Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

Onu Tom kirjutas:
Urmet_N kirjutas:mina arvan et teemaväline postitus tuleks eemaldada ja kõik
Ära jätka teemavälisi postitusi,ütle parem,et vead ennast kohale,järgmine nädalavahetus...vahet pole,kuhu... :mrgreen:
aga kuhu ma ennast kohale vean,pole õiget kohtagi ja kellaaega ja tegevus kava mis toimub ma muide 10 vara hommikul liituks teiega aga see oleks mingi 3 ajal hommikul kui teaks koordinaate
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Urmet_N kirjutas:aga kuhu ma ennast kohale vean,pole õiget kohtagi ja kellaaega ja tegevus kava mis toimub ma muide 10 vara hommikul liituks teiega aga see oleks mingi 3 ajal hommikul kui teaks koordinaate
Kannata,Urmetikene...loe vähe asjalikumaid poste,mitte teemavälisi... ;) Kavade/kohtade kohta infi riputab ehk teemategija üles siia õhtul...millest ka juttu paar posti tagasi oli... ;) :idea:

Aga hetkel ei saa nagu sinu kellaaegadest suurt miskit aru..."ma muide 10 vara hommikul liituks teiega aga see oleks mingi 3 ajal hommikul"...vbl täpsustad,pisut :?:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

hakkan helsingist liikuma laevaga kell 21.30 ja saabun tallinna 00.00 ja siis liigun tartu ja siis alles liitun teie üritusega kui juhustlikult on veel rahvas üleval
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Vabandan, et ei jõudnud eile õhtul infot üles aga parem hilja, kui mitte kunagi.
Pikk jutt lühidalt on siis, et on plaan teha väike grillimine ja koosviibimine 9-10 juuli. Kahepäevane sai see üritus tehutud seetõttu, et siis on natuke vabam olemine ja ei pea kogu aeg mõtlema sellele, et mul on vaja veel öösel või õhtul hilja koju sõita jne.
Kohti on välja valitud lausa 2. Üks neist on Laiuse lossivaremed ja teine koht on Vägeva ligidal miskine privaatsem koht järve ääres. Selle kohta kirjutab Onu Tom täpsemalt. Mõlemad asuvad siis Jõgeva ligidal, vastavalt siis Laiusele 9 km ja teise kohta 25 km. Kumba eelistada, selle otsustame Jõgeval kogunedes. Esialgne kogunemine saab olema 9. juuli kell 20.00 Jõgeval linnavalitsuse parklas. Sealt siis läheme edasi ühte eelmainitud kohtadest. Kuna tegemist on säästuprojektiga, siis ei hakanud üldse valima selliseid kohti, kus tuleks ööbimise jne. eest maksta. Mis omakorda tähendab, et ööbimine toimub telkides, autos või miks mitte ka lageda taeva all. Samuti tuleks kaasa võtta grillid. Minul endal on pisike "ufo" ja ka Onu Tom võtab samasuguse kaasa. Kuid ka teistel tulijatel tuleks võimaluse korral miskit sobivat kaasa võtta. Samuti võiks kaasa võtta meelelahutusvahendeid. Lendav taldrik, pall ja ega mina neid moodsaid asju ka kõiki tea, seega kui on veel häid asju, siis võtke aga kaasa. Ka ujuda peaks saama, seega ujumisriided kaasa. Laiusel on tehisjärv paar kilomeetrit lossivaremetest ja teises kohas oleksime lausa järve kaldal. Enamus infot sai nüüd vist mainitud. Kellaajalist kava ei hakka ma siia välja mõtlema selle lahendame jooksvalt, kuid kondikava panen küll.

9 juuli.

20.00 Kogunemine Jõgeva linnavalitsuse parklas.
Akadeemiline veerandtund hilinejatele
Poeskäik
Sõit sihtkohta
Grillid -, telgid üles, mängud, söömine jne.
Mõnus olemine.

10. juuli

Ärkamine ja uimerdamine.
Söömine.
Edasi sõltub kõik inimeste soovidest. Keegi meid laiali ei aja ja seega ei ole lõpp ka määratletud. Lõpp on siis, kui viimased on laiali vajunud.

