Tuvastatud reklaamiblokeerija: Meie veebis on võimalik kuvada külastajatele veebireklaamid. Palun kaaluge oma reklaamide blokeerija keelamist meie veebisaidil.
eelneval kõnelejal täitsa õigus, tegemist on jah professionaalsel tasemel lakitud tuledega ja pealegi pole E34-jale selliseid tulesid originaalis kunagi toodetud.
stevent kirjutas:Küsiks nende tulede kohta, et kas tasub soetada, on siin foorrumis ka keegi kes omab ebays kontot ning saaks need ära osta?
Aga miks sa ise ei taha kontot teha ja tellida? Rega ennast parem EBay.de (Saksa versioon) lehel, kus liigub massiliselt BMW jubinaid. Eestit aktsepteerivad enamus müüjatest seal. Pole vaja paypal'igi teha, kuna saab pangaülekandega kah tasuda(EUR makse 30 krooni teenustasu).
Siit Eestist neid tuuningtulesid ostes saad haledalt lakki, kuna ise tellides saaksid sama asja ligi 1000 ja rohkemgi krooni odavamalt(transpordikulu sisse arvestatud).