Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Janely »

Väga head pildid Helis!!! :cool: :mrgreen:

Saime Annelyga ikka korraliku kõhutäie naerda, kui pilte vaadates meenus nii mõnigi unustatud hetk juba :lol:
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Priit Peljo »

akibo kirjutas:Valge Draakoni pilt on hindamatu :mrgreen: :lol: :lol:
näitab ürituse olemust :(

ka muud pildid näitavad suht palju "rullnokusid" :( teibi tuuning :roll:
liikluseeskirjade rikkumisi jne.

Loodan et EBK saab kunagi täiskasvanuks ja vähemalt ei luba avalikult propageerida "rullnokusid" oma klubi foorumis.

Jõudu EBK-le.

EBK peaks propageerima liikluseeskirjade täitmist???

PS. Esindan oma sõnavõtuga ainult ennast, allkirjas olevad ei puutu asjasse.


LISATUD: Selliseid pilte vaadates, EBK üritusest, siis oma perega neis küll osaleda ei taha. Ju siis liiga korralik kodanik olen.
Kes viitsib võib üles lugeda pildid milledel pole tegemist õlle või teibiga. Olgu, kõiki pilte ma pole ju näinud ;)
Lauri_R

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Lauri_R »

Priit Peljo kirjutas:
Loodan et EBK saab kunagi täiskasvanuks ja vähemalt ei luba avalikult propageerida "rullnokusid" oma klubi foorumis.
:lol:

Heliselt SUUREPÄRASED pildid ;)


Minu tagasihoidlikud fotod:
http://lauri91.jalbum.net/EBK%207.%20Su ... index.html
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Janely »

näitab ürituse olemust :(

ka muud pildid näitavad suht palju "rullnokusid" :( teibi tuuning :roll:
liikluseeskirjade rikkumisi jne.

Loodan et EBK saab kunagi täiskasvanuks ja vähemalt ei luba avalikult propageerida "rullnokusid" oma klubi foorumis.

Jõudu EBK-le.

EBK peaks propageerima liikluseeskirjade täitmist???

PS. Esindan oma sõnavõtuga ainult ennast, allkirjas olevad ei puutu asjasse.


LISATUD: Selliseid pilte vaadates, EBK üritusest, siis oma perega neis küll osaleda ei taha. Ju siis liiga korralik kodanik olen.
Kes viitsib võib üles lugeda pildid milledel pole tegemist õlle või teibiga. Olgu, kõiki pilte ma pole ju näinud ;)
Härra Priit Peljo!

Hästi tore on, kui erinevad inimesed saavad võimaluse avaldada oma arvamust meie foorumis, olgu see siis mistahes alatooniga või mitte... KUID -
mitte iial ei saa tõsiselt võtta ega südamevalusse nuuksuma jääda peale sellist kommentaari, mis on lisatud inimese poolt, kes pole reaalselt kohal käinud ning kes ei oma mitte mingit ülevaadet, mis toimus reedest - pühapäevani. Õnneks ja kõigi meelerahuks on EBK Suvepäevad vabatahtlikud, seega ei ole see kellelegi kohustuslik ega muudmoodi sunduslik, sama käib ka autode "teipimise" kohta. Klubi ei saa kedagi keelata oma vara tuunimast ega ka nõuda vastupidist.

Kõike kaunist,
Janely
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Indrek_M »

Janely kirjutas:Klubi ei saa kedagi keelata oma vara tuunimast ega ka nõuda vastupidist.
Saab ikka, kui tahab. Klubi saab valida, misnäoline olla soovib, milliseid inimesi koondab ja mida propageerib. Või mis selle klubi mõte on?
Või noh ... klubi on liikmete nägu ... ja ma isiklikult ei näe klubil juba pikemat aega üldse mingit nägu.
Indrek
Kasutaja avatar
Toomas_K
Klubiliige
Postitusi: 980
Liitunud: 17.10.2007 13:04 32
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Toomas_K »

Priit Peljo kirjutas: Ju siis liiga korralik kodanik olen.

