3-ste uus kogunemine 8.aprill 15:00 Saku Suurhalli juures

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ai jama, ma unustasin ära, et homme on võrkpalli finaalseeria teine mäng, olen sel ajal juba Tartus. :oops:
ev
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 15.10.2006 19:28 34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ev »

compacid vist ei mahugi?
Kasutaja avatar
Enrico_P
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 10.04.2005 11:14 42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Enrico_P »

Peab vist homme ikka talvekatega kohale veerama,
kuna ei saa kuskilt pikemaid polte et valu alla panna :cry:
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

hähähhääääma ei tea tundub et tulen ikka oma autoga ... kuna ta jälle liikluses :P

nii et peatse kohtumiseni siis sakuhalli juures
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Kuna mul osteti eile öösel auto ära, siis tõenäoliselt täna kogunemisele ei tule, kuna oma autot presenteerida ei õnnestu.... aga kui ajaga v'lja mängib ja nissaniga lubatakse suurhalli läedale, siis äkki isegi tuleb kohale!
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

Hetkel Tartus, kuid ehk jõuan ikka ka läbi astuda.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

müüge mulle keegi ruttu ilusad ja odavad veljed... plekkidega on ikka väga nadi kohale tulla :S
Aga kas klubiga liitumist ei saaks seal ära teha? :)
Kuna klubi kodukas ka korralikult ei tööta siis kahjuks ei leia neid liitumis tingimusi ka.. et mida sinna vaja on.
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Ceed kirjutas:müüge mulle keegi ruttu ilusad ja odavad veljed... plekkidega on ikka väga nadi kohale tulla :S
Aga kas klubiga liitumist ei saaks seal ära teha? :)
Kuna klubi kodukas ka korralikult ei tööta siis kahjuks ei leia neid liitumis tingimusi ka.. et mida sinna vaja on.
Vaja oli vist pilti, täidetud ankeeti (kui keegi vastuvõtukomisjonist kohal kellel ankeete kaasas saab ka kohapeal täita), juhilubade koopiat, kahte soovitajat ja tehniliselt korras ning sõitvat autot.
X3 3,0D E83 & 123c E82
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

Pille kirjutas:Ja touringud ei tohigi parkida? :mad: :lol:
:lol:
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Martin530 kirjutas:hähähhääääma ei tea tundub et tulen ikka oma autoga ... kuna ta jälle liikluses :P

nii et peatse kohtumiseni siis sakuhalli juures
Hoia siis V8 mainet kõrgel, kuna minul jääb ikkagist tulemata :(
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

käidud, nähtud ja jälle väga mõttetu üritus.... 2 korda olen käinud kolmeste kokkutulekul ja tõesti need on olnud väga mõttetud. Kui sellise kokkutulek korraldatakse siis võiks olla ka mingi korraldamine kohapeal. Mitte et kõik tulevad ühte parkla longivad 1 tunni mööda parklat ringi, külmetavad ja mitte midagi ei toimu, samas pidime minema bowlingut mängima ja värki, aga tõesti kes läheb, millal jne ja kes selle kinni pani...? Ootasime üle tunni seal parklas, käisin küsisin et millal ja kuhu. Keegi ei teadnud midagi (ainult niipalju et vist pidime minema sinna rocal mare juurde bowlingusse). Nii et palun järgmine kord kui midagi korraldate tehke seda, mitte ainult panete kuupäeva ja kella paika ja ongi kõik. Sest tõesti ise olen suht võõras selle klubi seltskonnaga kuna alles teisel kokkusaamisel ja ei ole eriti huvitav niisama 1 tunni parklas passida ja lähed samatargalt ära nagu tulid.
See on ainult minu arvamus, aga kuna on sõnavabadus siis avaldan selle :)
Nii et ärge pidage mind mingiks klubiürituste vihkajaks vms... lihtsalt mulle meeldiks kui seal ka midagi organiseeritud oleks....
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Lõpuks ometi keegi sama meelt nagu mina- ei ole ma siiani aru saanud, mida paganat selles parklates jõlkumises head leitakse...
No offence, aga just seepärast ei ole ma ühelgi niisama parklakogunemisel käinud ja ei lähe ka... :roll:
Kasutaja avatar
CSR
Huviline
Postitusi: 1079
Liitunud: 22.06.2006 10:52 12
Peamine sõiduk: e38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas CSR »

