Baari saate Heategevusüritus vs bmw-klubi 11.Dets.

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Baari saate Heategevusüritus vs bmw-klubi 11.Dets.

Postitus Postitas sallu »

Sattusime Team -i rahvaga vaatama Baari saadet. Nende hetegevusüritusest ja selle kasust Maidla lastekodule kuuldes tuli mul nutt kurkku, seega otsustasime et peaks neid aitama...
Üritus toimuks siis PÜHAPÄEVAL 11 Detsemril, koos Baari rahva ja nende kaamera Crewga
Baari rahval on planeeritud sinna minna kella 13:00iks, seega teeme Tallinnas kogunemise, 12:00 start 12:15 Järve selveri pärnumaantee poolses parklas... Lastekodule vajalike asjade nimekiri allpool, tegemist on siis 40 pealise lastekoduga Sad LOODAN SUURT HUVI asjavastu ja palju abi lastele


FO DI KIDS
tõsieluseriaal "Baar"
SR team
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Ma panen siia kaardi ka, sest Maidla kohti on eestimaal päris palju.

Pilt
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Postitus Postitas sallu »

lastele vaja siis sellist laste nänni, ärge riideid päris tooma hakake, kui siis väga korralike asjsu, sest kõik toovad muudkui riideid... nimekiri asjadest mis lastele hetkel vajalikud siis siin...

Lapsed oleksid tänulikud
guassvärve,
pintsleid,
viltpliiatseid,
värvipliiatseid,
kääre,
pulgaliime,
liulaudu
plastkelke
jne.

ise omaltpoolt panen paari või kaks tillu suuski ja kepid peaks ka otsima, mõelge loovalt ja alati võib muid huvitavaid ja harivaid assju viia, ja kindlasti on lastele oluline, kui neid lastakse autode ligi ja ka sõidutatakse natuke... nagu me alati seda teinud oleme, mida rohkem vaatamist lastele seda parem ja loomulikult meil endil ka hea tuju kaasa... Paneks veel variandi, et kelleggil kostüüme leidub mingeid lahedaid, siis need ka selga...
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Postitus Postitas sallu »

Et siis neile, kes ei saa miskil põhjusel pühapäeval tulla, aga laste rõõmuks on soovi aidata siis panen siia oma kontonumbri, et saaksite ka aidata, Hansapank 1105667774 Kristjan Salmre
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

Kuigi ma seda baari saadet ei vaata, sattusin ma seda siiski sel korral olude sunnil nägema ja väga täpselt sain ma aru sellest, et a´la Alari (või mis iganes selle poisi nimi seal saates ka ei olnud) on suur streetrace fänn ja kutsunud kokku selle Maidla ürituse raames suure suure kamba just neid eelpool nimetatud teisi streetrace fänne.

See üritus on kahtlemata aus ja igati ilus tegu, aga antud klubi ja streetrace on kaks väga erinrvat üksust ...

Peace ..
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Postitus Postitas sallu »

kix kuss...
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

sallu kirjutas:kix kuss...
:D
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Kix kirjutas:Kuigi ma seda baari saadet ei vaata, sattusin ma seda siiski sel korral olude sunnil nägema ja väga täpselt sain ma aru sellest, et a´la Alari (või mis iganes selle poisi nimi seal saates ka ei olnud) on suur streetrace fänn ja kutsunud kokku selle Maidla ürituse raames suure suure kamba just neid eelpool nimetatud teisi streetrace fänne.

See üritus on kahtlemata aus ja igati ilus tegu, aga antud klubi ja streetrace on kaks väga erinrvat üksust ...

Peace ..
Eks ma mõtisklesin sama asja üle. Ja no eks neid abivajajatest lastekodusid on ikka palju rohkem.
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

eks kõikidel ole oma heatevegus, mis südamelähedane ning mida toetada tahetakse ja las need kes tahavad, toetavad siis Maidla lastekodu. :) Igal juhul on tore kui inimesed oma aega ja raskelt teenitud raha on nõus vähem õnnelikega jagama.

ei taha küll Sallu teemat ekspluateerida, aga kes pole veel oma nišši leidnud, siis on leht nagu www.heategu.ee , kust kõik võiksid omale jõulude eel sobiva heategevuse leida.
BMW 316iA
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Paar nädalat tagasi sai organiseeritud 100 000 krooni eest vajalikku nõmme lastekodule ja neil on veel palju puudu.
Kasutaja avatar
drey
Huviline
Postitusi: 382
Liitunud: 12.10.2005 00:15 40
Asukoht: Türi

Postitus Postitas drey »

No ma elan maidla lastekodust ainult 2,5km kaugusel, niiet ma arvan et lähen kui just midagi ootamatut ette ei tule.
Ja kuna mul kaustikud mõned üle arvan, et viiks need?
ja kes üldse bmw klubist tuleksid?
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Postitus Postitas sallu »

wau see 100k on tõesti päris palju, meie veel päris nii kaugele ei ole jõudnud oma asjadega, aga 5K-10k tuuris ikka iga üritu son olnud, seekord siis sula oli pea 5K

PS! Suusakeppe on vaja
Vasta