Põhimõtteliselt palju õnne sulle!! :evil:
525I-->323I-->540I-->528I-->530d-->530d
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Pille »

Hakkab jälle pihta see vingumine teatud isikute poolt (teatud isikud=irisejad, kes ise oma panust ei anna). Teid endid pole ammu nähtud ega kuuldud, ja kui nüüd midagi teha, siis pole asi teie maitsele? Aga tulge ja tehke ise või lõpetage irisemine. Ma olen igati demokraatia poolt ja diskussioon on tähtis, aga see pole diskussioon, kui aastaid kõrvalt vaadata ja kui midagi öelda, siis iriseda, ise oma panust andmata. Irisemine pole panus. :!:

edit: lõbusate rahvamängude mittemängimine ja huumorimeele puudmine ei ole korralikkuse näitajad.
Viimati muutis Pille, 16.08.2010 08:40 50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Annely »

lauri91 kirjutas:Heliselt SUUREPÄRASED pildid ;)

Minu tagasihoidlikud fotod:
http://lauri91.jalbum.net/EBK%207.%20Su ... index.html
Noo, Lauri, sinu pildid on kirss Helise tehtud tordi peal ;) :D
Väga super, kui on nii palju HEAD pildimaterjali, tõstab ürituse väärtust veelgi!
-----------------------------

Virisejatele-vingujatele pole soovida muud, kui elage hästi ja ärge jumala eest klubi üritustel osalege, siis ei pea te ju häbenema mõttetul ja nõmedal üritusel osalemise pärast ning ka meil on seda parem, sest mida vähem torisejaid, seda parem.

PS. Priit Peljole olgu tõe huvides öeldud, et pole mina veel näinud kedagi ühelgi klubi üritusel kaklemas, midagi lõhkumas, oma bemmi puu ümber rullimas või Eesti Politsei kohalolekut. Rullnokabemme oli seekord kohal lausa 2, aga need seisid 3 päeva nagu naelutatult parklas. Võid täna öösel rahuliku südamega magama minna!
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas coley »

What just happened?

Milliseid liikluseeskirju me siin siis rikkusime? Eesti teedel on möödasõit keelatud? REAALSELT NAGU?!

See kui me tühja tee peal võtsime autod kahte rivvi, et pilte teha - me liikusime tol hetkel ~30km/h.

Ma tean kuna mina sõitsin ees ja hoidsin pildistamise ajal silmad tee peal. Samuti olid KÕIK autod varustatud raadiosaatjatega ning ohu (vastutuleva auto) korral oleks vastavalt kõiki ka sellest informeeritud. Mitte kordagi ei tekitatud liiklusohtlikke olukordi ega midagi sarnast. See, et osa seltskonnast otsustas oma autode peale väikse "teibituuningu" teha oli pigem huumor. Järgmine kord tule kohale ja tule ütle näost näkku "rullnoku" või misiganes su kasutatud sõna oli. Enne võiks asjaga kursis olla kui niisama siia lahmima tuled eksole!

Palju õnne sulle!

@Helis:
Super pildid! Selle 50mm'se fix toruga annab ikka imesid teha :cool:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Pille »

Kelle käes on võistluste protokollid? Tahaks näha kes mida võitis, ma laupäeva teise päeva poole võistlusi ei näinud. Võiks need protokollid arvutisse toksida ja siia riputada.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

Võistluse protokollid peaks kõik Viljari käes olema, seega kui Viljar aega leiab ehk ta siis paneb need siia üles ka.

Heliselt ja Laurilt super pildid, kindlasti oleks pilte veelgi rohkem olnud, kui päev nii sisutihe poleks olnud.

Aga vat ei saa ma aru kus siin piltidel need "rullnokud" on? Teibituuning oli mõeldud ainult huumoriga ja korjati kohale jõudes maha. Liikluseeskirju me ka ei rikkunud, kiirus oli kogu aeg lubatud piires, kui siis ainult mõnest kohalikust traktorist möödasõidul oli see suurem ning see, et me teepeal kahte rivvi võtsime, sellest juba coleybwoy seletas. Sellist kahte rivvi võtmist on tehtud ka lõuna-eesti tuuridel, kus palju rohkem rahvast kaasa sõitis ja siis küll keegi sellest numbrit ei teinud. Ja mis puutuvad siia õlleklaaside ja pudelitega pildid - kas me tõesti peame mahlapeo järgmine kord korraldama? Ja nagu Annely juba mainis, siis ka see-aasta pidasid kõik suvepäevalised end viisakalt üleval. Peace ;)
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Janely »