Ise käisin ka kohal ja tõesti natuke igav oli, aga lõpus tegi meph paar kiiremat ringi seal ja üks BMW veel.Ainult mõned läksid bowlingusse!
Järgmine üritus võiks olla kuskil linnast väljas, võiks grilli teha, mingid mängud umbes selline värk, aga siis peaks ilm ka soojem olema.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Linnainimestel ju see häda, et kui on juba 50 km eemal, siis on jube kaugel ja ei tea mis hädad veel... Ah, molutame siis juba parklas... Umbes nii tundub olema küll vist...
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Nii...mina ka käisin kohapeal...minule meeldis...sest seltskond on ju hea:) Väga Väga palju ilusaid autosid olid kohal, seega jah mulle väga meeldis et meid seal nii nii palju oli. Veidi külm oli jah...siiamaani soojenen alles üles :cool: Aga millest ma jah aru ei saanud, et kas Reili ise ka kohal oli....sest bowlingu teema jah jäi arusaamatuks ja teda seal organiseerimas ma ka ei näinud ja seega paljud kes oleks tahtnud edasi minnna...lihtsalt ei saanudki aru kuhu või mis ja millal minnakse... :( ja sellest tulenevalt paljudele tunduski vb asi igav ja läksid mingi aeg minema...
aga jah eks mingi grillimine või asi jah oleks päris hea... näiteks oleks hea võimalus minna kuskile näiteks forelli püüdma ja grillima... need kohad mis tallinna ümber kõik on:) oleks fun :)

Lõpuks ometi nägin ära ja sain proovida ka h82lose 328 ;) väga mõnusalt liikus ikka edasi:)

Tegin ka palju pilte...seega need üritaks üles saada õhtuks;)

Ja bmw klubi naised ruulisid ka jälle

;) :P
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Kerge hilinemisega jõudsin ka kohale, üritus oli minuarust ok (ise kuulsin mitmelt poolt, et rocca bowlingusse minek).
Kahjuks ise bowlingusse ei jõudnud, lapsel hakkas külm ja hakkas natu jonnima.
Varsti mõned pildid mis sain lapse kõrvalt klõbistada.
Mercedes EQS 450+ 2022
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Postitus Postitas pprz »

Tere,

Ajanappuse tõttu vaid paar kiiret klõpsu.

S
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

Helis_M kirjutas:Lõpuks ometi nägin ära ja sain proovida ka h82lose 328 ;) väga mõnusalt liikus ikka edasi:)
väga hea kui meeldis :) (sry et nii shiitane oli!)
autod olid tõesti ilusad,eriti must M3 :cool: aga muidu suhteliselt igav ja külm oli...

see oli ka äge kui naised meph'i autot peenestama läksid :lol:
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Minu pildid nüüd olemas www.viltsikas.pri.ee
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Väga palju ilusaid autosid oli kokku tulnud. Minu eesmärk oligi üritusel silmarõõmu saada ja juttu vesta ning sellest seisukohast oli kogunemine igati õnnestunud. Üle tüki aja pole nii palju läikivaid autosid koos näinud :)

Ilm piiras kahjuks kohalviibimise pikkust...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Järgmise kogunemisega võiks olla lood sellised, et kes teeb teema, siis see ka muretseb hiljema nö. afterparty eest.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

väike cruis oleks võinud ka ikka linnas olla,et oma olemasolust märku anda,muidu seisad ainult kuskil parklas ja pärast vb. viskad natuke kuuli ja tõmbad kõrvad vastu pead ja sõidad uhkes üksinduses kodu poole nagu iga suvaline bmw...
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
CSR
Huviline
Postitusi: 1079
Liitunud: 22.06.2006 10:52 12
Peamine sõiduk: e38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas CSR »

h82lose kirjutas:väike cruis oleks võinud ka ikka linnas olla,et oma olemasolust märku anda,muidu seisad ainult kuskil parklas ja pärast vb. viskad natuke kuuli ja tõmbad kõrvad vastu pead ja sõidad uhkes üksinduses kodu poole nagu iga suvaline bmw...
Täitsa nõus sinuga, aga parandaks selle vea ja teeks mõni õhtu linnas cruisi?
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Reili kirjutas:Ei pea seda kohta ja üritust just kalendri autode pildistamiseks sobivaks. Need kes viimase kalendri tegemisel osalesid teavad kui palju aega läheb ühe hea pildi saamiseks, seega tuleks seal heade piltide saamiseks mitu nädalavahetust käia. Autod võib ju mudelitüüpide järgi ritta panna AGA nagu eelmine kord oli näha siis "tilkus" autosid koguaeg juurde nii et selle jaoks, et ühe keremudeli püsiv rida saada läheb vähemalt pool tundi või isegi rohkem.
Bowlingu jaoks panin siiski Al Mares kinni 3 rada, 16:30-st 6-ni. Nii et kui ilm jahe ja sooja vaja minna siis peaks see koht soojaks "sportimiseks" sobima küll ja mida rohkem osavõtjaid seda parem hind :cool: . "Bowlingusokid" kaasa :lol:

Ja lõpetuseks - ma pole mingi suur korraldaja kes kutsub ja organiseerib mingit tähtsat üritust, vaid tegemist on tavalise kokkutulekuga kus kõik võivad anda oma panuse toimingute organiseerimisel ja teretulnud on kõik ideed v.a. kummipõletamine ja streetrace. :)

