Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Muhv »

coleybwoy kirjutas: Kõik kes käisid kohal meenutavad ainult positiivselt kogu seda üritust ja samas need, kes kuskil kodus kopitasid tulevad nüüd siia välja jutuga, et kuidas me ikka kahjustame BMW mainet ja mida kõike veel.
Vabandan ette OT pärast - aga kõik ei kopitanud kodus :D Esindasid hoopis Eesti BMW huvilisi Läti ametliku BMW klubi kokkutulekul kõrvuti Soome ja leedu klubide esindustega.

Ürituse lõppu kirjeldab kodanik Nuga nii -
Iludusvõitluse finaali pääsesid:
* Veiko 635
* Minu 323
* Jouni punane cabrio
* Muhvi ALPINA (diskvalifitseeriti mitteilmumise tõttu ) ((pidin enne lõppu lahkuma))
* Läti e30 m3
* Läti e30 32x

Võitja oli taas Veiko auto (võitis ka Soome BMW klubi kokkutulekul)


Ühesõnaga, tegid üritusel, kus osales silma järgi hinnates paarisaja auto ringis laua puhtaks. Väga paha polegi ehk?


Mul tegelikult üsna ükskõik, mis EBK suvepäevadel toimus või ei toimunud - ilmselt oli osalejatele väga vahva üritus, aga et EBK polnud naabrite suurüritusel esindatud on ikka mage lugu küll.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

jockker26 kirjutas:Lätis sõideti sedasi siis üritusele.



Link on leitud siit teemast
http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php? ... 3&start=60

:lol:
Siin ei ole enam midagi kommenteerida, kuuevarbalised jäävad kuuevarbalisteks kahjuks :)

Samas ei teadnud mina mitte midagi Läti bmw-klubi suvepäevadest, kuna mitte keegi polnud meie foorumis selleks isegi reklaami teinud ning 6-8 august oli põhimõtteliselt juba aasta alguses ära otsustatud suvepäevade kuupäevadena. :)
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Annely »

eero kirjutas:Tõsiküll, pilte ei panda kunagi avalikult välja :)
Vat sellega on nüüd sihuke lugu, et pilte ei saa panna ainult klubiliikmete sektsiooni - kuna suvepäevadele on oodatud ka lihtsalt huvilised, siis oleks see nende suhtes ebaaus.
Kuna meil pole aga olemas eraldi veebikeskkondade fotode jaoks, kuhu saaks ligi ainult parooliga, siis ongi hetkel ainus võimalus pilte avalikult näidata.

Kas äkki mõni tige kritiseerija aitaks klubi selles asjas hädast välja, selle asemel, et foorumis pahandada?
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

Mul ei ole mingit probleemi panna ka pilte parooli alla, aga kui teen seda ja parooli siin foorumis välja hõikan, siis ei näe selles ikka mingit pointi :D
Nagu siin paar aastat tagasi oli, siis pandi pildid üles, pandi aadress ka avalikult ja sinna juurde ka parool :lol:
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Annely kirjutas:
eero kirjutas:Tõsiküll, pilte ei panda kunagi avalikult välja :)
Vat sellega on nüüd sihuke lugu, et pilte ei saa panna ainult klubiliikmete sektsiooni
Mida Eero ilmselt üritas öelda on see, et mõned asjad on sellised, mida ei pildistata, rääkimata piltide välja panemisest. Klubiliige või mitte. Eero parandab mind, kui eksisin.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas eero »

No just noh. Ärge arvake, et Onu Eero meie ettevõtmist kritiseerib :) Mõned vihjed lihtsalt, et asi oleks korrektne ja poleks seltskonnaajakirjanikel, nõrganärvilistel ja moraalijüngritel köhimist.

Parooli saaks suust-suhu levitada või ps-ga asjaosalistele.
Avalikult võiks ka ikka valitud pilte panna, et huvilised edaspidi tulla tahta oskaksid.
Ja JOKK :)


Teise teemasse, mis Lätit ja sarnaseid puudutab, siis kui EBK-l peaks olema huvi organiseeritult ja etteplaneeritult esindada kodust organisatsiooni, siis peaks üldkoosolek valima välja selle esinduse, keda peetaks vääriliseks sinna kuhugi saata ja siis kui selline esindamine on juba Klubi huvi, peaks klubi seda sõitu ka toetama. Osaliselt või täielikult.

