Teed korda !!!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

wirx kirjutas:Dianale....ma käisin vahepeal 5km kaugusel tööl...rattaga...jäi bensu raha alles ja amordid ka terveks....kuid kui linna isad oleks mõelnud natukenegi rohkem ratturite peale....suht enese-tapp on linnas rattaga liiklemine...eriti kesklinnas, mina ka oma vitsad kätte saanud 3 nädalat tagasi, sõitsin rattaga järvevana raudtee ülesõidul ja kuna sealsed raudtee rööpad on väga ebatasased panin rattaga sellise käula, et käsi on siiani valus ja hullult sinine :evil: ja olen kuulnud, et seal isegi tsikli mehed kukkunud, mis siis minu peenikestest ratta kummidest rääkida, vedas et mõnda suurt rekkat tagant ei tulnud veel....
Ise käin suvel kogu aeg rattaga tööl. 12,5km tööle ja sama palju koju. Ja minu teekond tööle ja koju kulgeb justnimelt üle selle raudtee. Seal tuleb rööpaid õige nurga all rünnata selleks, et vältida maa külgetõmbejõudu.
Üldiselt on rattasõit mööda tallinna teid suhteliselt extreemne ettevõtmine. Mul ei möödu praktiliselt ühtegi päeva kui mingit liiklusohtlikku olukorda ei tekiks. Ja millegi pärast on viimasel ajal selles kurvas statistikas naised domineerima hakanud. Ma saan aru, et mõnel naistel on vilets gabariiditunnetus ja ratturist sõidetakse minimaalse vahega mööda, aga kui sulle keeratakse ristmikul julmalt ette, siis selline asi teeb natukene tigedaks küll. Ma usun ja loodan väga, et selle foorumi õrnemat poolt see eelnev jutt ei puuduta.
Kui siin räägitakse rattateedest, siis kui paljud on üldse kadrioru rusalkast kuni pirita top´ini tipptunnil rattaga liigelnud? Seal on ikka sellinne liiklus, et peab lausa järjekorras seisma :shock: kui kellestki tahad mööda sõita. Ja kui juhtub veel kaks vene mühakat ees kõndima, siis tuleb küll mingi muu väljapääs leida, sest siis on kogu tee laius privatiseeritud.
Et jutt liiga OT ei oleks, lisaks nii palju, et ka jalgratta topeltrummud saab meie teedel - tänavatel ilma erilise pingutusega kõveraks sõita. Ja pärast kodus tabureti peal istudes on sul täpselt meeles, milline nendest aukudest kõide sügavam oli.
Vabandan suure OT pärast, aga jalgrattad on minu hell koht :oops:.
BMWpleasure
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 01.04.2005 00:45 02
Asukoht: Tallinn, tartu

Postitus Postitas BMWpleasure »

Diana kirjutas:
Eerik_K kirjutas:Nägin jah sind Diana gonsioris sõtsime praktiliselt kõrvuti ridades, olid teele keskendunud, ma ei hakanud ka tähelepanu äratama :) ju vist olid keskendunud tee aukude ja muhkude peale. Ja tagant vaadates tundus jah auto vägagi jäik olema.
Täna slaalumit sõites tee märkide ja aukude vahel kunderi tänaval riivasin ***** veljega ääre kivi krt selline löök oli mõtsin et velg kõver. eks näis kiiremal sõidul hiljem saab teada
no ega seal muudmoodi sõita saagi, kui pingsalt teed ja teisi autosid jälgides. iga päev tunnistan gonsioris mõnd väiksematsorti kõksu. ja need ummikud ajavad mind ka kurjaks... ühesõnaga tööle ja töölt koju sõidud on ülistressavad! seda nii teeolude kui ka nõmedate kiibitsevate autojuhtide tõttu :(

mis auto jäikusesse puutub, siis hambad ausõna plagisevad suus kohati :D
gonsioris on jah hommikuti jubedad ummikud, aga saab kasutada kõrvalteid. mina olen näiteks kanalist linna sõites keeranud peale kadrioru staadionit kohe paremale ja siis sealt mööda väiksemaid tänavaid olen kõvasti aega säästnud. mõnikord isegi praktiliselt seismajäämata kesklinna saanud.
ja linnast tagasitulles saab kasutada gonsioriga paralleelset kunderi tänavat kus liiklus täitsa vaba, kahjuks praegu seal mingi kaevandamine käib niiet paremast reast läbipääsemisel on laia BMWga tykk tegemist et ära ei riivaks.
aukude vastu aitavad vähemalt 65 kõrgusega kummid (kahjuks mitte löökaukude vastu)..
BMW 525d 120kW 2000a E39
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

BMWpleasure kirjutas:[aukude vastu aitavad vähemalt 65 kõrgusega kummid (kahjuks mitte löökaukude vastu)..