Nüüd annan sõna Onu Tomile, kes loodetavasti kirjutab infot Vägeva ligidal oleva plaza kohta. Loomulikult on oodatud hääled, soovitused ja info nende poolt, kes plaanivad kindlasti kohale tulla. Teaks natukenegi arvestada. Loomulikult on oodatud inimesed kogu Eestist, mitte ainult keskpaigast.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas:Nüüd annan sõna Onu Tomile, kes loodetavasti kirjutab infot Vägeva ligidal oleva plaza kohta.
Tänan... :P
Info siis järgmine,kui nüüd Tartu-Jõgeva poolt,mööda Piibe mnt.,kohe peale Vägevat Rakvere poole keerates,üle raudtee ülesõidu sõites,on kohe pmst paremal väike teeots,kus ka viit selle väikse tehisjärvekese äärde näitab...ehk mõni ka teab,Selja järv,nimeks sellel veekogul...seal on vist kunagi miski karjääri moodi asi olnud...sest igalpool selline liivane/kruusane pinnas...vesi on ääretult soe ja üllatavalt puhas seal...loomulikult käib ka seal rahvast,kuid mitte ülearu palju...samas on seal suhteliselt lihtne leida oma nö.privaatne "rannaosa",seal on parkimisvõimalused väga head,pargi või järve,kuid viisakusest ja inimlikkusest seda pole siiani keegi veel teinud,vähemalt minu sealviibimise ajal... :mrgreen: Lõkkeplatse on seal mõned,on ka,vähemalt vanasti oli,paar sellist lahtist palkehitist,kuhu sai isegi kaasavõetud madratsi maha visata ja öö vabalt mööda saata,ilma,et keegi mingi tasu selle eest võtaks... ;) Vesi on sügavam keset seda järve ja vastaskalda poolses osas,seega on lastega suhteliselt julge seal viibida,loomulikult neil siiski silma peal hoides... :)
Ühesõnaga,kes kohale Miku poolt pakutud kellaajaks tulevad,neile ka infot,niipalju kui mina tean,jagan kohapeal... ;)
Samas...kui valida nüüd Laiuse lossivaremed,koosviibimise kohaks,siis on laupäeval,so.10.juuli,mul välja pakkuda väike trip Lohusuu kalalaadale...samas võib ka ju seal Vägeva kandist sinna liikuda,kuid selleks tuleb jällegi liig palju kilomeetreid läbida ja kuna Miku arvates võiks olla tegu nn.säästuprojektiga... :mrgreen: ...siis on Laiuse varemete juurest sinna vähem maad ning Tartust tulijad saavad kenasti nö.otse,mööda Jõhvi maanteed kodu poole kimada,peale antud üritust... ;) :idea: :)
Üldiselt,esitage aga julgelt küsimusi ja andke teada oma huvist ja loomulikult on oodatud igasugu pakkumised...loodevasti soosib ka ilm antud ettevõtmist,mida ei tea meist ju keegi täpselt veel ette... :roll:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
aliis
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 17.07.2009 18:43 10

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas aliis »

Lõkkeplatse on seal mõned,on ka,vähemalt vanasti oli,paar sellist lahtist palkehitist,kuhu sai isegi kaasavõetud madratsi maha visata ja öö vabalt mööda saata,ilma,et keegi mingi tasu selle eest võtaks... ;)

Selja järve ääres on nüüd / suht ammu ainult üks palk ehitis :)

JA see koht on super, kuigi seal käib ümbruskaudsetest küladest päris palju rahvast :)
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

aliis kirjutas: Selja järve ääres on nüüd / suht ammu ainult üks palk ehitis :)

JA see koht on super, kuigi seal käib ümbruskaudsetest küladest päris palju rahvast :)
Vot ei ole nüüd seal käinud,et täpset infot oskaks jagada,palju neid maju seal on aga tänud abi eest... ;) Ise mõtlesin,et mine tea,vbl mõni on sellest ehitisest ühe lõkkeplatsi sinna vahepeal juurde teinud... :roll:
Rahvast käib seal päevasel ajal küll,mis on iseenesest mõistetav... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

isiklikult oleksin poolt selle järve asjaga, aga eks ma juba jõgeval karjun selle poolt. Reedeni;)
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

