Lõuna-Eesti tuur 2.-3.juunil.

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

LonelyWolf'l hea idee.
Kuid veel mõtlemiseks särgitegijatele, võiks ju nii nimi kui foorumi nimi olla mõlemad ühel pool. Kui erinevatel külgedel siis saab päris palju keerutada, peagi võib hakata nii ringi käima :P

Nimed paneks mina iskilikult ettepoole, ülejäänud inf võiks olla seljal.

terv
erich
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Mulle palun 1tk L suurus, aga ma ei tea, millise kirjaga mulle särki teha, kas õige nimega, hüüdnimega või mõlemad. Värvi valiku lasen Markol ja Martinil otsustada ;)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

LonelyWolf kirjutas: Meeste M-suurus kirjaga LonelyWolf
Lihtsalt mõtlemisainet teile nimede osas.
Mina isiklikult ei kujutaks ette, et ma peaksin 2 päeva järjest sind näiteks sellise nimega kutsuma :)

Seda räägin enda kogemusest, kui ebamugav on mingi kasutajanimega inimesi kutsuda, eriti kui selle hääldus on pikk ja kuidagi selline mitte "loomulik". Mul oli ühes varasemas foorumis kunagi üks väga "ebamugav" kasutajanimi ja ega see normaalne polnud.

PS! Tegu ei ole sinu nime pihta suunatud kommentaariga, vaid üldisega. Näiteks võtame ühe suvalise kasutaja, kes siin foorumis figureerib - seitsmene728 :). Proovi sa teda nüüd nii kutsuda.
Kasutaja avatar
cristall
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 29.10.2006 16:13 53
Asukoht: väike linn...

Postitus Postitas cristall »

hmm... meile ka paluks särgid siis :)

1 naiste särk suurus S ja nimi võiks olla ees ikkagi Cristel (seljale muu info juurde võib panna fooruminime cristall)

ja 1 meestesärk suurus XL ja nimi ette Taavi ja jällegi seljataha muu info juurde võib panna ka kasutajanime daavy.

värvist eelistaks helesinist tumeda trükiga, aga kui tehakse kõigile valged, siis sobib ka valge :)
naine roolis :P
Kasutaja avatar
cristall
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 29.10.2006 16:13 53
Asukoht: väike linn...

Postitus Postitas cristall »

muidu see märkus oli küll õige, et BMW võiks olla kõik suured tähed ja ilma de-ta lõpus... ? või mis?
aga kirjad pange kuhupoole tahate ja kuidas parem tundub, see ei häiri :)
naine roolis :P
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Ülekanne tehtud ka minu poolt.

Särki ei soovi, kannan auga klubi särki ;)
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

ma räägin markoga õhtul läbi ja siis otsustame kuidas seda teha loomulikult võtame arvesse teie poolt välja käidud ideed.
sest ilmselt homme ülehomme on viimane aeg anda sisse tellimus et kätte saada särgid neljap õhtuks!!!!!!

samas ma olen hannoga ühel meelel pikkade ja raskelt hääldatavate nimede puhul. nii et arvestades inimeste nime/kasutajanime soove siis panen kirja nii nagu nad on oma postitustes või siis mulle PS kirjutanud/ saatnud

selge on see et ikkagi lõppkokkuvõttes tuleb leida lahendus! seda suht kiiresti! Ja paratamatult me ei suuda kuidagi rahuldada kõikkide inimeste tahtmist. Ma loodan et meid hiljem maha ei lööda :P
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Ehhe :D Mul poleks sellevastu midagi kui mind Foorumi nime pidi 2 päeva järjest hüüdma peaksid, samas arvan, et sellisel juhul teaksid sa ka minu pärisnime juba hästi.
Minu :idea:
Pilt

a.k.a. = also known as
Või siis üldse ainult fooruminimi ja pärisnimi pisut väiksemalt, samas meid üritusel kokku kuskil 40-50 inimest ja ei juhtuks ka mitte midagi kui seljal ainult fooruminimi, kuna hiljem inimest-kontakti otsides leiab nii foorumist üksteist ka kiiremini üles.