Sellisel juhul on hea, et ma Tallinnas ei ela ja kui elaks, peaks ma ikkagi kasutama ummiku varianti, kuna mul kummi kõrgus vaid 45 ja ei taha seda EVle kinkida, ei kummi ega velge...
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kops kirjutas: Et jutt liiga OT ei oleks, lisaks nii palju, et ka jalgratta topeltrummud saab meie teedel - tänavatel ilma erilise pingutusega kõveraks sõita. Ja pärast kodus tabureti peal istudes on sul täpselt meeles, milline nendest aukudest kõide sügavam oli.
Ja oleks siis, et ukerdaks suvalistes kohtades ... kõige jubedam koht minu meelest on jalgrattatee Narva mnt pidi lauluväljaku mäest alla ... mägi on järsk - kiirus küünib ka rattaga üle 50km/h ja kogu see jalgrattatee on täis mingeid teepinnast madalamaid kanalisatsioonikaevu luuke ja meeletuid auke.
See kah päris normaalne ei ole, et kanalisatsioonikaevud tee servadesse ehitatakse ... rattaga väga valida ei ole ja kaevude vahel vänderdamine lõpeb mõne möödasõitva auto rataste all.
Viimati mäest alla tulles võttis mingi luuk esiratta nii kenasti kinni, et tagaratas läks lendu ja sai mitukümmend meetrit esirattal sõita :roll:
Indrek
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Kops kirjutas:
wirx kirjutas:Dianale....ma käisin vahepeal 5km kaugusel tööl...rattaga...jäi bensu raha alles ja amordid ka terveks....kuid kui linna isad oleks mõelnud natukenegi rohkem ratturite peale....suht enese-tapp on linnas rattaga liiklemine...eriti kesklinnas, mina ka oma vitsad kätte saanud 3 nädalat tagasi, sõitsin rattaga järvevana raudtee ülesõidul ja kuna sealsed raudtee rööpad on väga ebatasased panin rattaga sellise käula, et käsi on siiani valus ja hullult sinine :evil: ja olen kuulnud, et seal isegi tsikli mehed kukkunud, mis siis minu peenikestest ratta kummidest rääkida, vedas et mõnda suurt rekkat tagant ei tulnud veel....
Mul ei möödu praktiliselt ühtegi päeva kui mingit liiklusohtlikku olukorda ei tekiks. Ja millegi pärast on viimasel ajal selles kurvas statistikas naised domineerima hakanud. Ma saan aru, et mõnel naistel on vilets gabariiditunnetus ja ratturist sõidetakse minimaalse vahega mööda, aga kui sulle keeratakse ristmikul julmalt ette, siis selline asi teeb natukene tigedaks küll. Ma usun ja loodan väga, et selle foorumi õrnemat poolt see eelnev jutt ei puuduta.
Wirx, no seal konkreetses kohas pean autoga praktiliselt seisma jääma, et normaalne ülesõit teha. ma ei imesta üldse, et kukkusid. neid kohti on nii palju, kus mulle tundub, et nüüd on küll veljed kõverad :?

Kops, mind see jutt tõesti ei puuduta, kuna olen ka ise varem, kui mu ratas veel alles oli (nüüdseks varastatud), tihti ise seda kogeda saanud, kui ohtlik rattaga Tallinnas liigelda on. seetõttu üritan ikka ratturitele liiklemist võimalikult turvaliseks teha. mul näiteks teeb südame väga soojaks kui rattur näitab käega suunda ja ülekäigurada ületades võtab ratta käekõrvale, nagu ette nähtud. siis ma ikka vastan samasuguse viisakusega. kõige ohtlikumad tüübid on tsiklitega, kes ridade vahel sõidavad ning hullu panevad...