Indrek_M kirjutas:
Janely kirjutas:Klubi ei saa kedagi keelata oma vara tuunimast ega ka nõuda vastupidist.
Saab ikka, kui tahab. Klubi saab valida, misnäoline olla soovib, milliseid inimesi koondab ja mida propageerib. Või mis selle klubi mõte on?
Või noh ... klubi on liikmete nägu ... ja ma isiklikult ei näe klubil juba pikemat aega üldse mingit nägu.
Klubi EI SAA keelata kedagi oma autot tuunimast, kuid saab valida, kas ta tahab seda autot enam enda nimekirja või mitte!!! :!:

Jätame teema läbustamise, see on siiski mõeldud suvepäevade meenutamiseks :)
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Baur TC »

näitab ürituse olemust :(

ka muud pildid näitavad suht palju "rullnokusid" :( teibi tuuning :roll:
liikluseeskirjade rikkumisi jne.

Loodan et EBK saab kunagi täiskasvanuks ja vähemalt ei luba avalikult propageerida "rullnokusid" oma klubi foorumis.

Jõudu EBK-le.

EBK peaks propageerima liikluseeskirjade täitmist???

PS. Esindan oma sõnavõtuga ainult ennast, allkirjas olevad ei puutu asjasse.


LISATUD: Selliseid pilte vaadates, EBK üritusest, siis oma perega neis küll osaleda ei taha. Ju siis liiga korralik kodanik olen.
Kes viitsib võib üles lugeda pildid milledel pole tegemist õlle või teibiga. Olgu, kõiki pilte ma pole ju näinud ;)

Kirjutan alla - Christoph Hamkens

ja lisaks tahan veel mainida, et foorumi haldajad piiravad võib olla EBK mainide tõstmiseks natukene pildimaterjaalid. Kas keegi usub tõsiselt, et purjus inimehed, kes magavad ennast kaineks autoistmete vahele, tõstavad EBK maine ja peavad siin foorumis nähtuvaks olema?

http://nagi.ee/photos/seix/16161977/in-set/280269/

Mina küll ei sa sellest aru - kus on siis foorumi moderatsioon?

http://static3.nagi.ee/i/p/646/43/16160 ... 26_m.jpg/1
Kas EBK on siis mingi metsik kamp - või ametlik BMW huviliste klubi Eestis?
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

Sorry, aga kaks viimast piltide linki mille kasutaja Baur TC siia linkis ei ole mitte kuidagi seotud EBK suvepäevadega. Antud piltidel on nagu näha Emumäe grillüritus, mis ei ole ametlik EBK üritus vaid bmw huviliste korraldatud üritus ja seega see postitus siia teemasse mitte kuidagi ei sobi!
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

Baur katsuks äkki ikka olla tähelepanelikum ja üritusi mitte segamini ajada!
Kõik olid rõõmsad ja sõbralikud suvepäevadel. Lapsi oli ka meeldivalt palju, kellele jatkus ka tegevust piisavalt!
Seega tore üritus, kuhu said inimesed tulla koos peredega.
Oodatud olid nii klubiliikmed kui ka lihtsalt foorumikasutajad!

Kes arvab, et üritus oli jube, paha ja kole siis see selleks! Aga soovitan soojalt järgmisel aastal osa võtta ja siis räägime uuesti, et kas ikka oli nii jube!!!

Kui tõesti minu piltidel midagi viga on, siis kustutan ära aga sellest siis paluks mulle PS.-i teel märku anda!


Tervitades,
Helis
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Baur TC »

@Rain530 - olete ikka ametlik BMW klubi Eestis?!

Kuidas saab üks välismaalane, kes külastab teie foorum, seda aru, kas üüritus on "ametlik" või "mitteametlik"?

Kui tahate " naudime elu BMW-seltskond Eestis olla" - siis on asi ok.!