Teadmiseks Hannole -- ma ei ole kohe mitte üks Jaanus üritusel, nii et minu nime teadmine ei anna erilist eelist suhtlemisel ;)
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

ma arvan et siis nii et Lõuna-Eesti tuur ja alla 2007 nii tuleks vist veel parem :P
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

LonelyWolf käis hea idee välja ka pildi näol...kellel on fooruminimi ja pärisnimi sama siis on seljal ainult üks nimi....teistel tuleb siis kaks nagu pildil näha...paremat kompromissi vist ei ole
´17 4Drive
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

LonelyWolf kirjutas: Või siis üldse ainult fooruminimi ja pärisnimi pisut väiksemalt
Indrek_M
a.k.a.
Indrek

:lol:
Piisab minu arvates siiski pärisnimest. Küll auto järgi omaniku pärast foorumist üles leiad :)
Indrek
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

:D kui on kaasamõtlejaid on alati ka teisiti mõtlejaid ;)

Järgnevalt sooviks näha rohkem entusiasmi -- Rääkige mis teile meeldib ja mida sooviksite näha sellel särgil.
Lihtne proovida
  • klõpsa hiire paremat nuppu pildil ja vali *save image as*
    vali arvutis koht kuhu salvestad ja siis ava üldlevinud Windosa progega Paint
kustuta ebameeldiv osa särgilt ja tuuni enda fantaasia kohaselt, muide enne nagu ei ütlegi, et kuda sobib kui oma mõtte pilti paned :D Head meisterdamist.
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
Kalmer K.
Huviline
Postitusi: 1095
Liitunud: 10.03.2004 22:54 18
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas Kalmer K. »

Paluks ka siis särki suuruses L ja peale Kalmer K.
E90 325I LCI´10 M-Tech
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Klubi foorumis registreerinutel on soovitatav oma kasutajanimi valida võimalikult sarnane pärisnimele. Seega leian, et pole mõtet asja kirjuks ajada ning tuleks kasutada ainult fooruminime.

Mis puutub särgi kirjapilti, siis minu poolt oleks eelistatuim kõige esimene variant särkidest. Siiski ei oska midagi muud soovitada. "BMW" kõlab kui auto mark, mitte kui sõidukid ja huvilised, kes kogunevad. "BMW´de Lõuna-Eesti tuur 2007" reklaamiks juba üritust kui sellist ning see ongi eesmärk?!

Minu särgile paluks ikkagi ainult foorumi nimi.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Pigem võtaks marko_s poolt tehtud särgi. ok selle a.k.a saab sinna ka tehnunnida koos õige nimega
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Lauri_L kirjutas:Seega leian, et pole mõtet asja kirjuks ajada ning tuleks kasutada ainult fooruminime.
Põhimõtteliselt nõus - mõlemat nime pole mõtet särgile teha. Selja peal ürituse nimi ja rinnal fooruminimi ... tundub mõistlik. Mitte-foorumlastel siis pärisnimed?
Indrek
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

re:

Postitus Postitas Dannuuu »

Pilt
liiga inforikas ja vale paigutus vast.. aga selline oleks mu poolt pakutav :)

muidugi mure oleks vb siis selles et särgitagijatel läheb midagi sassi ja fooruminimed ja pärisnimed lähevad inimeste vahel vahetusse :D
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

:D Fooruminimega täielikult nõus.

Aga ideega, et üritusenimi seljal nagu eriti nõus ei ole.
Siinkandis nagu suht tava, et võistleja-osavõtja nimi on seljal ja reklaam on ees ja tegemist ikkagi Lõuna-Eesti üritusega pole nagu mõtet pealinna kombeid rahvale õpetada ;)
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Heh Dannuuu suutis siiski üllatada.
Kuupäevaline märge on väga hea 10p :lol:

Samas küsimus: kas üldse on vaja seda nimevärki :?:
Teeme ühtsed ühesugused särgid millel on automargile omane logo nagu Dannuuu kujutas ja vastavalt teemale täpne informatsioon üritusest, et nagu need kes seda särki näevad teaksid millest nad ilma jäid. Nimeta särke ka 99% kindlam teha, eksimis võimalus ainult särgi mõõtudes.
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

LonelyWolf kirjutas:Heh Dannuuu suutis siiski üllatada.
Kuupäevaline märge on väga hea 10p :lol:
Jah, aga Eesti BMW Klubi kirja ei tohiks küll sellel särgil kasutada. Sellest on siin foorumis juba nii palju räägitud, millist sümboolikat ja kirjasid tohib kasutada ja milliseid mitte.