Mõtlen, uurin , puurin ,arutan :D kui tulen siis mind on mitu :D
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Onu Tom kirjutas:laupäeval,so.10.juuli,oleks mul välja pakkuda väike trip Lohusuu kalalaadale...
Ise ma vist liigun sealt veel edasi sellisele üritusele...olenemata siis sellest,kas see reede-laupäevane "grill" üldse aset leiab...hetke mulje on küll negatiivne... :|
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

No mis negatiivne jutt see nüüd on, Mina olen küll arusaanud teistpidi,et rahvahuvi on päris suur. See eest foorumis arutelu on vaikne aga tean küll,et rahvast on ikka tulemas. Är hala, küll kõik läheb hästi.
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

hannes56 kirjutas:Ära hala, küll kõik läheb hästi.
Ei hala,üldiselt...ei muutu nagu minujaoks midagi,kui ka miskit ei toimu...see ei ole hala,Hannesekene...püüan lihtsalt asju ühte raami võtta,kuna Mikk ka minuga tiba konsulteeris,asja korraldamisel...kuigi,ega mina miski korraldaja pole,saan nibin-nabin autojuhtimisega hakkama,vaevalt ma miskist suuremat rahvahulka juhtida oskan... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Oh mis Sa nüüd nii hellitavalt :) Mina arvan,et orgun Sinu poolt on ju igati kõva ja hea, saad selle rahvajuhtimisega hakkama küll. See ,et asi täitsa ärajääb on jama jutt. Esialgse pildi saab loomulikult alles kokku Jõgeval. Loodan ise,et tulevad kõik need ka kokku kes kirjutavad (suur wink Pavel-Qlimaxi poole),et siinkandis midagi ei toimu. Ühesõnaga: Kõik see rahvas kokku kaema.. Õiele Õiele!!!
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Hannesel jälle õigus. Ja Onu Tom. Ära ole nii tagasihoidlik. Oled teinud küll ja enamgi veel, võid oma rinna kummi ajada küll. Kuis see oligi? Julge hundi rind on...... Noh olgu pealegi, sa oled ju üsna kõhna poiss. Aga, olen ise inimestega suhelnud telefoni teel ja huvi on olemas. Küll ei ole suurt aktiivsust märgata foorumis. Loodan siiski, et inimesi tuleb piisavalt. Palusin ka Tartu hängil seda teemat natuke käsitleda, eks näis kas sealt poolt on tulemas rohkem, kui esialgu ootan, Ja samas, nagu kunagi kuskil keegi ütles, et tähtis ei ole kvantiteet vaid hoopis kvaliteet. Ja see jutt ei ole stiilis "hapud viinamarjad". Kahju on muidugi sellest, et kadunud on sootuks need nimed, kes siis, kui midagi ei toimunud, arvasid et võiks ju ikka miskit toimuda. Üleskutse neile inimestele. Andke endast ka märku. Praegu muidugi on ka suvi ja puhkused jne. Eks inimesed kipuvad otsustama viimasel minutil, sest üritusi ja kohti, kus olla, on ju mitmeid ja paljud kattuvad ajaliselt. Ootame siiski parimat ja ärme lase tujul langeda. Reedel selgub kõik. Seniks päikest.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

Niih mina tulen ja siis pärast edasised plaanid on minna vaatama lohusuule Termikat :cool: :mrgreen:
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Seigo kirjutas:Niih mina tulen ja siis pärast edasised plaanid on minna vaatama lohusuule Termikat :cool: :mrgreen:
Hea mõte... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
zeck
Huviline
Postitusi: 995
Liitunud: 08.01.2006 03:22 13
Peamine sõiduk: BMW F21 116i
Asukoht: fin

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas zeck »

Võib olla isegi liitun teiega :) Reede hommikul annan teada.
BMW Custom 525td (müüdud), BMW e30 316i '88(müüdud), BMW e39 535i(müüdud), BMW e36 316i compact, BMW F21 116i
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

