BMWdega trippima

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Esko_L
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 03.03.2013 03:06 26
Peamine sõiduk: BMW E61 530d

BMWdega trippima

Postitus Postitas Esko_L »

Tervist foorumlased!

Kuna telekast jookseb praegu selline huvitav saade nagu Volgadega ümber Musta mere, siis tuli endalgi selline mõte, et võiks kuhugi suunda mingi tripi ette võtta :lol: e. Küll aga oleks asi huvitavam, kui läheks vähe suurema pundiga ja mitte ainult enda tutvusringkonnaga vaid looks uusi tutvusi ka näiteks läbi BMW klubi.

Hetkel on see küll ainult puhas mõttelend kuid kui leiab piisavalt inimesi, kes oleks tõesti asjaga nõus ning kes sooviks oma suve natukenegi huvitavamaks teha, siis võib tulla sellest päris vägev ettevõtmine. Reisisuund võiks olla ehk Euroopas, kuid ei pea olema - kõike annab arutada ja mõelda.

Seega ootan igasuguseid mõtteid ja ideid ning ehk leiab suvel aset üks mõnus ettevõtmine. :)

Esko
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Rain. »

Kunagi plaaniti Ukraina trippi siin, aga minejaid oli lõpuks päris vähe. Seega peab olema väga täpne plaan paigas, et inimesed ikka lõpuks ka kaasa tuleksid, sest üsna kindlalt tuleb paar postitust siia kus inimesed teatavad, et osalen, teadmata isegi plaanist ja kuludest. Sellepärast olekski vaja sellisele teemale juurde lisada ka mingisugune kondikava, mida siis hiljem siit sealt muuta.
Kasutaja avatar
Esko_L
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 03.03.2013 03:06 26
Peamine sõiduk: BMW E61 530d

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Esko_L »

Võtan selle kava lähiajal käsile. :)
Kasutaja avatar
Raemees
Huviline
Postitusi: 747
Liitunud: 07.09.2009 12:30 36
Peamine sõiduk: Subaru Forester´15
Asukoht: Rae v, Harjumaa

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Raemees »

Siit Tallinnast tripid teinekord Tartusse ja tagasi, juba siis on "siiber" :mrgreen:

Lihtsalt vihjan, et kondikava peaks tõesti hea olema :)
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6099
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas jargo »

Meie tegime see suvi e36-te tripi Palangale ja tagasi.Autosi oli küll vähe,kuid järelevaatamisi oli palju.Päris paljudest kohtadest lasti ka ilusti meid kõiki vahele.Saadi aru,et liigume pundiga.Eestis selline asi eriti läbi ei lähe.Tihti anti signaali ja näidati põialt.
Väga viis üritus oli.Kahjuks olime ainult tutvusringkonna autodega ja meid oli vähe.
Mina liituks ka kindlasti,kui üritus toimuks minule sobival ajal ja sobivas kohas. :D
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Esko_L
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 03.03.2013 03:06 26
Peamine sõiduk: BMW E61 530d

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Esko_L »

Lugedes jargo teksti mõtlesin, et tegelikult ei pea kaugele minema. Esimene kord uudistakski näiteks ainult Lätit ja Leedut. Teen hetkel eeltööd uurides huvitavaid kohti just Leedus. Tuntud koht on näiteks Ristimägi, mille võiks kindlasti ära näha ja internetiavarustes leiab neid huvitavaid ja ilusaid kohti veelgi. Kava on varsti tulekul. :)
Kasutaja avatar
Esko_L
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 03.03.2013 03:06 26
Peamine sõiduk: BMW E61 530d

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Esko_L »

Niisiis, panin mingisuguse marsruudi paika:

Tallinn - Palanga - Neringa - Ristimägi - Kaunas - Vilnius - Tallinn

Need olid kohad, mis mulle internetiavarustes silma jäid ja mis tundusid olevat üsna huvitavad kohad. Neringale saamiseks tuleb kasutada ka praami.

Tegin siis natukene arvutusi ka rahalisteks plaanideks:
Võtsin keskmiseks kütusekuluks jämedalt 10L/100km.
Marsruudi pikkuseks jämedalt 2000km
See teeb kütusekuluks kokku 200L mis tähendab keskmiselt kolm paagitäit kütet umbes ja kui võtta kütusehinnaks 1,3 senti liitri kohta siis tuleb see 260 euri kütte peale.
Söömine ja joomine on igaühe enda vabal valikul aga noo ütleme, et laias laastus mingi 200 euri nägu äkki, kuigi ma poleks kindel, et keegi sellise summa eest sööb selle aja vältel.
Kiirteid ega midagi seal minu teada ei ole, seega peaksid puuduma ka teedemaksud neil teedel.
Maksab aga praamisõit, kuid selle hinda ma ei tea, aga kahtlen et see üle 20 euri auto kohta tuleb.
Ööbimisega on nüüd selline lugu, et odavamalt läbi ajada, siis ma arvan et oleks mõistlik ööbida telkides. Kuna tripp oleks mööda mererannikut siis neid telkimisalasid ikka leidub ma usun. Kellel on universaalkerega auto võib ka autos magada.

Päevaga võiks ära sõita üks 400-500km ma arvan, pole mõtet üle pingutada ja see vahe tundub olevat paras selline vahemaa, et saab ka aegajalt peatusi ja ka kõrvalepõikeid teha, et natuke ringi vaadata ja maad uurida.