Iseasi, kas see on klubi visioon ja missioon piiride taha levida või pigem ikka oma koduseid asju ajada. Ja kas on klubiridades üldse mõnda autot mida tasuks saata. Jne. Sest vist need tegijad kes see aasta seal loorbereid lõikamas käisid pole klubis?
Minu ideoloogia ja mõte ja sry ametlikult puhthuvilisena selle avaldamise eest.
Viimati muutis eero, 16.08.2010 17:43 36, muudetud 1 kord kokku.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Henri. »

Minu 2 senti..

Teipimine: oli arvata, et kõigile ei meeldi, kuna huumorimeeled on erinevad. Samas sai teibid kohapeal maha korjatud ja see 200km roadtrip oli pigem lihtsalt fun kui mingi erilise statementi avaldamine; ent respekteerin ka vastupidist arvamust ja mõistan miks nt. Eerole ei meeldinud.

Kultuursus ja alkohol: selline mulje jääb, et pärast paari õllepudeli piltidelt nägemist arvatakse, et tegemist oli lausjoomaga. Otseloomulikult libistati 36'C suvepäeval õllet ja siidrit rohkem kui mistahes tavalisel päeval - mis selles ebakultuurset on või mispärast peaks nii punnima alkota üritust läbi viima? Kõik on täiskasvanud inimesed (kuna juhiload olemas) ja oskavad oma tegude eest vastutada. Selline mulje jääb kohati, et ainus viis ÕIGE PIDU teha VÕI suvepäevi läbi viia on siis kui tegeletakse millegi sellisega:

Pilt

-esindatud on kultuursus, saksapärasus, (piltidel pole) alkoholi ei tarbita ja rahvas viibib koos (ok, autod on taustalt puudu). Ei pilka muuseas siinkohal kuidagi Oktoberfesti.

Üldjoontes kokkuvõtvalt ütleks, et mis korralduslikul poolel häda oli või mida oleks irisejate poolest teisiti tegema? Laupäevasel päeval oli sedavõrd palju igasuguseid sportlikke tegevusi välja mõeldud, et rohkem poleks osanud midagi tahta (võib-olla oleks pidanud malet mängima?). Aga nagu ikka kipub olema - palju kära, vähe villa. Laita oskavad kõik, häid soovitusi ürituse parendamiseks ei taha välja tuua keegi :roll:

Rullnoklus? Kuskohas? See kui Tom pildil suitsu välja puhus või kui mul oli pildi tegemise ajaks müts naljakalt kuklasse lükatud? Kamoon...
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas randos »

Kõik kes te siin irisete ja vingute suvepäevade kallal, võtke oma punt kokku ja moodustage üks ühtne korraldustoimkond ja haarake ohjad oma kätte. Tehke ise järgmised suvekad, istume siis lipsud ees ja imeme kõrrega morssi klaasist ning vaatame kas on lõbusam. Kaerajaani ka vahepeale. Kohale peaks ka äkki Nissaniga tulema, sest nii kui Bmw-sse istun propageerin rullnoklust. Keelaks kaamerate kaasa võtmise ka ära, äkki teeb keegi mõne pildi.
No ma ei tea, läksin lihtsalt väga närvi seda paari lehekülge lapsikut ja mõttetut vingumist lugedes. Kasvage suureks ja saage inimesteks või on tõesti lõõmav päike ja mühisev tormituul teilt kõik selle minema pühkinud.

Edukat paranemist!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Marko S »

