Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Onu Tom »

Minul nagu vahet polekski,mul ainuke kõige parem "sõber" tööl,mõlemil päeval,antud nv,seega pole nagu kellegiga koos aega veeta,kui ehk mõne vähem tähtsa sõbraga... :mrgreen:
Iseasi,kas ma muidugi selleks ajaks "rattad" alla olen saanud...aga kui ei,siis sätin ennast kasutaja seka82 TDSi pärapeale... ;) :)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

kercc1 kirjutas:Sai väheke mõeldud ja aru peetud ning äkki inimeste huvi on nii väike sest, et vale kuupäev on, et teha veel üks (kui on võimalik) küsitlus, et kas inimesed tahaksid 13.02 või 14.02 seda üritust teha. Ma arvan, et mõned tahavad sõpradega aega veeta vms.
Usu mind, asi ei ole selles. Ma täna vestlesin ka mõnigate inimestega ja kuupäev ei mängi siin üldse rolli. Uut hääletust teha mõtet ei ole. Me lihtsalt peame leppima sellega, et Kesk-Eestis ei ole nii palju tõsimeelseid margifänne, kui mujal. Ma olen üsna nördinud, et isegi väiksemad kohad, kui Põltsamaa seda on, suudavad inimesi kokku tuua. Aga kahjuks ei saa meie, üksikud huvilised, seda seisu eriti muuta. Usu, ma olen seda asja üritanud käima tõmmata suvest saadik ja tulemusrikkaid kogunemisi võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Loodame, et tuleb paremaid aegu ja asi läheb helgemaks, kuid hetkel ei näe ma nö. "pushimisel" ka mõtet. "Kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida" :?

Aga nüüd sellest nädalavahetusest nagu eespool lubatud. Arvan, et kuna õhtud on pikad ja pimedad veel ning igav on ka, siis jätame seekordse hängi õhtupoole. Koguneme siis kell 18.00 laupäeval 06.02, ringi parklas. Otseseid plaane, mida ette võtta, ei hakka välja mõtlema. Saame kokku joome kohvi või mahla või kuidas kellelgi isutab, räägime juttu ja vaatame, mis õhtu toob. Äkki tuleb ka mõni hea mõte. Mitu pead pidi ikka mitu pead olema. Vaatame, kui palju rahvast üldse kohale viitsib tulla. Ehk saame laupäeva õhtul mõnigaid plaane ka arutada, sest ega ma ei ole veel seda kogunemist ja vahvaid ettevõtmisi BMW seltskonnaga, maha kandnud, kuigi eelnevast tekstist kohati võib selline mulje jääda. Niisis ongi üleskutse kõigile tõsisematele huvilistele ka: Olge kohal ja siis suudame ka midagi muuta! Kohtumiseni laupäeval.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas raitojas »

Kas ringi parkla on see mis on selveri juures?
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Onu Tom »

raitojas kirjutas:Kas ringi parkla on see mis on selveri juures?
Ei,ringi parkla on ringi juures,mis on eluaeg Põltsamaal olnud...Selveri juurde see alles tehti...sellest Selveri omast põrutad paremale ja oledki selle nn."suure" ringi peal,sealt küta silla poole ja peale ringilt maha sõitu vassakule...ometigi Jõgevamaa poiss,ikka tead ju... :mrgreen:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas raitojas »

Onu Tom kirjutas:
raitojas kirjutas:Kas ringi parkla on see mis on selveri juures?
Ei,ringi parkla on ringi juures,mis on eluaeg Põltsamaal olnud...Selveri juurde see alles tehti...sellest Selveri omast põrutad paremale ja oledki selle nn."suure" ringi peal,sealt küta silla poole ja peale ringilt maha sõitu vassakule...ometigi Jõgevamaa poiss,ikka tead ju... :mrgreen:
Suht värske Jõgevamaalane, Põltsamaal sissesõitnud ainult paar korda
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

Olen unustanud lisada oma telefoni numbri teemasse. Enne foorumi crashi oli see teemas mitmes kohas olemas. Paneme siia ka uuesti: 58348320. Kõik kes tunnevad, et ei oska tulla, või tahavad mõnd muud head ideed arutada, helistage julgelt.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas kercc1 »

Tuli siis täna kokku 5 autot. Sai räägitud mingi tunnike juttu ja siis suht laiali mindud. Kahju, et nii vähe autosi tuli. Aga külm oli ka :cool:
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

Külm oli. Aga mina sain alles nüüd koju. Jõime veel kuningamäel kohvi ja rääkisime veel pikalt. Ja tekkiski plaan, et kuna järgmise nädalavahetuse üritus on ilmselt juba ette määratud läbi kukkumisele, siis miks mitte minna ja võtta osa hoopis Lõuna-Eesti vastlaliust. Nädala sees muidugi selgub kõik aga ma arvan, et mina ja Tom (p1rints) ja ka quakey oma punasega läeme hoopis viimatinimetatud üritusele.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas raitojas »

kus toimub see Lõuna-Eesti vastlaliug?
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

raitojas kirjutas:kus toimub see Lõuna-Eesti vastlaliug?
Teema on ju selle kohta :roll:
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Nagu oligi arvata, ei saa sellest lumelinna ehitamisest asja. Kahju. Aga elu läheb edasi. Nagu ma juba mainisin, on minul ja veel mõnel inimesel plaan võtta osa Lõuna-Eesti vastlaliust, mis toimub siis järgmisel nädalavahetusel. Kutsuks üles ka selle teema jälgijaid pilke ja autoninasid lõuna poole pöörama. Vastav teema on olemas. Andke siis enda soovist osaleda sinna teada.
Tel: 58348320
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

nuh vaikus on kesk-eestis
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas McPeet »

Ma olen pealinnas ju, loomulikult on vaikus :P
Tahmik
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas soots05 »

McPeet kirjutas:Ma olen pealinnas ju, loomulikult on vaikus :P
Peet, Peet, Peet. :D Ennast kiitmast ei väsi jah Ja kui väsid siis seda teistel edasi teha käsid. :D

Tegelt miskine asi võiks varsti tulla küll, nüüd ju omalgi kulgur liiklev.
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

ei tea kas ringi parklas on lumi lükatud kui jah siis võiks see laupäev 06.03 2010.a.koguneda mina ise arvan et kell 15-16 oleks väga viis seal koguneda
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas soots05 »

Urmet_N kirjutas:ei tea kas ringi parklas on lumi lükatud kui jah siis võiks see laupäev 06.03 2010.a.koguneda mina ise arvan et kell 15-16 oleks väga viis seal koguneda
Sa mõtled kus ringi parkla? :oops:
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

põltsamaal ikka
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Vabandused minu poolt, et olen olnud viimasel ajal passiivne. Ausalt öeldes olen ma natuke pettunud selle lumelinna ürituse huviliste vähesuse tõttu. Muidugi ei saa vanasse kinni jääda ja tuleb lootusrikkalt tulevikku vaadata. Aga kuna nüüd juba näidati initsiatiivi, siis miks ka mitte vahepeal jälle koguneda. Ja sobiv aeg selleks võib ju tõepoolest olla ka sel nädalavahetusel. Aga asi otsustatud siis. 06.03 ja ringi parklas kell 16.00
Kellaaeg just viimane, sest see annab tulla soovijatele võimaluse end eelmise õhtu möllust välja puhata :cool:
Tel: 58348320
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Urmet_N »

oki siis teeme nii aga ma nagu tavaliselt olen nati varem kohal
mikk kas ringi parklas on lumi lükatud
ei taha põhjapeal enam olla
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jah. Lumi on lükatud. Ja loodame, et seekord ei äpardu. Muuseas, ma startisin minutit 5 pärast sind ja ka minul lõid seal rattad päris mehiselt tühja. Ei olnud sina ka ainuke, kes end sinna kinni suutis sõita. Ma nägin ka järgmine päev üht õnnetut opelimeest, kel ei tahtnud auto esimese korraga sealt läbi minna. Temal oli muidugi lihtsam, esivedu ja tänu sellele ukerdas ikka omal jõul välja. Õnneks, kui tekib kahtlus põhja peale jäämises, võib välja sõita teisest august. Aga ma arvan, et seekord pole asi nii hull. Kohtumiseni laupäeval.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Kahjuks mina ei saa tulla :oops: ma kaldun, et auto puhkus venitan kevadeni! :lol:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Quakey
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 16.07.2008 18:55 38

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Quakey »

Tahan või ei taha, aga see kord ei jõua ka mina :( Resideerun see nädalavahetus Lääne-Virumaal.
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Ma juhtusin ka vist täiesti kogemata kohale:D?
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Kesk-Eesti kogunemisest üritusest pilte palun! :cool:
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Pavel-Qlimax kirjutas:Kesk-Eesti kogunemisest üritusest pilte palun! :cool:
Pilte ei ole. See kogunemine kukkus järjekordselt läbi. Kohal 3 autot, kes igal nädalalõpul niigi koos aega veedavad. Hannes sattus jah läbi sõitma, mis oli meeldiv. Küll aga tegime Onu Tom'iga minihängi hiljem Jõgeval. Saime kokku, ajasime pikalt juttu ja mul on idee, et järgmise kogunemise korraldan ma ka Jõgeval. Loodan seal suuremat huvi. Kindel on aga see, et mina Põltsamaal jupp aega midagi organiseerida ei taha. Huvilisi ei ole ja tühja pole mõtet paugutada. 2x aastas ehk on sel kogunemisel mõtet. Jõulud/aastavahetus ja ehk ka kunagi suvel kord.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Järgmine kogumine võiks tõesti teha see kord jälle Jõgeval ja parem juba kevade poole!
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
aix
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 30.11.2009 19:29 49
Asukoht: rakvere

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas aix »

oleks ka jõgeval kohal. ;)
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas: Loodan seal suuremat huvi.
Jõgeval ainult BMW-d ja Audid ringi tiirutavadki,nagu sa ise nägid,tuleb lihtsalt õiged välja noppida... :)

Pavel-Qlimax kirjutas:Järgmine kogumine võiks tõesti teha see kord jälle Jõgeval ja parem juba kevade poole!
Kui su auto seal garaazis seisab,kust kunagi ühed veljed sult ostsin,siis vaevalt sa kevadeks ta sealt kättegi saad... :(
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Pavel_V »

Onu Tom kirjutas:
Pavel-Qlimax kirjutas:Järgmine kogumine võiks tõesti teha see kord jälle Jõgeval ja parem juba kevade poole!
Kui su auto seal garaazis seisab,kust kunagi ühed veljed sult ostsin,siis vaevalt sa kevadeks ta sealt kättegi saad... :(
No tegelikult seal garaazide juures kevadel pidi tulema uus tee ja teist kaudu kah! Nii nagu mina aru sain!
Aga kui tee ei saa veel valmis, siis kuskilt otsast ikka saan välja! :D
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Viimane aeg siia ka jälle miskit kirja panna. Nagu eelnevalt lubatud, tuleb järgmine kogunemine Jõgeval. Kuna ma sel laupäeval 13.03 plaanin nagunii Jõgeval olla ja ka Onu Tom on kohal, siis teeks õhtu poole ka kogunemise. Plaan siis järgmine. Koguneks kell 17.00 linnavalitsuse parklas. Ajame vähe juttu ja hiljem võiks ju ka koos kuskil kohvi juua. Selle jätan ma küll Onu Tom'i hooleks otsustada, et kus täpsemalt kohvitada ja ehk ka burger haarata. Mina nimelt ei tunne Jõgeva toitlustusasutusi nii hästi.
Aga Jõgevalased olge siis aktiivsed. Eelmine laupäev käisin Jõgeval, rääkisime Onu Tom'iga pikalt parklas juttu ja ma nägin vähemalt 10't erinevat ja ilusat BMW'd. Tulge ja näidake lähemalt ka neid autosid. Kõik, kes plaanivad tulla ja teil on veel tuttavaid BMW roolis, kes võib-olla ei ole foorumikasutajad või ei satu siia tihti, andke ka neile teada ja teeme ühe ilusa kogunemise! Kohtumiseni laupäeval!
Tel: 58348320
Vasta