Asi võiks aset leida ehk 10-16 august, siis peaks olema palgapäevad ja asjad ära olnud ning suve lõpp oleks paras aeg veel viimaseks lõõgastuseks.

Selline on igatahes minu nägemus asjast, mis kindlasti vajaks ka palju täiustusi jms. :)

Pilt
klaPP
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 21.02.2013 19:10 16
Peamine sõiduk: Isuzu D-Max, rajale E36

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas klaPP »

See suvi käisime tüdrukuga Palangal. Läksime Viljandisse ja sealt puhtalt läbi GPS-i Palangale. Ainuke põige teel oli Seiklusparki Tarzan, Siguldas. Vahepeal oli päris palju selliseid teid, mida madala BMW-ga ei läbi (lihtsalt infoks, käisime Opeliga, mis oli risutamiseks mõeldud :D). Väga kihvt koht oli Nida poolsaar. Palju liiva ja männimetsa ja käänulisi teid (sarnased Vana-haapsalu mnt.-ga). Poolsaarele sai väikse praamiga. Naljakas oli, et praamile peale sõit oli ala. nagu keeraks Narva mnt.-lt paremale Jõe tn.-le ja praam on kohe vastas. Ristimäel jäi käimata halva ilma tõttu. Järgmine kord oleks kindlasti käpp, aga seekord E46-ga, mis madal ja veljega. Samas sirge tee peal vajutamisele ära ei ütleks, lõuna pool see kombeks ka :mrgreen:
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6099
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas jargo »

klaPP kirjutas: Samas sirge tee peal vajutamisele ära ei ütleks, lõuna pool see kombeks ka :mrgreen:
Vajutamiseks tuleb ikka paar riiki veel lisaks Leedule läbida.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
tekab
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 17.02.2010 20:47 41

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas tekab »

Tere!Ma arvan et Ukraina võiks ikka trippi sisse lülitada,kuna see on ju maailmas nr.1 uudistes.
Esko_L kirjutas:Tervist foorumlased!

Kuna telekast jookseb praegu selline huvitav saade nagu Volgadega ümber Musta mere, siis tuli endalgi selline mõte, et võiks kuhugi suunda mingi tripi ette võtta :lol: e. Küll aga oleks asi huvitavam, kui läheks vähe suurema pundiga ja mitte ainult enda tutvusringkonnaga vaid looks uusi tutvusi ka näiteks läbi BMW klubi.

Hetkel on see küll ainult puhas mõttelend kuid kui leiab piisavalt inimesi, kes oleks tõesti asjaga nõus ning kes sooviks oma suve natukenegi huvitavamaks teha, siis võib tulla sellest päris vägev ettevõtmine. Reisisuund võiks olla ehk Euroopas, kuid ei pea olema - kõike annab arutada ja mõelda.

Seega ootan igasuguseid mõtteid ja ideid ning ehk leiab suvel aset üks mõnus ettevõtmine. :)

Esko
Kasutaja avatar
Esko_L
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 03.03.2013 03:06 26
Peamine sõiduk: BMW E61 530d

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Esko_L »

Mina jätaks selle Ukraina pigem kaugemasse aega. Esialgu võiks Baltimaad üle vaadata. ;)
tarza
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 18.11.2011 22:23 49

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas tarza »

Oleksin käsi kuskile tripile ja móned sóbradki oleksid tulemas
Kasutaja avatar
Tanel444
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 19.05.2012 11:14 02
Peamine sõiduk: Bmw 530d

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Tanel444 »

Tundub päris asjalik mõte võtaks ka (1 autoga + 4 inimest )osa.
Arvan, et sellel üritusel peaks olema osavõtu või ettemaks muidu varsti kõik tulejad ja kui august käes siis ei midagi. See minu arvamus.
zabon
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 11.05.2011 11:44 39
Peamine sõiduk: BMW e38 730d 135kw

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas zabon »

Arvan, et oleks ka tulija kui aeg sobib.

Mõte on väga hea!
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas Martin_U »

Iseenesest mõte täitsa huvitav, kindel ei ole aga ideeliselt võiks isegi sellest osa võtta. Mul universaal kerega auto nii, et pole vaja ka telki tudub sealgi ilusti oma ööd ära.
new BMW user
Huviline
Postitusi: 584
Liitunud: 22.07.2014 22:02 01
Peamine sõiduk: Audi A8 FL 3.7 191kw
Asukoht: Pärnu

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas new BMW user »

Tundub väga huvitav tripp olema-kui saan talve jooksul oma e39 valmis, ja rahalised võimalused lubavad-siis liitun kindlasti :)
Audi A8 3.7 FL! Bmw 523i 2.8 142kw projekt - R.I.P/Audi V8 3.6 184kw projekt :)
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=158647" onclick="window.open(this.href);return false;
polekors
Huviline
Postitusi: 581
Liitunud: 02.10.2012 21:14 27
Peamine sõiduk: BMW E36 325tds CHIP
Telefon: 56127793
Asukoht: Tallinn /Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: BMWdega trippima

Postitus Postitas polekors »

Tervist

seoses, et siin pakutud välja igast trippe BMW-ga siis pakun välja idee, tulla siinsetel liikmetel juuli kuus Soome bimmer partyle :)
Süües kasvab isu ! // Tds ilma chipi ja mbc'ta pole mingi tds !
Vasta