minu bemmi sitad lood

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
juulius1
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 11.11.2004 13:33 20
Asukoht: tallinn

minu bemmi sitad lood

Postitus Postitas juulius1 »

ostsin endale 85-nda aasta bmw 316 1,8 karburaatormootoriga. käima läks ja sõitis normaalselt kuni talvekülmade tulekuni. nüüd ainult käiab ringi ja ei luba ka üldse. küünlad on kuivad, kõik tundub nagu normaalne olevat,ise ma suur mehaanik ka muidugi ei ole ja seega ei pruugi matsu lahti ajgada. soojalt o auto nagu auto ikka. üks asimis probleeme võib tekitada on elektrooniline süüde ja bensu pump mis kunagi sellele peale on ehitatud.sellest ka küsimus et kas on võimalik, et need elektroonilised jublakad ei taha korralikult töötada ja see põhjustab minu auto tõrkumist või äkki teab keegi veel mingit probleemi. kui viga on nendes elektroonilistes jublakates siis äkki teab keegi targemat inimest kes neid remontida oskab..suured tänud positiivsete kommentaride eest
noniii
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Algatuseks võiks teema pealkirja muuta!
http://www.bmw-club.ee/forum/viewtopic.php?t=586
530d
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

ei taha küll kurvastada aga kui asi ilmnes külmade tulekuga siis võib mootor lihtsalt kohvi olla :lol: proovi kas köieotsas 100 meetri vedamise peale läheb käima! Kui jah siis hakka siinsest foorumist omale uut motot vaatama kuna see veits odavam kui käesolevat isendit remontida.

Sry kui liiga pessimistlik lähenemine!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

Teine võimalus on ,et kui miinus kraadidega ei lähe käima siis kuskil toitesüsteemis või karpas on vee tilk sees mis kipub jäätudes paisuma ja kütuse voolu takistama.
Ahjaa karppa mootori puhul saaks ka selline variant kõnealla tulla ,et kui on korralik pensupaagi kork aga paagi tuulutus torus on vesi mis külmaga jäätub siis võtab paagi vaakumisse ja pump ei jõua pensu üles lüüa.
Suletud