tegeleb nende asjadega ja ta ütles muiates, et ta pole mitte kunagi mitte ühtegi küünalt sisse murdnud ja see puhas lohakus ja asjaarmastajate probleem pidi olema :roll: selle kohta ka akt paberil olemas :cool:
aga ju seal um-is on ju ka profaanid koos :D

see aare võiks ikka enne natuke teemasse süveneda kui siin mingeid mõtteta lauseid loopima hakkab :( et mine klaari vaikselt töökojas meestega ära ja ära jumala pärast seda kuskil linna peal veelvähem kuskil foorumis räägi -- mõttetu suhtumine ja kui natukenegi oleks viitsinud eelpoolräägitusse süveneda siis saaksid aru et väga paljud foormulased tahavad infi bädide töökodade kohta :!:

täna hommikul helistati carstopis,t et ma auto neile viiksin ja et see läheb ikkagi garantii alla :shock:
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

guardvv kirjutas:täna hommikul helistati carstopis,t et ma auto neile viiksin ja et see läheb ikkagi garantii alla :shock:
Nägidsa, normaalne ;) Vähemalt on tegu firmaga, kes on nõus oma poiste poolt tehtud käki eest vastutust võtma.

Üldiselt mina ei usu universaalteenindustesse - autod on piisavalt spetsiifiliseks läinud, et neid ühes kohas remonditaks. Nagu näha tekib isegi selliste elementaarsete asjadega nagu õlivahetus probleeme.
Kasutaja avatar
RaigoS
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 26.12.2006 07:29 28
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RaigoS »

steve6 kirjutas:Endal ka Carstopiga halvad kogemused , küll tallinna omaga..Nimelt ei tea mehed silla kontrollimisest mitte midagi ..Nad oleks mul ära vahetanud jupid mis olid täiesti töökorras .
Olen täitsa nõus. Carstopi Pärnu esindus paneb ka jura. Eelmise autoga tehti mul sama asi. Öeldi et see ja see on läbi, remonti läksin siis teise firmasse ja ütlesin, et need asjad peaks läbi olema, vaadati mind imelikult ja öeldi et korras. Lasin siis seal autol silla reguleerida
Raigo Siitam
raigo@proled.ee
http://www.proled.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

raiks660 kirjutas:PS.carstopis on nii köva sillareg.pink et isegi uute esisilla detailidega silda ei saa reguleerida(asi vist oli laiskuses või ei tahtnud nad raha saada tehtava töö eest)
Minu kogemus Kadaka tee Carstopiga - vahetati paar sillajubinat ja hakati siis silda reguleerima ... tulemuseks rool risti peal. Sõitsin mingi paarkümmend km ja läksin tagasi, et pandaks rool otseks nagu enne sillajubinate vahetust oli. Reguleeriti siis uuesti üle - selle tulemusena rool teisele poole risti. Uuesti tagasi minnes leiti, et nii vanal autol ei saagi - et kere on ikka juba vajunud hoolimata sellest, et avariisid pole ja silda ei saagi paika enam.
Murakale miskipärast asi probleeme ei valmistanud ning saadi seal sild kenasti paika ja rool otseks.
Indrek
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Nagu ma aru saan, siis carstop ikkagi heastab tekitatud kahju. Tekib küsimus milleks seda kohe alguses ei tehtud, nüüd sai asjata inimeste aega raisatud ja oma mainet kahjustatud.
http://www.matrix-salong.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

kaldun arvama, et need remondimehed kes siin nii kõvasti vastu sõdivad ka ise ilmselt selliseid käkerdusi kokku keeranud on ja sellepärast nii vihaselt siin võitlevadki, paluks siiski veelkord jääda objektiivseks :(

see pole mingi jura ega must pesu kui konkreetsetest faktidest mis on veel ka sõltumatu ekspertiisi läbinud siin räägitakse! :evil: :evil:
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Trionic »

guardvv kirjutas:kaldun arvama, et need remondimehed kes siin nii kõvasti vastu sõdivad ka ise ilmselt selliseid käkerdusi kokku keeranud on ja sellepärast nii vihaselt siin võitlevadki, paluks siiski veelkord jääda objektiivseks :(

see pole mingi jura ega must pesu kui konkreetsetest faktidest mis on veel ka sõltumatu ekspertiisi läbinud siin räägitakse! :evil: :evil:
Meie karaasi 5 aastase tegutsemise jooksul on ka ikka vahel juhtunud,nagu kõigil,kes midagi teevad. Oma si...a oleme püüdnud alati ise nii ära siluda,et
ei kunde,ega ka järgmine remontija midagi aru ei saaks(loe:taastada võimalikult algseisu lähedaseks).Kui see pole õnnestunud,oleme ka kliendiga kompromisslahendused leidnud. On ka olnud paar tõrvatilka,kes on hakanud lahendusi otsima foorumitest ja mujalt,ka kohtu kaudu,ilma ,et isegi üritaks tööde teostajaga asju ajada.Selline kangutamine lõpeb tavaliselt alati kahjulikult kliendile.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Mis puutub carstopi tartus turu 32 siis ma käin sealt firmast mööda nagu pidalitõbisest. Äärmiselt ebameeldiv kolektiiv ja ebaprofesionaalsed töömehed.
Paar aastat tagasi lasin vahetada tagumisi rattalaagreid. Ei saanud poisid laagrit kätte ja ei pakunud ka mingit lahendust välja , auto seisis päev läbi tõstukil. Samas poistel majataga lammutus olemas ja sealt sai võetud siis uus tagumine õõts. Viisin rehviexperti järgmine päev ja probleem lahenes iseenesest.
Üldjuhul ise teen niipalju ise kui oskan ja viitsin. Ülejäänud tööd ainult UM. just meeldiva teeninduse ja garantii pärast.

Mis puutub teemase tegijal juhtub siis jah juhtub, aga ole mees ja tunnista oma viga ja likvideeri see ära.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

EDIt: Loe veel mu soovitust: Mine ja anna asjale ametlik käik... ära pasunda siin foorumis kui **** ja paha see koht on.... palju kisa, vähe villa. Kui tehakse kunagi teema, et saab hinnata töökodade tööd, siis anna sellele kohale kõige kehvem hinne ja maga öösel rahulikult edasi... sest üheksa inimest kes sinna oma diisel bemmiga järgmisena sisse astuvad, tõenäoliselt ei loegi seda foorumit. Ja need kes loevad need on sinu poindist juba aru saanud ja omal vastutusel kas lähevad või ei lähe sinna.... see mitu lehekylge kisamine ei aita siin enam midagi (vaata eestpoolt: Palju kisa, vähe villa)
Mina ei lähe põhimõtte pärast carstop teenindusse... kuigi mul seal midagi tuksi ei keeratud.. aga kui unustatakse ära õlifilter vahetada ja isegi neid tulukesi ei osata ära nullida, siis mis me edasi räägime. Samas ma ei väida, et CARSTOP IMEB SAJAGA sest ma ei ole seal midagi muud teha lasknud ja carstopil on teisi kohti ka kus ma käinud ei ole ja kindlasti on asju mida nad teevad hinna ja kvaliteedi suhtelt väga hästi
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

XTR kirjutas:mina isiklikult tahaks küll teada kuhu ma oma auto viia julgeks!--kui häda käes.
Ainult üks vastus saab olla - ja see on United Motors.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Suletud