E32 kaitse nr 18 põleb läbi.
E32 kaitse nr 18 põleb läbi.
Nimelt süüte sisse lülitamisel läheb kaitse nr. 18 läbi. Ennem autol maki polnud nüüd panin maki taha ja kaitse nr. 18 on raadio kaitse nagu ma välja loen. Ja viga oli ka siis kui maki polnud, täpselt sama kaitse kohe läbi. Ehk keegi oskab aidata kust viga otsida? Kas see kaitse nr. 18 on ka veel millegi kaitse?(kaanel on nr. 18 all veel mõned asjad kirjas kuid tõlget ma sellele netist ei ole leidnud).
terv.,oleg!
terv.,oleg!
V8
kaitse
Üheks kaitsmeid küpsetavaks kohaks on vanadel bmw-del sigareti süütaja. Ma ei tea, mis nr kaitse seal nüüd on, aga võid seda vaadata. Koogi lihtsalt see(mõlemad) välja ja ühenda juhe lahti ja proovi jälle.
Nii vaatasin kõik asjad üle mis oli välja pakutud ja ei leidnud ma küll kuskilt viga. Ainus asi mis avastasin pimedas sõites et maki valgustus põleb kuid makk tööle ei lähe ja kaitse nr 18 lendab alatasa välja. Ehk on siiski reaalne et viga võib olla ka signas?? Sest ühel lehel avastasin et nr18 kaitsme all on mingi Radio, Phone, Anti-theft alarm, Electric frontseats. El istmed mul ka ei tööta, selle kohta tean vaid seda et relee läbi el istmetel, ehk relee on lühises ja põletab kaitsme läbi? Krt jeblimist kui palju
ehk oskab keegi aidata otsida üles see el istmete releed!?

V8
Vaata viimast punkti!fromme kirjutas:Väike vihje kaitse nr. 18 kohta:
-el.Istme mälud
-el.rooliasendi mälu
-el.peeglite mälu
-sisevalgustus
-raadio/cd
-mobiiltelefon
-vargusevastane süsteem
....nii et tegutsemist jagub! Soovitaks alustada sisevalgustusest...see kõige lihtsam variant!
El istmetel tõmba plokist juhtmed välja!Ja proovi siis!
Plokk on juhiistme all ja juhtmed saab välja tõmmata istet eemaldamata!
Tänan fromme abi eest
Esialgu kahtlustan el istmeid kuna ennem kui ma signaga toimetama hakkasin oli signalt kõik juhtmed maas ehk sis täiesti töökõlbmatu ja kaitse põles ikkagi läbi pidevalt, aga el istmed ei töötanud juba algusest peale ja eelmine omanik ütles et talle ütles elektrik et relee on õhtal.Kuid krt seda teab ehk on signas viga
Kas el istmete blokilt tõmban kõik juhtmed välja mis asuvad sis eest vaadates? või on taga ka mingid juhtmed?ja kas saab seda musta kasti kuhu juhtmed lähevad istme alt ära ka võtta?(täpsustan lihtsalt assja et pärast imestama ei pea või miskit lõhkuma)

Esialgu kahtlustan el istmeid kuna ennem kui ma signaga toimetama hakkasin oli signalt kõik juhtmed maas ehk sis täiesti töökõlbmatu ja kaitse põles ikkagi läbi pidevalt, aga el istmed ei töötanud juba algusest peale ja eelmine omanik ütles et talle ütles elektrik et relee on õhtal.Kuid krt seda teab ehk on signas viga

V8
karbi saad alt kätte küll- Kahjuks ei mäleta kas seal oli vaja midagi muterdada ka enne või oli lihtsalt klambriga! Soovitaks selle jaoks ikkagi istme maha võtta = 2 istmekinnitus torxi tagant lahti keerata ja turvavöö torx... ära unusta juhtmeid enne lahti ühendada kui hakkad istet välja kangutama! proovimise ajaks ühenda kõrvalistuja juhe ka lahti!