Ametlik BMW klubi Eesti puhul on vist latt natukene kõrgem......

Vaevalt, et BMW tehase mainekujundajad (CI) / marketingi tegelevad töölised tahavad sellised pildid - üks kõik kas oli ametlik või mitte ametlik üüritus!

Vaata huvi korral kuidas Lätlased korraldasid Riia üüritus......
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
jockker26
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 31.07.2006 17:39 02
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas jockker26 »

Lätis sõideti sedasi siis üritusele.



Link on leitud siit teemast
http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php? ... 3&start=60

:lol:
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

Baur juba nimest on ju arusaada, et ühega on tegemist Eesti BMW Klubi suvepäevadega! Teises on lihtsalt mingi grill!
Siinkohal usun, et klubi juhtkond peaks sõna võtma ja asjad paika panema!
Mis siin ikka niisama sõnu loopida!
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Tarmo »

Nagu mina aru saan, siis nii Saksa kui ka teste riikide BMW-klubi suvepäevad mööduvad mahla ja vett juues ning istutakse autode juures ja vaadatakse kuidas V8 müriseb.

Kas te = targutajad tõesti arvate, et BMW AG suvepäevadel õlut ei jooda? :roll:

Issand milline vingujate ja virisejate kari on koos. :shock:

Tehke omale siis vee ja morsipidu ja heietage, kuidas sakslased õlle poole ka ei vaata. :evil: :evil: :evil:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Indrek_M »

Baur TC kirjutas:Ametlik BMW klubi Eesti puhul on vist latt natukene kõrgem......
Oli kõrgem. Olid ka aated, sihipärane tegevus BMW maine tõstmisele ja elustiili propageerimine.
Nimetage mind virisejaks aga kui klubi aasta suursündmus on suvepäevad, siis on klubi ikka alla käinud küll. Samal ajal kui EBK Cup'i veab sisuliselt Silver üksi ja mina ei tea, et klubi kuidagi sellele üritusele õla alla pannud oleks. Võibolla ma ka tean muidugi valesti, parandage mind.
Indrek
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Jaanus_P »

Mis siis sinu arvates peaks olema klubi aasta suursündmus?
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas coley »

Päriselt ka mis teil inimestel viga on?

Kõik kes käisid kohal meenutavad ainult positiivselt kogu seda üritust ja samas need, kes kuskil kodus kopitasid tulevad nüüd siia välja jutuga, et kuidas me ikka kahjustame BMW mainet ja mida kõike veel.

Et siis milleks vaja siin ilkuda, oleksite kohal olnud, siis oleks ilmselgelt teine arvamus üritusest.

Ei tea millega me seda mainet veel rikkusime?

Keegi ei kihutanud, keegi ei sõitnud purjus peaga, keegi ei kakelnud ega läbustanud. Kõik oli väga viisakuse piirides ning ma olen täiesti 100% kindel, et need pered kes oma pisikesed ka kaasa võtsid, jäid täiesti rahule selle kogu asjaga.

@BaurTC: See oli muidugi natuke inetu, et sa siia need "suvegrilli" pildid riputasid, mis mitte kuidagi ei ole seotud Eesti BMW Klubi suvepäevadega.

Jube tore on küll ilkuda ja leida teiste tegemistes vigu. Aga keegi ilmselt siin virisejatest poleks viitsinud sellist ettevõtmist teha nagu Viljar meie jaoks tegi! :roll:

PLUR!
Viimati muutis coley, 16.08.2010 15:32 53, muudetud 1 kord kokku.
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Helis »

Jaanus_P kirjutas:Mis siis sinu arvates peaks olema klubi aasta suursündmus?
Tegelikult see võiks ja peaks olema Klubi Sünnipäev, aga me kõik nägime, mis sellest sai!
Aga tgl on see siin juba kõik OT! Ja kas ei oleks mõtet puhastada vm ? :roll:
Kasutaja avatar
symmi
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 28.02.2008 19:43 56
Asukoht: Pärnumaa

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas symmi »

Küsiks ka Jaanus_P-le lisaks mis sinu arvates suvepäevadel siis tegema peaks?
- e36 in progress...
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Raivo »

Seda juttu võiks ehk jätkata uues lõimes, suvepäevade all vast mitte.