Käisin siis täna kohapeal maad uudistamas :) Väga viis koht, ruumi on oi oi kui palju :P Vesi väga soe ja puhas. Isegi mingi elu toimub seal(kalad ja muud veeelukad) .Igatahes mina tulen kohe kindlasti ja soovitan teistel ka tulla ,kes kahtleb selles, et on mingi jama koht! Ligipääs on hea, isegi madaldusmehed peaksid saama ilma stanget kraapimatta kohale ;)

Nii et Reedel siis näeb ;)
Viimati muutis Seigo, 08.07.2010 17:01 12, muudetud 1 kord kokku.
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Alvar_S »

Ma tulen vist ka. :lol:
Kui keegi mulle rooli tuleb. :P
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

hannes56 kirjutas: (suur wink Pavel-Qlimaxi poole)
Mina kahjuks ei tule,ühel põhjusel seoses sellega kuna sellel päeval ja ajal olen totaalselt tööl. :(
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Pavel-Qlimax kirjutas: Mina kahjuks ei tule,ühel põhjusel seoses sellega kuna sellel päeval ja ajal olen totaalselt tööl. :(
Teed Valmeco väravas öövalvurile vaba "päeva" :?: :mrgreen:
Eks enamus on tööl,reedel,seepärast Mikk kellaajaks miski kaheksa välja pakkuski,kuna kaugemalt tulijatel läheb peale tööd koduste toimetustega kah pisut aega... ;)
Kui aga laupäeval tööl oled,siis võid ju lihtsalt korragi läbi sõita,kuid mulle vähemalt,hakkab tunduma,et sellistele üritustele,kus rehvi ei vilistata,sa kohale ei ilmu,naljalt... :mrgreen:

Krt,mu meelest Valmecos pole ööpäevaseid vahetusi ja kui reedel õhtuses vahetuses oled,võiksid ka ju hiljem järgi tulla,so what... :roll:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
zeck
Huviline
Postitusi: 995
Liitunud: 08.01.2006 03:22 13
Peamine sõiduk: BMW F21 116i
Asukoht: fin

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas zeck »

Pole küll veel 100% kindel, aga ma arvan et tulen ka :)

Edit: Kuigi oleks väga tahtnud kaasa tulla, sain nüüd viimasel hetkel teada, et pean homme hoopis tööle minema :(
BMW Custom 525td (müüdud), BMW e30 316i '88(müüdud), BMW e39 535i(müüdud), BMW e36 316i compact, BMW F21 116i
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Onu Tom kirjutas:
Pavel-Qlimax kirjutas: Mina kahjuks ei tule,ühel põhjusel seoses sellega kuna sellel päeval ja ajal olen totaalselt tööl. :(
Teed Valmeco väravas öövalvurile vaba "päeva" :?: :mrgreen:
Eks enamus on tööl,reedel,seepärast Mikk kellaajaks miski kaheksa välja pakkuski,kuna kaugemalt tulijatel läheb peale tööd koduste toimetustega kah pisut aega... ;)
Kui aga laupäeval tööl oled,siis võid ju lihtsalt korragi läbi sõita,kuid mulle vähemalt,hakkab tunduma,et sellistele üritustele,kus rehvi ei vilistata,sa kohale ei ilmu,naljalt... :mrgreen:

Krt,mu meelest Valmecos pole ööpäevaseid vahetusi ja kui reedel õhtuses vahetuses oled,võiksid ka ju hiljem järgi tulla,so what... :roll:

EI ma pole väravas öövalvur :mrgreen: , lihtsalt see nädal trehvas mul et pean tööd tegema kuni 23.00 ja siis saan alles vabaks! Aga ei tea kui ei ole väga väsinud ja viitsin tulla öösel siis tulen läbi, aga midagi 100% küll ei hakka lubama! Igaks juhuks küsin, kus teie siis olete see 23.00 ajal, kas Jõgeval või kuskilt mujal kohas! Ja Laupäeval muidu kus kohas teie olete, muidu endal plaan minna Peipsise suvilase ja kui midagi ette ei tule siis lähen Lohusuule kalalaadale.. :D
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Pavel-Qlimax kirjutas: EI ma pole väravas öövalvur :mrgreen: , lihtsalt see nädal trehvas mul et pean tööd tegema kuni 23.00 ja siis saan alles vabaks! Aga ei tea kui ei ole väga väsinud ja viitsin tulla öösel siis tulen läbi, aga midagi 100% küll ei hakka lubama! Igaks juhuks küsin, kus teie siis olete see 23.00 ajal, kas Jõgeval või kuskilt mujal kohas! Ja Laupäeval muidu kus kohas teie olete, muidu endal plaan minna Peipsise suvilase ja kui midagi ette ei tule siis lähen Lohusuule kalalaadale.. :D
Sel kellaajal pole me arvatavalt kindlasti enam Jõgeval. Ja laupäeva kohta ei oska ma miskit tarka kosta. See selgub alles homme. Aga ma panen siia enda numbri, et saad helistada, kui vabaned ja viitsid tulla. Mina isiklikult soovitaks sul ikka läbi käia. Sa oled niigi juba naljanumbriks muutunud. Alati tahad sa miskit teha ja siis kui tegelikult midagi toimub, siis sind pole kunagi kohal. Aga ole siis kena ja helista, kui viitsid ja saad tulla. 58348320 Mikk
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

Igati tore üritus oli ,ülimõnus koht kaa :) Sai ka kalalaadal käidud . Jääme siis pilte ootama, minupoolt pildimaterial tuleb siis, kui ma ükskord koju jõuan :D
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Jagaks siis ka oma muljeid ja pilte viimasest koosviibimisest.
Üritus ise oli väga hea ja seltskond oli super. Samuti vedas tohutult ilmaga ja kohavalikuga poleks saanud ka rohkem täppi panna. Muidugi on kahju sellest, et neid, kellele see üritus tegelikult mõeldud oli, ei tulnud ühtegi. Kahju, kuid eks inimesed ise teavad millisest meelelahutusest nad hoolivad ja sellest koosviibimisest loobumine oli nende kaotus. Mõnes mõttes oli isegi vahva, et oli väike seltskond. Rohkem ei hakkagi siia eriti miskit kirjutama, sest kõrvalised isikud ei saaks nagunii aru, millest jutt. Küll peab mainima seda, et ärge enam teemasse selliseid postitusi tehke, et miskit ei toimu ja midagi ei tehta jne. Selliseid üritusi tuleb suve jooksul kindlasti veel, kuid ma arvan, et siia teemasse ei jõua nendest muud infot, kui järelkaja ja pildid. Aga olgu pildid siis:

Pilt

Pilt

Pilt

Kõiki ülejäänud pilte saab näha siit: Kogu pildimaterjal
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

Pilte siis minu seebikarbist ;)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt



Ülejäänud pildid asuvad siin http://nagi.ee/photos/seix/sets/274559/

Väga kurb on see, et meid nii vähe oli... Oleks võinud kõvasti rohkem olla!
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Jõudsin ise ka lõpuks koju. Ütleks ka siis paar sõna, kui üks osalenudest. Kui te vaid teaks millest te ilma jäite. Kuum Eesti suvi, kurvilised teed, kuum vesi ja lohusuu kalalaat. värskenduseks sõidule hea külm jäätisekokteil ja mega hea seltskond.
Aga edu teistele enda kruiiside ja rehvipõletamisega!
Osalistele aga aitäh kahe meeletu Öö eest:D (kahju,et Onu Tom-il kõrgemad jõud mängus olid, jäin ainukeseks touringu meheks)
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

hannes56 kirjutas:(kahju,et Onu Tom-il kõrgemad jõud mängus olid, jäin ainukeseks touringu meheks)
Pole hullu,küll teinekord...mul puhkus alles algas... ;) :)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
v1llu1
Huviline
Postitusi: 1928
Liitunud: 30.08.2010 11:34 56
Peamine sõiduk: Audi A8 D3
Telefon: 56238240
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas v1llu1 »

Kas nüüd selleks talveks ka mõni kogunemine on plaanitud.Kui on siis kunaseks umbes?
Igapäevased: Audi Q7 // Audi A8 D3
Projektid: Audi A4 B5 2,2T AAN // Chevy van G20 // Audi S6 C4 v8
Vasta