Aga auto suhtes.... no ma ei tea, täna jälle olin näost lilla tööle sõites. ma ei tea tõesti, kaua ma seda veel taluda suudan. varsti hakkan bussiga tööl käima! kuna sõidan risti läbi Tallinna 2x päevas, on mul ilmselt korralik läbilõige Tallinna kõige auklikematest teedest :evil:

oeh, vabandan kui OT, aga sain vähemalt liiklusest ja auklikest teedest tekkinud frustratsiooni väheke maandada :)
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Tsiklimeeste vastu ei ole mul absoluutselt midagi :D , las käristavad ja kui mul peeglit küljest ei sõida, siis andku minna :lol: Hoian natuke teeääre poole ja mahuvad ilusti kahe autorivi vahelt läbi ja las lähevad ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Viljar kirjutas:Tsiklimeeste vastu ei ole mul absoluutselt midagi :D , las käristavad ja kui mul peeglit küljest ei sõida, siis andku minna :lol: Hoian natuke teeääre poole ja mahuvad ilusti kahe autorivi vahelt läbi ja las lähevad ;)
ei nõustu, kuna olen tunnistanud, kuidas rida vahetades on tsiklimees pikali sõidetud. seda just seetõttu, et see üliohtlikult ridade vahel siiberdas ja autojuht ei pannud teda lihtsalt õigeaegselt tähele.

aga me läheme siin oma aruteludega vist teemast juba õige kaugele? :D
BMW 316iA
Anc
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 31.05.2004 22:52 56

Postitus Postitas Anc »

ma lisaks et järvevana ülesõit nagu väga minu autot ei raputa... 80-ga üle veeredes tunnen krõbinat :P
Naisel on bemm :p
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kuigi pole ka päris see teema enam aga kuna siin oli ka Pirita rattateest juttu siin kirjutan ka natuke. Olen sellel teel viimasel ajal üsna igapäevane sõitja ja mingeid massilisi kokkupõrkeid ega ummikuid pole seal märganud (pole võibolla ka just päris tipptunnil sõitja) ja tee on korralik ning ilma aukudeta. Aga minuarust võiksid jalgratturid aeglasemalt liikuvatest sõitjatest möödumisel kasutada jalgrattakella, mida aga paljudel ratastel üldse pole ja vist veneaegseks igandiks peetakse, mitte teha ohtlikke möödapõikemanöövreid 30-40km tunnis sõites. :evil:
On see tee seal ju ka rulluisutajatele mõeldud ja peaks olema arusaadav, et kõik ei jõua jalgratturite tempos sõita!

Alles eile sai aga autoga mööda Pirita teed linnapoole sõidetud ja see suur auk teises reas mille ees ka hoiatusmärk on võiks sealt küll kiiremini kaduda, kuid tõenäoliselt oodatakse seni kuni kogu tee samasuguseks muutub siis üks lappimine :evil:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Reili kirjutas:On see tee seal ju ka rulluisutajatele mõeldud ja peaks olema arusaadav, et kõik ei jõua jalgratturite tempos sõita!
Tee on jagatud ilusti kaheks - üks pool jalakäijatele ja teine jalgratturitele. Selles ma kindel ei ole, et kummaks rulluisutaja kvalifitseerub .. kas ta peaks sõitma jalgrattateel või jalakäijate poolel. :?:

Üldiselt selliste jalgrattateede puhul kipub olema see jama, et need lihtsalt on mingeid lapsevankreid, rulluisutajaid ja jalakäijaid täis. Ehk siis üldiselt kui eesmärk on jalgrattaga sõites niisama naisi vahtida siis ok ... kui tahaks nagu sõita selle sõna otseses mõttes siis lihtsam on minna ja sõita mööda sõiduteed - jalgrattatee on ikka vähemalt Pirital küll kõigeks muuks kui rattaga sõitmiseks :evil:
Indrek
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4223
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

See kevad on teed suhteliselt korras , eelmine kevad aga totaalne kaos, või mis teie arvate?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Indrek_M kirjutas:
Reili kirjutas:On see tee seal ju ka rulluisutajatele mõeldud ja peaks olema arusaadav, et kõik ei jõua jalgratturite tempos sõita!
Tee on jagatud ilusti kaheks - üks pool jalakäijatele ja teine jalgratturitele. Selles ma kindel ei ole, et kummaks rulluisutaja kvalifitseerub .. kas ta peaks sõitma jalgrattateel või jalakäijate poolel. :?:
Tegelikult peaks rulluisutaja olema jalakäijate poolel. Eriti kummaline on see näiteks Merirahu juures, kus ratturitel on sile asfalt, aga rullijad peavad krobelistel kõnniteekividel koperdama :(