Klubi eesmärgid ja visioon ning missioon peaks aga olema tõesti suurelt ja punaselt kirjas.
Muidu siin neid üritusi lugedes jääbki mulje, et peale purjetamise ja rullnokluse siin muud ei toimugi.
Muus osas Bauri, Priidu ja Indrekuga nõus.
530d
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas coley »

Raivo palun selgita täpsemalt, sest mina hetkel ei mõista milline nende EBK Suvepäevade tegevus rullnokluse alla liigitub?

Sangpommivise, Vesivõrkpall, Korvpalli vabavisked...jne?
Peipsi järves ujumas käimine, saunas käimine...

:roll:
Kasutaja avatar
symmi
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 28.02.2008 19:43 56
Asukoht: Pärnumaa

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas symmi »

coleybwoy kirjutas:Raivo palun selgita täpsemalt, sest mina hetkel ei mõista milline nende EBK Suvepäevade tegevus rullnokluse alla liigitub?

Sangpommivise, Vesivõrkpall, Korvpalli vabavisked...jne?
Peipsi järves ujumas käimine, saunas käimine...

:roll:
Täpselt! Ootan isegi huviga vastust sellele.
Ja ma ei saa aru mis eelmistel aastatel oli? need kes rahul ei olnud ei leidnud suvepäevade teemat ülesse, et just see aasta ütlemiseks läks?
- e36 in progress...
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas UPS »

Natuke OT, aga minu meelest pole mingit vahet kas üritus on ametlik EBK üritus või mitte, EBK liige peaks BMWga olema eeskujuks kõikidele teistele igal pool. Nii liikluses kui ka liiklusest väljaspool. Sest olgem ausad - te olete ikkagi kirss tordil n.ö. :) Olen nõus, et huvilisi on võimatu selekteerida (nii üritustele kui ka foorumisse), aga klubiliikmeid vaatan selle eest teise pilguga. Ise plaanisin ka kunagi seda sammu astuda, aga see mõte kadus väga kaugele kui Hannes klubiliikme staatusse tõusis. Täiesti ebareaalne situatsioon oli minu jaoks, polnud sel teemal rääkida enam midagi. V-o on sõela ses osas juba tihendatud :roll: . Veelkord vabandan OT eest, aga ammu olen tahtnud seda öelda ja hetk tundus sobiv.

Mis puudutab napsu võtmist, siis ei eelda keegi et kõik on karsklased, aga napsu saab ka kultuurselt võtta.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas eero »

symmi kirjutas:
coleybwoy kirjutas:Raivo palun selgita täpsemalt, sest mina hetkel ei mõista milline nende EBK Suvepäevade tegevus rullnokluse alla liigitub?

Sangpommivise, Vesivõrkpall, Korvpalli vabavisked...jne?
Peipsi järves ujumas käimine, saunas käimine...

:roll:
Täpselt! Ootan isegi huviga vastust sellele.
Ja ma ei saa aru mis eelmistel aastatel oli? need kes rahul ei olnud ei leidnud suvepäevade teemat ülesse, et just see aasta ütlemiseks läks?
Well, see teipimine on minu (vana mehe) silme läbi küll suhtkoht lapsik tegevus. Aga noh. Mis seal ikka.

Muidu ei erine EBK suvepäevad küll oma grilli, chilli, õlle ja mängudega ühegi teise organisatsiooni vastvatest päevadest olgu need mõne omavalitsusüksuse, soliidse suurfirma, erakonna või kelle iganes korraldatavad. Need käivad igal juhul suvepäevade juurde ja seda kõike teevad seal ka sellised isakesed, keda me iga päev telekast ja lehtedest hoopis teises konditsioonis oleme nägema harjunud. SUVEPÄEVAD JU! Mis te arvate, et seal käib asi pika valge linaga laua taga sirge seljaga lipsud ees või?
Tõsiküll, pilte ei panda kunagi avalikult välja :)
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti BMW Klubi 2010 suvepäevade järelkaja

Postitus Postitas Raivo »

No vot. Eero võttis jutu kenasti kokku.
530d
Vasta