Hiina Android ekraanid

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Kasutaja avatar
KalevE
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 20.02.2016 16:38 09
Peamine sõiduk: BMW 325i E92
Asukoht: Tallinn

Re: Hiina Android ekraanid

Postitus Postitas KalevE »

BumBum kirjutas: 19.12.2022 23:35 36 Selle "normaalse raami" printimine, koos modelleerimisega maksab rohkem kui see android raadio.
Mõned sotid võiks küll raami eest maksta kui keegi ära teeks ilusa lahenduse. Ma veel liiga algaja selles 3D mudeldamise vallas, et ideaalset asja toota suudaks. Pakun, et see raam ei peaks ka sadu eurosid maksma, kui see nö üksikeksemplar ei oleks. Vaevalt kõik peale minu nii agarad oma armatuure lõhkuma oma, leiduks ehk teisigi, kes tahaks.

Kui teaks, et hiinlased 2-3 aasta pärast ka täpselt sinna lõigatud auku sobivaid seadmeid tootavad, siis tõesti savi, aga ma ise ei ole küll nii kindel, et 2025 nt sinna uue ekraani leiab, kui vana peaks puruks minema.
rait183
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 21.05.2009 07:52 05
Peamine sõiduk: F10

Re: Hiina Android ekraanid

Postitus Postitas rait183 »

Soovitage androidi e53-le. Sooviks võimalikult probleemivaba (kui selliseid ikka on?)
Kunagi ühel esimesel seerial oli mingisugune odav android - küll ei tahtnud bluetooth automaatselt ühendada, jooksis kokku jne.
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: Hiina Android ekraanid

Postitus Postitas Jaanus_V »

Ma soovitan vaadata alist ja ära lihtsalt kõige odavamat osta. Ma ostsin kõige kallima, kõige rohkema mäluga jne ja olen väga rahul. Toimib nagu peab. Esimeses autos töötas ka handsfree ilusti, praeguses natuke nii ja naa aga ilmselt see on muudel põhjustel. Keegi on heliga ja kõlaritega seal midagi mässanud ja pekki keeranud. Kõige uuem androidi versioon, kõige rohkem mälu ja ega vist rohkem polegi midagi tähtsat, ülejäänud vigurid on neil samad
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
rrait
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 25.04.2021 12:40 23

Re: Hiina Android ekraanid

Postitus Postitas rrait »

Üritan ka selgeks saada, millist teed minna. E46 compact.

https://www.eonon.com/mobile/eonon-bmw- ... l&Catype=1

On kellelgi sarnasega kogemusi? Hinnavahe mingi xtronsiga olematu, hiinast tellitavatega samas küll.

Kuidas nendel aliexpress versioonidel juhtmetega on? Ka peab lisakaableid vedama? Ei tahaks mingi juhtmete lõikumist teha, aga rooli nupud ja muud funktsioonid peaks tööle jääma. Pole enda compacti veel tagant laiali kakkunud, aga kust neid kaableid otsima peaks? CD vahetaja ja dvd-ga navi on pagassis küll. Salongis see 1din kassetiga "navigation" süstem.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2079
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Hiina Android ekraanid

Postitus Postitas BumBum »

Aliexpressis vist oli enamus tooteid ilma CAN Bus karbita- seda on vaja, et saada roolil nupud tööle.
Softi uuendust ka tõenäoliselt ei saa.
Eonon lehel on kirjutatud, et nemad pakuvad softi uuendus vajadusel. (mitte androidi uuendust)
Ülejäänud info on piltidega samal lehel allapoole kerides piltidega näidatud. Kui vaja pikk kaabel vedada, saad selle sealt samast tellida või näiteks Aliexpressist.
Garantii pärast telliks ma otse "eonon" lehelt.
Vasta