Minuarust on ka BMW klubis väga häid fotograafe, tuleb vaid loota, et mõni neist ka sellele üritusele juhtub tulema ( näiteks. jjanno ;))
Kus ja mis edasi toimub oli juba ammu ammu kirja pandud. Polnud seal kahjuks lõpuks kedagi ja need mõned inimesed kes kohale jõudsid otsustasid ka lõpuks piljardi kasuks. Ja hea mõte oli see ju tõesti, et koguneme ühte nurka ja hakkame tutvustama autosid aga ca 100 inimese kokkukogumine, et 50 autot tutvustada käis minu jaoks tõesti üle jõu, oleks pidanud selle jaoks ruupori kaasa võtma ja üle platsi karjuma.
Aga õnneks saavad edaspidi teised üritusi sellevõrra proffesionaalsemalt "korraldada" - pildistajate, tantsu ja tralliga ning minule jääb ainult kohalesõitmise rõõm :cool:
X3 3,0D E83 & 123c E82
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

Noh ei vähemlt oli palju osavõtjaid ja ilusaid ka, noh ilm oli nagu oli, seda ei saa ise teha. Aru ma ei saa kahest asjast praegu: 1. Miks te karjute siin et nii igav oli, kas te tegite selle nimel midagi et oleks olnud huvitavam, ütlen ausalt mina ei teinud ja ei nurise ka. Kui teil on mingi visioon kuidas asja läbiviia ja ka tahtmine, siis keegi ei hoia teil käsi kinni ju, andke minna... Või ma eksin?
2. mis on juba vana teema, et miks on vaja peenestama kohe hakata kui BMW-d kokku saavad. Saan aru et kiired ja vihased masinad, aga no parklas?????
Okok, ma ei ole kuri inimene ja saan tavaliselt enamuste inimestega hästi läbi ning panen siinkohal nüüd suu ilusti kinni ;)

Ja btw. mida rohkem me parklates koguneme, seda paremini hakkavad asjad minema, seda rohkem tekib ideid ja seda ilusamaks lähevad autod...Isegi praegu on juba paranemist näha autode juures, mine tea võibolla saame ühel heal päeval sellise kokkutulekuga maha mis kõigile meeldib :cool:

Ja mina küll kuulsin, et keegi neiudest hüüdis kõik parkla nurka, aga see nagu kadus rahva sisse ära ja keegi ei teinud välja kahjuks :evil:
EBK Kossutiim
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

aga jah...ei tore siiski et üldse toimuvad üritused:p ja tgl kui aus olla siis ilm soosis meid... ;)

aga väikse cruisi mõttega olen ka mina päri:) ehhe...
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

tõesti ei teinud midagi et huvitavam oleks, aga kui selline üritus korraldada (mina ei korraldanud, nii et vast ei pea ka midagi tegema, ainult kohale tulema), siis võiks olla seal ka mingi mõte, nagu seekord oli bowling... mina tahtsin küll bowlingut mängima minna, teadsin kus toimub, aga millal?..... Istusin siis seal parklas natuke üle tunni aja, rahvas hakkas laiali minema ja bowlingust polnud ikka veel kuskil juttu... Õnneks tulid hiljem 2 tuttavat, vähemalt väga igav ei olnud... Ja kui juba parkla oli suht tühi siis otsustasin et lähen ka minema, sest keegi pole enam bowlingust rääkida ja paarilt suuremalt seltskonnalt küsisin ka, et millal minek jne... aga keegi ei osanud vastata, et mis siis toimuma hakkab.... aga kaua võib seal parklas passida ja kületada, parem kohe kuhugi sooja jutustama minna, väike sõid linnas ja kuhugi bowlingusaami ära.
jutu mõte nagu selles, et kui midagi korraldada siis kas võtta endale abivägesid ja korraldada asi tõesti ära või mitte üldse korraldada.

Las korraldab keegi selline inimene kes saab asjaga hakkama.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Hans kirjutas:Eelmist üritust arvestades võiks mingid ringmängud ka programmi võtta, saaks nimed ja näod kokku viia. Muidu kisub jälle nii, et igaüks hoiab oma tutvuskonna poole ja see kogunemine.... on küll bmw-d reas ja mis siis..
Kasvõi midagi sellist ;)
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

Sellessuhtes küll jah, aga kõik ilmselt ei tahtnudki kuuli veeretada tundub, ja ega tunnistan olin isegi segaduses. Minema sõites tegin veel tagasi põike sealt bowlingu eest läbi, nähes et seal ei seisa ees ühtegi BMW-d otsustasin lihtsalt minema sõita. Aga kui keegi siin veel cruisida tahab mõni päev ja siis ikka see bowling ka ära teha...? Vai nott, aga teeks väikse pausi sisse vahelduse mõttes :D Vahepeal peaks kuskile rajale hoopis minema :lol: ;)
EBK Kossutiim
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Impsionu kirjutas:SellessuMinema sõites tegin veel tagasi põike sealt bowlingu eest läbi, nähes et seal ei seisa ees ühtegi BMW-d otsustasin lihtsalt minema sõita.
Sama siin :)
Vasta