Nimede koha pealt on minu arvamus selline, et nimi võiks olla mitte väga suurelt ja silmatorkavalt.
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

issver milline segadus... mina ei oska enam sõna sekka öelda.. tuleb selline nagu tuleb... ja minu puhul võib lihtsalt panna Helis_M ....pole vaja eraldi enam Helis hakata vast kirjutama...
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

NIIH SEGADUSEL LÕPP

rohkem särkide näiteid ei tule ja sellega on lukus. BMW KLUBI SÜMBOOLIKAT EI KASUTA, see on mõeldud liikmetele kellel on ka teatud reeglid selliste särkide kasutuse kohta :!: :!:


särgid jäävad siis sellised:


Pilt

vahetub sealt ainult see et tuleb üles kiri Lõuna-Eesti tuur ja alla keskele 2007. särkide seljapealsed kirjad tulevad vastavalt foorumi nimedele. Kelle kasutajanimest loeb välja õige nime sellel tuleb siis seljale ainult kasutaja nimi.


Särkide värvid:

sinine särk - Valge kirjaga
Valge särk - Musta kirjaga

T - särgi hind tuleb vahemikus 150 - 200 eeki (hind on täpsustamisel kuna lõplik hinnapakkumine jõuab homme õhtuks eeldatavasti!)

Neljapäev kell 10:00 on nimede lisamine läbi ja tellimus läheb.


ma loodan et kiskumiseks nüüd ei lähe kuna, otsus tuli teha ja nii see asi nüüd on !
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Martin530 kirjutas:NIIH SEGADUSEL LÕPP

rohkem särkide näiteid ei tule ja sellega on lukus. BMW KLUBI SÜMBOOLIKAT EI KASUTA, see on mõeldud liikmetele kellel on ka teatud reeglid selliste särkide kasutuse kohta :!: :!:


särgid jäävad siis sellised:


Pilt

vahetub sealt ainult see et tuleb üles kiri Lõuna-Eesti tuur ja alla keskele 2007. särkide seljapealsed kirjad tulevad vastavalt foorumi nimedele. Kelle kasutajanimest loeb välja õige nime sellel tuleb siis seljale ainult kasutaja nimi.


Särkide värvid:

sinine särk - Valge kirjaga
Valge särk - Musta kirjaga

T - särgi hind tuleb vahemikus 150 - 200 eeki (hind on täpsustamisel kuna lõplik hinnapakkumine jõuab homme õhtuks eeldatavasti!)

Neljapäev kell 10:00 on nimede lisamine läbi ja tellimus läheb.


ma loodan et kiskumiseks nüüd ei lähe kuna, otsus tuli teha ja nii see asi nüüd on !

Okei,kõige muuga olen nõus,aga see BMW asemel võiks ikkagi olla BMW'de.Aga noh mis otsustaja mina olen :lol:
Lihtsalt see sõna BMW ei sobi kuidagi sinna.Mitmuses peaks ikkagi asi olema. :roll:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

See otsus sai jah tehtud siis erinevate variantide kompromissiks, kõikide soovide järgi ei jõua joosta kuna see oli välkmõte ja aega asja realiseerimiseks on väga piiratud koguses...kellele ei sobi sellele ei sobi ja paneb särgi selga kodusest garderoobist :D ...ja kuigi on särk tehtud konkreetse ürituse raames siis sobib hiljemgi selga panna...ennegi nähtud liikumas persoone kel särgiseljal ilutseb näiteks EÕM'88 :lol: :lol: :lol:

Loodame et selle otsuse raames keegi nüüd ei solvunud kuna ei saa oma tahtmist ja särk tegemata jääb...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Pilt
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

ma vist võtaks ka helesinise...tumeda kirjaga.... :cool:
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Helis_M kirjutas:ma vist võtaks ka helesinise...tumeda kirjaga.... :cool:
Helis,marss kooli tagasi :lol:

Martin ju kirjutas - tuleb kahte värvi

Valge särk musta kirjaga
Sinine särk valge kirjaga
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Martin530 kirjutas: Särkide värvid:

sinine särk - Valge kirjaga
Valge särk - Musta kirjaga
Mulle valge särk musta kirjaga, suurus L.
Indrek
Kasutaja avatar
cristall
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 29.10.2006 16:13 53
Asukoht: väike linn...

Postitus Postitas cristall »

meile siis ka helesinised särgid, kui värv on ikka helesinine?? mitte tume??

ja täiesti sobib see kujundus, et nimi taga ja BMW ning ürituse nimi ees :) pakututest kõige ideaalsem variant.
naine roolis :P
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Sooviks ka sinised särgid ;) loodame, et on heledamad sinised
Suletud