Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 893
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

nii siis minul isiklikult on nii kui ma reedel tartu tööle ei pea minema siis olen kohal
aga eks ma vaatan kui tulepki reedel minna siis tuleb laupäeval aega ka näpistada et sinna jõuda
aga pange siis radjaatorid soojapeale et külm ei hakkaks seal
Kasutaja avatar
aix
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 30.11.2009 19:29 49
Asukoht: rakvere

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas aix »

on siis asi kindel?
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 893
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

aix kirjutas:on siis asi kindel?
ma arvan et ikka kindel ja mina olen platsis
Kasutaja avatar
aix
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 30.11.2009 19:29 49
Asukoht: rakvere

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas aix »

ok mina siis ka.
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas djerocdrah »

rändan kah kohale helistasin mõnele tutavale veel kellel bemmid on ning ma arvan et tulevad kindlalt :D
BMW is a lifestyle
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Seigo »

sai kah kohal käidud...ilm muutus kuidagi vägagi talviseks, autosi oli meeldivalt palju...tagasi tee oli jube :D

Mõned klõpsud siis minupoolt...
Pilt

Pilt

Pilt


ülejäänud pildid siin http://nagi.ee/photos/seix/sets/255361/
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Seigo kirjutas:
Pilt
Kust krdi kohast sa sellise pildi tegid :?: :roll:

Aga ma lisan oma paar "klõpsu"... :mrgreen: :mrgreen: :evil:

Pilt

Pilt
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas djerocdrah »

kahjuks siis minu auto pildile ei jänud kuna seisis nukralt kohtumispaiga platsil:D
BMW is a lifestyle
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Onu Tom kirjutas: Aga ma lisan oma paar "klõpsu"... :mrgreen: :mrgreen: :evil:
Urh.. No nii ei ole ilus. Ma ju ütlesin, et ära pane neid pilte üles. :roll:
Aga teistele teadmiseks siis. Sain oma stange nurgast lahti jah. Onu Tom'i majaesine lumehang ja minu BMW otsustasid siis jõudu katsuda. Tulemus on ülalolevatelt piltidelt näha. Pole viga. Plaan nagunii auto kõpitsemisse viia. Nüüd läheb lihtsalt natuke rohkem raha, kui algselt plaanitud. Täpsemalt kõigest juba minu auto teemas.
Aga kogunemine oli vahva. Eelkõige tahaks munad ja võib-olla veel midagi maha võtta ilmaennustajatel. Pidi olema vähese pilvisusega ilm ja kohati võis sadada ka VÄHEST lund. Vähe seda sodi nüüd küll ei olnud, mis sealt taevast alla sadas. Muidugi oli, "kulunud rehvidega", meestel lõbu laialt ja auto kõikse aeg risti tee peal :lol: Aga see meid ei heidutanud ega see meid ei kõigutanud. 10 autot on ju päris hea tulemus. Pluss muidugi jälle need läbisõitjad. Aga sai plaane tehtud ja neile, kes seisid eemal minu ja Onu Tom'i salgakesest, teadmiseks, et tekkis nii mõnigi huvitav plaan. Kevad on hirmsa hooga ja -22 kraadise külmaga lähenemas :D ning varsti saab juba väljas grillida ja mätta pääl istudes limpsi juua. Plaan ongi teha kohe mitmepäevane üritus Kesk-Eesti raames, kuhu on oodatud huvilised kogu Eestist. Aga sellest siis, kui tekib midagi konkreetset. Selge on nüüd see, et Jõgeval on rohkem tõsiseltvõetavaid huvilisi kogunemas ja ma julgen arvata, et ka järgmise kogunemise teeme jälle seal. Ehk suudame järgmine kord ka mõnele soojale istumiskohale paremini löögile saada. Aga äkitsi tuleb Onu Tom hoopis välja oma ideega. Tal oli neid eile päris mitu ja need tundusid päris vahvad. Eks aeg näitab.
Tel: 58348320
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas tryku »

Krt küll, ma nüüd alles seda teemat märkasin :/. Kogunesite mingnie 2km kaugusel minu kodust, oleks hea meelega ühinenud. Järgmine kord Jõgeval plaanis teha, siis tuleks ka :).
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas:
Urh.. No nii ei ole ilus. Ma ju ütlesin, et ära pane neid pilte üles. :roll:
No mul ei olnud rohkem pilte ju... :oops:
tryku kirjutas:Krt küll, ma nüüd alles seda teemat märkasin. Järgmine kord Jõgeval plaanis teha, siis tuleks ka :).
Aga siis jälgi teemat... ;)
Viimati muutis Onu Tom, 15.03.2010 19:51 52, muudetud 1 kord kokku.
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
seka82
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 03.01.2010 16:21 55
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas seka82 »

Kogunemine oli normaalne väljaarvatud lumesadu. Eks hakkame kevade kogunemist Onu Tomiga varakult planeerima. Aga kohe kui sul võimalus minu auto kallale valgust paigaldama tulla anna teada. Meelsamini nädalavahetusel.
Mikk__M kirjutas:
Onu Tom kirjutas: Aga ma lisan oma paar "klõpsu"... :mrgreen: :mrgreen: :evil:
Urh.. No nii ei ole ilus. Ma ju ütlesin, et ära pane neid pilte üles. :roll:
Aga teistele teadmiseks siis. Sain oma stange nurgast lahti jah. Onu Tom'i majaesine lumehang ja minu BMW otsustasid siis jõudu katsuda. Tulemus on ülalolevatelt piltidelt näha. Pole viga. Plaan nagunii auto kõpitsemisse viia. Nüüd läheb lihtsalt natuke rohkem raha, kui algselt plaanitud. Täpsemalt kõigest juba minu auto teemas.
Aga kogunemine oli vahva. Eelkõige tahaks munad ja võib-olla veel midagi maha võtta ilmaennustajatel. Pidi olema vähese pilvisusega ilm ja kohati võis sadada ka VÄHEST lund. Vähe seda sodi nüüd küll ei olnud, mis sealt taevast alla sadas. Muidugi oli, "kulunud rehvidega", meestel lõbu laialt ja auto kõikse aeg risti tee peal :lol: Aga see meid ei heidutanud ega see meid ei kõigutanud. 10 autot on ju päris hea tulemus. Pluss muidugi jälle need läbisõitjad. Aga sai plaane tehtud ja neile, kes seisid eemal minu ja Onu Tom'i salgakesest, teadmiseks, et tekkis nii mõnigi huvitav plaan. Kevad on hirmsa hooga ja -22 kraadise külmaga lähenemas :D ning varsti saab juba väljas grillida ja mätta pääl istudes limpsi juua. Plaan ongi teha kohe mitmepäevane üritus Kesk-Eesti raames, kuhu on oodatud huvilised kogu Eestist. Aga sellest siis, kui tekib midagi konkreetset. Selge on nüüd see, et Jõgeval on rohkem tõsiseltvõetavaid huvilisi kogunemas ja ma julgen arvata, et ka järgmise kogunemise teeme jälle seal. Ehk suudame järgmine kord ka mõnele soojale istumiskohale paremini löögile saada. Aga äkitsi tuleb Onu Tom hoopis välja oma ideega. Tal oli neid eile päris mitu ja need tundusid päris vahvad. Eks aeg näitab.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

seka82 kirjutas:Kogunemine oli normaalne väljaarvatud lumesadu. Eks hakkame kevade kogunemist Onu Tomiga varakult planeerima.
Jah. Seda kogunemist võite te hakata plaanima küll. Olen igati nõu ja jõuga toeks. Aga enne seda, kui mätta peal saab istuda, on ju veel palju nädalavahetusi ja jõuab palju vett merre voolata. Enne suuremat asja võiks ju rahulikult tavalisi hänge korraldada. Huvilisi tundus ju olevat ja autosid oli ka parasjagu. Miks mitte ka järgmine nädalavahetus kokku saada. Ma tean, et siis on Onu Tom'i auto tegemises, kuid keegi hää inime võib ta ju ikka perapääle võtta ja kogunemiskohta sõidutada :) Aga eks vaatame, Nädal alles ees ja kui nädala keskpaigaks on huvilisi ja näib, et võib taas ilus asi tulla, siis teeme ära.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas: Ma tean, et siis on Onu Tom'i auto tegemises, kuid keegi hää inime võib ta ju ikka perapääle võtta ja kogunemiskohta sõidutada :) Aga eks vaatame, Nädal alles ees ja kui nädala keskpaigaks on huvilisi ja näib, et võib taas ilus asi tulla, siis teeme ära.

Krt,ega jah,tuleb vähe kohendada lasta,muidu ei julge varsti enam päevavalges liikudagi kuskil... :mrgreen:

Aga eks kuidagi ikka kohale saab,kui toimub miskit... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
seka82
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 03.01.2010 16:21 55
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas seka82 »

Loomulikult võib enne kokkusaamisi korraldada. Olen käsi ainult andke teada :D

Jah. Seda kogunemist võite te hakata plaanima küll. Olen igati nõu ja jõuga toeks. Aga enne seda, kui mätta peal saab istuda, on ju veel palju nädalavahetusi ja jõuab palju vett merre voolata. Enne suuremat asja võiks ju rahulikult tavalisi hänge korraldada. Huvilisi tundus ju olevat ja autosid oli ka parasjagu. Miks mitte ka järgmine nädalavahetus kokku saada. Ma tean, et siis on Onu Tom'i auto tegemises, kuid keegi hää inime võib ta ju ikka perapääle võtta ja kogunemiskohta sõidutada :) Aga eks vaatame, Nädal alles ees ja kui nädala keskpaigaks on huvilisi ja näib, et võib taas ilus asi tulla, siis teeme ära.[/quote]
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Lähtuvalt eelmise laupäeva meeldiva kogunemise tulemustest, arvan, et miks mitte toredat asja korrata. Teeme siis ka seekord hängi samas kohas ja samal ajal. Mul endal jällegist Jõgevale nagunii asja. Andsin igaks juhuks teada ka Rakvere rahvale, sest sealtpoolt paistis ka mõningane huvi olevat. Samuti saavad võimaluse nüüd ka need, kes eelmisele kogunemisele miskipärast ei jõudnud või ei saanud tulla. Luban, et seekord võtan ka oma pildimasina kaasa, mis eelmine kord koletul kombel ununes :oops: Seekord ehk saame ka Õuna ristis olevale palkmajale pihta, kuigi ega istuda kannatas vabalt ka kohvikus Panther. Rohkemat esialgu polegi miskit öelda, kui et kohtume laupäeval, Jõgeval, kell 17.00, linnavalitsuse ees parklas.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas kercc1 »

Kuidas eile kokkutulek oli ?
Kasutaja avatar
Algu
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.04.2005 21:57 31
Asukoht: Jõgeva

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Algu »

Ma läksin parasjagu mootorsaani müüma.(sellepärast mind polnud)Hakkasime mokterist väljuma, kui põltsamaa poolt tuli 4 jane punt.Kell oli 10 enne 6 umbes. ;) Mikk oli grupis teine.
BMW-See On Auto
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Algu kirjutas:Ma läksin parasjagu mootorsaani müüma.(sellepärast mind polnud)Hakkasime mokterist
väljuma, kui põltsamaa poolt tuli 4 jane punt.Kell oli 10 enne 6 umbes. ;) Mikk oli grupis teine.
Siis tulime palkmajast,jällegi...ja Pantheri pubisse oli minek,kuna see putka oli järjekordselt reserveeritud... :mrgreen:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Algu
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.04.2005 21:57 31
Asukoht: Jõgeva

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Algu »

St. Hot Place
BMW-See On Auto
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Pole jõudnud enda kommentaare viimasele kogunemisele veel andagi. See saab nüüd kohe tehtud.
Autosid oli 4, mida on vähem, kui eelmine kord kuid egas sellest midagi, põhiolijad olid siiski kohal. Iseenesest oli jälle tore aga mulle hakkab tunduma, et ega meie sellele palkmajale vist pihta ei saagi. Alati on mingid memmed-taadid selle juba hõivanud. Aga kohvik Panther on ka päris viisakas koht, kus istuda. Ja varsti on juba nii soe, et ega peagi enam siseruumidesse ronima :cool: Eks siis hakkab vast ka rohkem rahvast käima. Tegin mõned pildid ka ja panen need ka vaatamiseks välja.
Pilt
Pilt
Pilt
Kõiki pilte, mida seekord on tõsiselt vähe, saab näha Siit

Ahjaa ühele autole, mis ka hängil osales, sai tehtud enne hängi natuke led valgustusi ja paneks siia ka ühe näite üles. See siis on sooja valgusega led numbritules. Asi selles, et politseinikud ei taha kohe kuidagi leppida sellega, et paigaldatakse valget led lampe mainitud otstarbeks. Arvavad, et see on ikka sinine jne. Noh ma siis paigaldasin sooja valgusega ledid. Pildi pealt ei paista nii hästi välja, kuid tegelikult on see hõõglambist ikka tunduvalt valgema värvusega ja samas ei kaota valgustugevuses. Aga eks otsustage ise
Pilt
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Jõgeva chill! :D
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Pavel-Qlimax kirjutas:Jõgeva chill! :D
Mida sa irvitad,vea ennast kasvõi ükskordki kohale... :mrgreen:
PS.Me@viimane kord jala,vapsee...kuna polnud autot,teatud põhjustel... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Onu Tom kirjutas:
Pavel-Qlimax kirjutas:Jõgeva chill! :D
Mida sa irvitad,vea ennast kasvõi ükskordki kohale... :mrgreen:
Kevad hakkab saabuma, teed hakkavad kuivaks muutuma ja Pavlik kah varsti oma sahaga platsis! :mrgreen:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
neo-cortex
Huviline
Postitusi: 1604
Liitunud: 23.12.2007 00:03 23
Asukoht: Tartumaa, Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas neo-cortex »

pole ammu kuulnud et midagi toimuks
võiks ju põltsamaal midagi teha sest paljud ju soomest ka tagasi
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 893
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

nuh vaikus on kesk-eestis
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

neo-cortex kirjutas: paljud ju soomest ka tagasi
Tavaliselt paljud võtavad sõna siin kah,kuid kohale ilmub käputäis...eks sellepärast Mikk hetkel passiivne ongi...või on tal muid tegemisi...aga,kui keegi kokkusaamist plaanib,siis usun,et siin teemas võib ka keegi teine midagi põnevat välja pakkuda... ;) :idea:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Kus kus.. ära sega.. Karu magab:D
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Jah. Onu Tom'il on jälle õigus. Ma ei näe mõtet korraldada asju, kuhu eriti huvilisi ei ole. Loomulikult on mul hea meel, et on olemas kindlad huvilised ja kooskäijad, kuid nende vahel toimub suhtlus ka muul ajal ja pole seepärast eraldi hängi vaja. Näitena võib tuua viimased Jõgeva hängid. Esimene läks korda. Oli rahvast, oli autosid. Teine häng vajus juba ära. Siin lällatakse küll, et tehke ja olge ja küll me siis tuleme ja oleme, oi kus tuleme. Kui asi käes, pole kogunejaid kusagil. Teiseks, on mul praegu tõepoolest ka muid muresid ja pole olnud aega ega tahtmist end antud alale väga pühendada. Loodame, et läevad ilmad soojemaks ja inimesed ronivad oma urgudest ehk rohkem välja ka. Ideid ju jagub. Iseasi, kas neil ka reaalset katet kohaletulijate näol oleks. Noh. Lootma peab ja eks tulevik näitab, mis saama hakkab. Praeguseks olen rääkinud. Howgh
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis plaanime ka sellel aastal kruiisida läbi jõgevamaa.

Pilt

Kogunemine Jõgeval 30. Mai
Kaubahalli parklas Kell 18:00

Kaasa võtta ilus ilm, hea tuju ja auto !


Palun anna sellest teada kõigile autohuvilistele sõpradele ja tuttavatele !
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Vasta