jJanno@rattur&rullija&autojuht
exTouring
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Ma väga vabandan nüüd aga seal on enamus sellest teest siiski ainult ratturitele, et üks suund ühtepidi ja teine teistpidi sõitjatele ning jalakäiatele on see plaatidest tee seal ääres, nii näitavad vähemalt sildid. Kui rulluisutajad kvalifitseeruvad jalakäijateks, kuidas nas seal plaatide vahel sõidaksid :?: :roll:
Ühine asfalttee osa jalakäijatele ja ratturitele on ainult seal kus plaatidest tee otsa saab ja läheb edasi parki ning bussipeatuste juures.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Reili kirjutas:Kui rulluisutajad kvalifitseeruvad jalakäijateks, kuidas nas seal plaatide vahel sõidaksid :?: :roll:
Täpselt samamoodi nagu peaks rattaga mööda Narva mnt mäge alla lajatama läbi aukude ja üle kanalisatsioonikaante ... hambad ristis :lol:
Üldiselt pole linnaisad kunagi väga hiilanud oma nutikusega.
Näiteks Pärnu mnt jalgrattatee Magdaleena haigla juures on hooti 5cm lai :lol:
Indrek
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Reili kirjutas:Ma väga vabandan nüüd aga seal on enamus sellest teest siiski ainult ratturitele, et üks suund ühtepidi ja teine teistpidi sõitjatele ning jalakäiatele on see plaatidest tee seal ääres, nii näitavad vähemalt sildid. Kui rulluisutajad kvalifitseeruvad jalakäijateks, kuidas nas seal plaatide vahel sõidaksid :?: :roll:
Paraku selline see elu juba on. Ka mina rikun praktiliselt iga kord rullimas käies rattateel sõites LE'd, kuna meeteri kaugusel asuv kõnnitee pole lihtsalt rullidega sõidetav. Kurb, aga tõsi...

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

jjanno kirjutas:Tere
Reili kirjutas:Ma väga vabandan nüüd aga seal on enamus sellest teest siiski ainult ratturitele, et üks suund ühtepidi ja teine teistpidi sõitjatele ning jalakäiatele on see plaatidest tee seal ääres, nii näitavad vähemalt sildid. Kui rulluisutajad kvalifitseeruvad jalakäijateks, kuidas nas seal plaatide vahel sõidaksid :?: :roll:
Paraku selline see elu juba on. Ka mina rikun praktiliselt iga kord rullimas käies rattateel sõites LE'd, kuna meeteri kaugusel asuv kõnnitee pole lihtsalt rullidega sõidetav. Kurb, aga tõsi...

jJanno
kusjuures eelmisel aastal oli korra teemaks rulluisud siiski liiklusvahendiks tunnistamiseks, kuid asi on ikka nii nagu alati- kuhugi pole jõutud.

Ja PS! kui juba vingumiseks läks siis tuleks need jalakäijad ja ratturid kuhugi mujale kupatada, sest jäävad mõlemad uisutajatele ette :lol:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Tahaks midagi kurja teha , aga ei saa .......

Postitus Postitas tmw »

Nonii, nüüd on siis asi korras. PÄRNU EHITAJATE TEE KELL 16.00.
Lahtine killustik on auto hinna jälle esiklaasi võrra kallimaks teinud :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Ma ei soovi seda ühelegi autojuhile aga krrrrrt, miks me ei saa midagi teha, et see teeolukord ka natuke paraneks.

Tahaks hurjutada---aga kellega?

Linnavalitsusele hakkan iga tunni tagant kirju saatma (e.-maile)

See on jumala jabur. Mingi udutuledega sõitmise eest teevad sind tõeliseks liiklushuligaaniks aga ometigi on ju liikluses tunduvalt hirmsamaid ja ohtlikke olukordi, mida lihtsalt oled kohustatud taluma nagu näiteks lahtine killustik (seal võid kasvõi 20 km/ h sõita kummimuster viib ikkagi selle edasi.

