e30 bemarisse tuleb vesi kuskilt?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

e30 bemarisse tuleb vesi kuskilt?

Postitus Postitas kiire-lauri »

Selline mure siis , et kui vihma sajab siis tuleb põrandale vesi, põhi on täitsa terve roostet ei ole kusagil ja auke ka mitte,Samuti aknatihendid ja uksetihendid on korras ja sealt ka ei tohiks tulla.
Ise ma mõtsin katuseluugi juurest aga seal ka kõik kuiv.
Nüüd on mõistus otsas ja põhjamatt väljas ja pestud, tahaks autot saada korda ,et ta kuivaks jääks.
Kasutaja avatar
hzd
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12.11.2003 16:36 36
Asukoht: keskeestikiirteed
Kontakt:

tere

Postitus Postitas hzd »

minul jooksis tead kus vesi sisse
esiklaasi ees olev õhuvõtu ava ja sealt jooksis sisse uuristas tee 2pleki vahelt sissepoole läbi

Aga proovi vala vett igale poole siis peaks ju nähe olme kust vesi tuleb :P
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

eile oli liiga jube ilm, aga täna ma kohe hakkan uputama teda.
Ja millega sa selle augu kinni panid ,kas silikooni võib sinna panna ?
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Võta õhuvõtu avad lahti, sealne sisemus on kindlasti täidetud muda ja floraga mis omakorda on ummistanud äravoolu avad. See tuleb puhtaks pesta. Peenikene traat abiks. Kui avastad roostetand augu siis vastavalt olukorrale kas keevitada salongipoolt või siis hermeetikuga kinni. Aga ära sulge äravoolu avasi.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
kiire-lauri
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 24.06.2004 16:55 59
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

nii sai lahti võetud kõik need õhuvõtu avad ja see äravoolu kummis asi oli ka umbes. Kui olin selle ummistund juraka ära võtnud ja valasin vett kastekannust ,siis tuli salongi ikka vett. T undub et vee tase läheb seal kanalites liiga suureks ja siis ajab selle salongi ventilaatori ribide vahele või see kus ta õhku tuppa võtab.
Seda seal pesta on paras nöök. Keegi võiks kirjutada kuidas ta seda teinud on, kui on juhtumisi sama probleem olnud.
Kasutaja avatar
Mihkel L
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 04.03.2003 19:40 17

Postitus Postitas Mihkel L »

Mul sama probleem. Õhuvõtu avast jookseb vesi sisse, olen proovinud hermeetikut ja muid trikke kuid tulutult. Hermeetikuga on minuarust selline asi et sõites autokere kuigipalju väändub ja hermeetik tuleb lahti. Mina näen ainukese lahendusena keevitamist ja seda väljastpoolt sest seespoolt minuarust ei saa sinna ligi eriti hästi. Tuleb maha võtta armatuur ja kõik muud vidinad mis sinna ette jäävad ja see töö ei ole lihtne. Seega ma arvan et väljastpoolt on palju lihtsam.
Mida kiiremini sa selle ära parandad seda vähem raha tulevikus läheb sest varsti hakkavad juhtmad oksüdeeruma ja tekivad muud probleemid. Mul lakkasid töötamast spidomeeter ja siis tahhomeeter ja mõniaeg hiljem kell ja makk.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mihkel L kirjutas:Hermeetikuga on minuarust selline asi et sõites autokere kuigipalju väändub ja hermeetik tuleb lahti.
Hermeetikuid on mitut tüüpi ja eri tootjatelt. Teadmiseks siis kõik autod on tehasest tulles hermeetikuga tihendatud ja osad detailid paljalt sellemajal kinni püsivadgi.
Hermeetik tuleb kanda puhastatud pinnale ja kasutada ei tohiks suvalist ehitushermetsi. Parima nakkavusega on ikkagi auto , klaasi ja metallihermeetikud , a-la sanitaarsilikoon tulex ära unustada kuigi mõni neist on suht talutav.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta