bmw silla remont

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kristjan
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 30.10.2002 19:26 49
Asukoht: Tallinn

bmw silla remont

Postitus Postitas Kristjan »

niisiis mul ees see kulukas tegevus nagu bmw esisilla rem. on kellelgi teada monda head kohta kus seda teha lasta ja kust saaks neid juppe koige odavamalt. vaja oleks siis sarniirid rooliotsad rohkem ma nagu ei tea mis tahtsaid pukse asju seal on mida nagu veel vahetada oleks vaja.
igasugune info teretulnud:)
Kasutaja avatar
Erkki_V
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 26.10.2002 14:28 39
Asukoht: Raplamaa Kohila v. Aespa ja Soomes Helsinki

Sillaremont

Postitus Postitas Erkki_V »

Hitehi autokaupade laost peaks jupid kätte saama mõningase hinnaalandusega ala kuni 20 prosa, kui on huvi siis helista mulle esmaspäeval 05091900 ütle täpsed numbrid ja ma küsin mis vidinad maksavad ja eks siis vadab mis saab :o));)
seapeet
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 27.10.2002 19:07 36
Peamine sõiduk: BMW E60 530d
Kontakt:

Postitus Postitas seapeet »

njaa, endal sai aasta tagasi see raske rahakotitühjendamine ette võetud. Hoiatan ette, et tegemist suht kuluka üritusega, mina näiteks käisin mingi 5000-6000 jubinate eest välja ja ma ei vahetanud kõiki!!!:(
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Mina käisin kevadel http://www.hot.ee/autexa Igati abivalmis mehed olid :)
kala_6
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 17.10.2002 12:08 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kala_6 »

[quote][i]Algselt postitas jjanno[/i]
Tere
Mina käisin kevadel http://www.hot.ee/autexa Igati abivalmis mehed olid :) [/quote]

täitsa norm koht, kui probleeme siis ainult seal käingi, varuosad nende kaudu kahh suht odavad;)
sed
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28.11.2002 11:15 14

Postitus Postitas sed »

Sõitsin E34 kerega Bemuga mingi 4 aastat. Alguses panin alla igasuguseid B-grupi sillaosi. JA ma lihtsalt ei jõudnudki seda remonti lõpetada,sest kui sai korda hakkas jälle mingi aja tagant kuskilt kolisema.Kuid viimase remondi tegin Tartu United Motorsis. Nad ütlesid, et, neil on nüüdsest leping otse BMW tehasega ja hinnad väga head.

Ja tõesti minu üllatuseks- jupid pea sama kallid,mis B-grupp. Ja pealegi annavad nad 2 a. GARANTII!!!!
Muide mis toimib!

Usun, et tunduvalt parem ettevõtmine. Muidugi kontrolli ennem hindu, võibolla teistel mudelitel hinnad paigast ära!?
agx
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 18.02.2003 10:43 32

Postitus Postitas agx »

Siiani on sellid minu käest juppi tirinud N. Patric, Eerik-K, Raivo jne. Tule läbi Peterburi tee Autopartnerist. Ei paku sulle türgi kaupa.
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

AUTEX viimane koht mida soovitan, seal pole mitte ühe inimese auto p.....sse keeratud (omad kogemused).:mad:
Vasta