Oot, mis Teil nüüd viga on ? BMW klubi suvepäevad toimuvad juba seitsmendat aastat järjest.Mina olen käinud neljal aastal ja mitte ühelgi aastal ei ole järelkajas sellist vingumist olnud.
Sama hästi võiks ju kellegi pihta näpuga siis näidata, kui ta kellegi pulmas või sünnipäeval viina joob ja pärast autoistmel magab! Mis vahet, kas ma magan purjus peaga telgis, voodis või autos. Äkki mulle meeldib seal magada ? Ma saaks aru, kui joodaks ennast mällu, käidaks kihutamas ja ketsi kuskil platsil laskmas.Kõik autoomanikud kes olid võtnud, istusid mujal kui autoroolis. Nagu keegi ennist ütles, siis 3 päeva naelutatult platsil. Seega ma ei näe küll siin põhjust vingumiseks. Äkki on lihtsalt kellegi kadedus, et ei saanud meiega seal olla ja ennast hästi tunda ?
Samas, Viljar on neid mitmeid aastaid juba korraldanud ja pole kordagi mingit vingumist kellelgi olnud. Kas Te ise kujutate ka ette, kui palju see aega võtab ? Käia kohal, vaadata kohad üle, helistada jne. Kõik on ju kulu, aga kes selle Villule kinni maksab ? Kui keegi tahab paremini teha, siis olen minagi nõus lipsu järgmine aasta ette panema ja valge liniku äres kõrrega morssi jooma! Niikaua, kuni keegi muu seda üritust ei korralda, siis ma leian, et võiks tõesõna enne mõelda, kui siin prääksuma hakata.

Teipimisest rääkides, siis igaühe oma asi, mida oma autoga teeb või kuidas ? Kedagi ju pole solvatud ega mõnitatud sellega. Sa ei ütle kunagi kellelegi, et "nice a**" või kena tagumik ?
Huumorisooni on erinevaid, samapalju kui maailmas inimesi. Seega seda ei saa nüüd nii võtta, et kui mulle ei meeldi, siis sulle ka ei meeldi. Mulle meeldis see teip seal auto küljes ja las olla. Kui ei meeldi, siis ära vaata. See pole enam arvamuse avaldamine, vaid pigem üks kuradima ving ja kadedus.

PS! RULLNOKUD'est on asi ikka väga kaugel! Aga noh, eks oma silm on kuningas ja kui pildilt nii palju suudate välja lugeda, siis aamen Teiega!

Over änd aut! Kellelgi midagi öelda, siis PS!
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Zipp »

Muhv kirjutas: Iludusvõitluse finaali pääsesid:
* Veiko 635


Võitja oli taas Veiko auto (võitis ka Soome BMW klubi kokkutulekul)
OT aga millisest 635 jutt käib? Pilti kellelgi? Võiks PS visata :)
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Alfonze »

Njaa, mina olen jälle see kade, kes oleks piltide põhjal tahtnud pigem seal olla, ilus ilm, miskid tegevused, kindlasti palju mula, millest sellel kaadril juba puudu ei jää jne. :-) Järgminekord katsun ikka ka paigas olla.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Jaanus_P »

Vahepeal käis jutt, et soliidsed firmad ei luba endale joomise pilte. Mis on soliidsed firmad? Mecro? OnOff? Mõlemate üritustest on mul pilte kus käib saun ja õlu käsikäes. Mecro üritusest oli ka täispikk film avalikult netis olemas.
Kui ma Mecro juhtkonnalt küsisin, et kas alkoholiga pilte võib neti üles panna siis tehti suured silmad, et miks mitte :shock: ... ma siis üritasin küsida, et äkki ei sobi firma mainega jne. aga vatuseks oli, et loogiline on ju, et kõik joovad sellisel üritusel ja häbeneda ei ole seal midagi.
Loo mõte, et selles ei ole midagi häbiväärset... ka keskerakonna peol on näha piltidel joomist :lol:
Paar linki sõnade tõestuseks;
Mecro rullnoklus :) ja alkohol :)
OnOff rullnoklus :) ja alkohol :)
Või siis Viva! Elektroonika
rullnoklus :) ja alkohol :)

Neid näiteid või lõputult tuua... Tahate otsin mõne teise autoklubi pilte :) ?