Väga pahur BMW sõber

Tomso
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tõnn, nagu sa tead, sa ei ole ainuke, kes selle süsteemi peale vihane on, kirun iga jumala kord, kui Pärnus käin, vähemalt korra näiteks Riia maanteed ja selle teepinnast 10cm madalamaid kaevukaani, siis ka kraavikesi ja mida kõike veel, minu meelest ma Ehitajate teel ei olegi sõitnud sellega, aga siiski, minu meelest on kogu Eestis asi jama. Nüüd tahavad teha ökomaksu ja mis kõik veel, no pagan küll, enne vastutagu selle eest seal Toompeal, et näiteks aktsiisimaks õigesse kohta, seega teedele, siis alles hakaku uusi makse nuputama. Mul ei ole midagi maksude vastu, kui ma näen, et see õigesse kohta läheb, aga hetkel see nii ei paista olema... :evil:
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas MargusA »

Lugesin vana teemat ja tundub et 7 aasta jooksul pole asi edasi liikunud...pigem tagasi. :(
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas UPS »

Kus ta saabki edasi liikunud olla, kui 2-3a on teede hooldus ja remont täiega alarahastatud :) Rahastatakse suuremaid objekte, aga jooksvat remonti oleks vaja teha suuremas mahus, sest autod sõidavad ju ikka ka vana kattega teedel. Nüüd ongi asi põhjalikult käest ära lastud. Paljud tänavad vajaks juba põhjalikumat lähenemist, pole enam midagi lappida. Aga eks löristatakse nagunii midagi aukudesse, kild peale ja korras. Mis siis, et sügiseks on juba uued augud tekkinud. Pole siis ime, et vanker kolinal allamäge veereb ja nii kehva tänavate olukorda Tallinnas kohe ei mäletagi.
Seda pole vist mõtet üldse mainida, et meil kasutatav asfaldisegu pole üldse mõeldud naastrehvidega liiklemiseks :mrgreen: Oleks vaja kasutada graniidikilluga tehtud asfalti (palju vastupidavam), aga kuna km hind tuleks kallim, siis tehakse odavamalt rohkem teid. See, et uus kate juba teisel aastal aukus on ei huvita kedagi. Võiks ju kirjutada tingimustesse, et teekate peaks vastu pidama minimaalselt 5-6a, tehku töid siis pealegi hanke võitja, kes tegi odavaima pakkumise :idea:
Kasutaja avatar
Kristjan S
Klubiliige EKBK
Postitusi: 70
Liitunud: 22.11.2009 00:23 53
Peamine sõiduk: bmw e90
Asukoht: Tallinn

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas Kristjan S »

Toetan oma e28 ga igat liikumist, mis LV ja teede vastu on suunatud. Andke aint teada ja olen kohal. See ei ole normaalne, sõidan korra läbi linna ja nii kopp ees juba.

Kristjan

5262463
e21 318 / e28 520 / e24 635csi(projekt) / e90 320d(igapäevane)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas AARE540 »

Kusjuures, pean ütlema, et midagi siiski on muutunud. Seda küll vähemalt suurte trasside osas- olen nüüd nädalaga suure osa Eestist läbi sõitnud ja kuna pole aastaid nii laia piirkonda läbi sõitnud, tuli suurte teede tase üsna üllatusena. Mis linnadesse puutub, siis võrreldes 2005. aastaga, kui Oliver teema tegi, on ka linnades asi paranenud. On muidugi ka väga palju piirkondi, kus pole absoluutselt midagi tehtud, kuid üldiselt ikka toimetatakse.
Sama pean ka ütlema oma elukoha, ehk siis Pärnu kohta: Karja tänav, kus ma elan, on senini olnud Pärnu kõige hullem tänav, kuid on vaid päevade küsimus, kui see peaks muutuma Pärnu üheks siledamaks tänavaks :D
Kasutaja avatar
Martin740
Huviline
Postitusi: 762
Liitunud: 07.06.2010 19:45 57
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Pärnu

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas Martin740 »

Olen Pärnu tänavatega täitsa rahul, Tallinn on täiielik põrgu. Srry nii on minu meelest..
E32 740, E34 530, E32 740, E46 318d ja E34 540 :)
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Teed korda !!!

Postitus Postitas Rain. »

Aare, Karja tänav on juba täna vägagi sile ju :D Ja üsna pea saavad käik ümberkaudsed tänavad ka sileda katte, kaasaarvatud minu kodutänav :D

Tallinn on ka tunduvalt paremaks muutunud võrreldes selle hetkega, mil veel lumi sulamas oli kevadel.
Vasta