Keskerakonna pidu
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Seigo »

Kasvage suureks, mis vahet on sellel mis pildid üleval on. Ja ma ei saa aru, miks see Emumäe teemat siin puudutatud?? EBK suvekad ja Emumäe grill kaks eri asja...Lapsed leidsid nüüd liivakasti kus mängida :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas iisak »

Ma loen ja imestan...imestan ja loen...
Kas härradel nimega Priit Peljo ja Baur TC on mingi keskeakliimaks või mingi muu senitundmatu vaimne puue?
Suvepäevadel juuakse õlut. Kes seda enne kuulnud on... Uskumatu onju! Ja keegi julges sellest "lausjoomingust" isegi pildid üles panna-ennekuulmatu!
Mul on teile ainult üks küsimus. Ja kõigile teistele taganttõukajatele(kelle nimesid ma ei nimeta aga keda kõik kohe ära tunnevad):
Kas te enne oma pisikeste karvaste sõrmede klaviatuurile toetamist ikka hästi järgi mõtlesite, mille või kelle vastu te protesteerite või mis teid häirib?
Või tahtsite ennast lihtsalt enne magamaminekut pahases toonis näpuga osatamisega verbaalselt rahuldada?
Andke andeks mu suht emotsionaalne sõnavõtt aga ma ei suuda siiani uskuda milliseid PSEUDOPROBLEEME üksikindiviidid oma hallolluses suudavad kas igavusest,kadedusest vms genereerida....

Iisak@siiani kurb, et kohale ei saanud tulla "rullnoklust" edendama ja avatud õllega pildi sisse tulema...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Baur TC »

soovitan kodanik "iisak" ule natukene järelaitamistunde kolmes valdkonna:

a) netiquette = millistest asjadest kirjutatakse internetis, eriti soliidsetes foorumites
b) corporate identity - ja tema loomine ja säilitamine
c) eetika kool


Baur TC = Christoph Hamkens

N.B. kahjuks ei oska nii palju Eesti keelt, et tõlkida alljärgnev tekst:

Corporate identity comes into being when there is a common ownership of an organizational philosophy that is manifest in a distinct corporate culture — the corporate personality. At its most profound, the public feel that they have ownership of the philosophy.[2] Often referred to as organizational identity, corporate identity helps organizations to answer questions like “who are we?” and “where are we going?” Corporate identity also allows consumers to denote their sense of belonging with particular human aggregates or groups.
Viimati muutis Baur TC, 18.08.2010 12:55 58, muudetud 1 kord kokku.
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Toots »

Äkki aitab nüüd sellest jutust!? :evil:
----------------------------------------------

Pilte tahaks isegi näha aga Helise kodulehelt näiteks ei näe ma midagi. Helis,äkki saadad mulle paroolid,kui pildid lukku panid,uuriks ka selle aasta pildinguid ;)

EDIT: Pildid nähtud,tänud!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas AARE540 »

Tjaah, nagu ma loen, on asi ikka täitsa käest ära läinud- keset suvista la 35-kraadist kuumust juuakse higisest õllepudelist õlutit, täitsa jama ju :D
Endal kusjuures on ILGELT kahju, et pidin taas suvekatelt eemale jääma, 4 aastat õnnestus käia järjest ja nüüd jäävad aina vahele, seega plaan käia IGAL suvekal on juba luhtunud.
Aga igatahes teen enda poolt kõik, et järgmisel aastal kohal olla ning taas oma lolluste ja muude asjadega kohalviibijaid häirida ja/või lõbustada :D

Mulle igatahes need ''hukkaläinud'' suvised ürituse meeldivad, kus ainult teed ei jooda :D

Peace :cool:

Terv, AARE530 :)
Kasutaja avatar
saar pets
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 03.03.2010 14:20 14
Asukoht: Rapla

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas saar pets »

Sirvisin seda teemat oli vist tore üritus,loodan,et järgmine aasta ka midagi sellist korraldadakse,võtaks ka osa,värske bmw omanikuna. :cool:
sõidunauding
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

saar pets kirjutas:Sirvisin seda teemat oli vist tore üritus,loodan,et järgmine aasta ka midagi sellist korraldadakse,võtaks ka osa,värske bmw omanikuna. :cool:
Väga kift oli see üritus :D Usun, et ka järgmisel aastal on kindlasti see toimumas ;)
Kasutaja avatar
saar pets
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 03.03.2010 14:20 14
Asukoht: Rapla

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas saar pets »

Tore oleks,kuidas muidu reageeritakse,kas huvilisi on palju. :roll:
sõidunauding
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

saar pets kirjutas:Tore oleks,kuidas muidu reageeritakse,kas huvilisi on palju. :roll:
Suvepäevad on üldiselt jah ikka väga rahvarohked üritused ;) Pealegi saab võtta kaasa ka oma pere ;)
Vasta